Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

NOVINKY

arr34.12.2018 Vapor GIANT - GO ProfessionalNové RTA -čko , skvelý handling a skvelá cena! ... arr321.08 2018. Nové verzia Exceed Edge - Pod versionExceed Edge vs Exceed Edge Pod version Exceed Edge ešte poriadne nevychladla a už je tu jeho druhá... arr302.10.2018 DEVILKIN, skvelá náhrada za starý ALIENVýkon úžasných 225W v kombinácii s revolučným clearomizérom TFV12 PRINCE. Táto kompletná prinesie... arr309.10.2018 Vapor storm - nové mod gripyCelkový dojem týchto prístrojov podčiarkuje aj nekonvenčný farebný dizajn v štýle urban grafiti... arr319.09.2018 Nový full kit Smoktech SPECIES s BABY V  Nový kit Smoktech SPECIES predstavuje aj nový tank TFV8 BABY V2 ... arr3Nový firmware 2,0 pre eVic VTC mini Módny, sexi a neodolateľný Joyetech eVic-VTC Mini je ešte stále horúca novinka a už sa dočkal... arr325.04.2018 Joyetech Exceed Edge 650mAh -náhrada klasického fajčeniaExceed Edge... arr306.04.2016 Najlacnejšia elektronická cigaretaJomotech elektronická cigareta IEXPRES Pre tých čo chcú vaping najprv vyskúšať a neminúť pri tom... arr308.04.2016 neskutočná cena na iStick TC 100WiSmoka - Eleaf grip iStick TC 100W nadupaný grip so všetkými funkciami, navyše -... arr3DovolenkyVážení zákazníci, upozorňujeme na dovolenky v termíne od 24.6.2016-1.7.2016, proces vybavovania... arr3Letné dovolenky 2017Touto cestou upozorňujeme na dovolenky avizované na našej stránke - od 20.6.2017 do 3.7.2017 čerpáme... arr3Doručenie tovaru do VianocVážení zákazníci. Tovar objednaný do pondelka 21.12.2015 do 12:00 bude doručovaný do Vianoc. V... arr302.08.2018 Liqua MIX & GO - nové balenie  Nové balenie prémiového liquidu umožňuje výrazne zníženie nákladov na kúpu e-liquidu a navyše... arr322.08. 2018 nová séria aróm - Black Label od ImpérieNové, k dokonalosti vylepšené vynikajúce príchute od českej spoločnosti Imperia na miešanie... arr38.08.2016 eVic AIOEVIC -AIO all - in – one je koncepcia natoľko chytľavá a žiadaná, že v Joyetechu sa rozhodli tento... arr3Poznáte výhody jednorázoviek Milí vaperi, určite máte svoju obľúbenú elektronickú cigaretu a taktiež svoj obľúbený... arr35.5.2017 Báza (základ) LIQUA CRYSTALBáza (základ) LIQUA CRYSTAL pre svojpomocnú výrobu e-liquidu elektronických cigariet. Liqua reaguje... arr312.12.2016 Reakcia Liqua na nové smernice EU - nová rada eliquidov- NOVÁ RADA E-LIQUIDOV OD RITCHY - LIQUA Elements - NOVÁ RADA E-LIQUIDOV - VYLEPŠENÁ PÔVODNÁ... arr320.01.2016 Vaporizér elektronické "bongo" Vaporizér Dark Knight Honour Výnimočný inhalátor – vaporizér. Tento temný rytier si určite... arr310.07.2016 adapter na zvýšenie objemu Nautilus XChytrý Nautilus X však dokáže ešte viac. S novým 4 ml adaptérom pre tank clearomizéra môžete svoj... arr301.02.2016 Najuniverzálnejšiia sada elektronickej cigaretyTáto sada kompletnej elektronickej cigarety-továrenský set od Kangertechu určite vyrieši základnú... arr3Pre nových zákazníkov! Vitajte! už prvým nákupom získavate zľavu 2% pri ďalšiej objednávke a zároveň ste zaradení...

KONTAKTY

VAPEA s.r.o - Zdravé fajčenie
A.Kmeťa 11
budova hlavnej pošty II. poschodie
tel: 0903716843
fax: 903716843
vapeashop(a)gmail.com
pondelok - piatok 10,00 - 16,00

ANKETA

Videli ste tovar ktorý ponukame inde lacnejsie?

nie 66% ano 18% Ponuka neobsahuje produkt ktorý hľadám 4% cena nerozhoduje 12%

POPISY A NÁVODY » FAQ - často kladené otázky
FAQ o inhalátoroch, vaporizéroch, elektronických cigaretách

elektronická cigareta eGo-T, 510-T

1) Prečo mi z elektronickej cigarety stále vyteká náplň?

Vytekaniu náplne je zapríčinené príliš prudkým, alebo rýchlym poťahovaním z elektronickej cigarety za sebou. Atomizér nestihne absorbovať veľké množstvo e-liquidu, ktoré do neho tečie z dôvodu prudkého poťahovania a následne vytečie von. Odporúčame z elektronickej cigarety poťahovať jemne a dlhšiu dobu.

 

2) Prečo z elektronickej cigarety vytečie náplň, aj keď je odložená?

Náplň vyteká, pretože bolo z elektronickej cigarety poťahovanie príliš sprudka predtým, ako ste ju odložili. Odporúčame atomizér vyčistiť.

 

3) Ako vyčistím atomizér?

Odskrutkujte atomizér od batérie, vysuňte cartridge, prepláchnite atomizér vlažnou vodou, prefúknite ho a nakvapkajte cca 3 - 4 kvapky e-liquidu priamo na hrot atomizeru. Zasuňte znovu naplnený cartridge a naskrutkujte atomizér späť na batériu.

 

4) Prečo cítim štipľavú pachuť z e-cigarety?

Pretože je cartridge málo naplnená, alebo zle narazené na atomizér. Skontrolujte stav-liquidu v cartridge a tiež či je dorazený do atomizeru až do konca (hrot atomizeru musí preraziť cartridge). V prípade, že je všetko v poriadku, vysuňte cartridge a nakvapkajte cca 3 - 4 kvapky e-liquidu na hrot atomizeru, aby sa knôt nasiakol a špirálka nežhavila naprázdno.

 

5) Prečo mi ani po dobití nesvieti a nefunguje batéria?

Skontrolujte, či Vaša batéria nevlastní funkcni "5-click protection" alebo "3-clickprotection" (vysvetlenie nižšie). V prípade, že Vaša batéria túto funkciu nevlastní a napriek tomu nefunguje, kontaktujte nás na obchod@e-smokes.eu

 

* "5-click protection":

Stlačte 5x rýchlo za sebou (do 2 sekúnd) spínacie tlačítko a batéria sa uzamkne, nemôže sa tak stať, že sa Vám batéria sama zopne napríklad vo vrecku. Pre odomknutie batérie opäť stlačte 5x tlačidlo do 2 sekúnd.

 

* "3-click protection":

Stlačte 3x rýchlo za sebou (do 2 sekúnd) spínacie tlačítko a batéria sa uzamkne, nemôže sa tak stať, že sa Vám batéria sama zopne napríklad vo vrecku. Pre odomknutie batérie opäť stlačte 3x tlačidlo do 2 sekúnd.

 

6) Prečo sa mi ťahá z elektronickej cigarety ťažko?

Atomizér môže byť v dôsledku častého používania zanesený, alebo opotrebovaný.Odporúčame vykonať čistenie podľa bodu 3) alebo zakúpiť nový atomizér, popr. ak spĺňa podmienky záruky, ho zaslať k reklamácii.

 

7) Aká je životnosť atomizeru?

Životnosť atomizeru je veľmi individuálna záležitosť, pretože záleží na intenzite a štýle užívania. Životnosť atomizeru môže byť tiež ovplyvnená použitým e-Liquide (čím sladší-liquid bude použitý, tým viac sa bude atomizér zanášať), alebo spôsobom čistenia. Podľa informácií od našich zákazníkov sa priemerná životnosť atomizer pohybuje od 14 dní do 3 mesiacov.

 

Elektronická cigareta eGo-W

 

1) Prečo mi z elektronickej cigarety vyteká náplň do úst?

Cartomizér môže byť preplnený, alebo poťahujete z elektronickej cigarety príliš prudko.

 

2) Prečo z elektronickej cigarety vytečie náplň, aj keď je odložená?

Príčinou pretečenia môže byť chyba pri plnení. Skontrolujte, či ste e-liquid naplnili do správneho otvoru (viď. informácie v detaile produktu - "Plnenie").

 

3) Prečo cítim štipľavú pachuť z e-cigarety?

Pretože je cartomizér málo alebo zle naplnený. Skontrolujte stav e-liquidu v cartomizéry a znovu si riadne prečítajte popis plnenia v detaile položky ("Plnenie").

 

4) Prečo ani po dobití nesvieti a nefunguje batéria?

 

Skontrolujte, či Vaša batéria nevlastní funkciu "5-click protection" alebo "3-click protection" (vysvetlenie nižšie). V prípade, že Vaša batéria túto funkciu nevlastní a napriek tomu nefunguje, kontaktujte nás na obchod@e-smokes.eu

 

* "5-click protection":

Stlačte 5x rýchlo za sebou (do 2 sekúnd) spínacie tlačítko a batéria sa uzamkne, nemôže sa tak stať, že sa Vám batéria sama zopne napríklad vo vrecku. Pre odomknutie batérie opäť stlačte 5x tlačidlo do 2 sekúnd.

 

* "3-click protection":

Stlačte 3x rýchlo za sebou (do 2 sekúnd) spínacie tlačítko a batéria sa uzamkne, nemôže sa tak stať, že sa Vám batéria sama zopne napríklad vo vrecku. Pre odomknutie batérie opäť stlačte 3x tlačidlo do 2 sekúnd.

 

5) Prečo sa mi ťahá z elektronickej cigarety ťažko?

 

Cartomizér môže byť v dôsledku častého používania už zanesený alebo opotrebovaný. Odporúčame zakúpiť nový cartomizér, popr. ak spĺňa podmienky záruky, ho zaslať na reklamáciu (Priemerná životnosť cartomizéru je pri správnom užívaní cca 30 - 50ml odpareného e-liquidu).

4) Som začiatočník a neviem, akú intenzitu nikotínu si mám vybrať ..

Ak ste začiatočník v elektronickom fajčení, odporúčame Vám zakúpiť si viac druhov intezity, aby ste zistili, ktorá Vám bude najviac vyhovovať. Väčšina našich zákazníkov využíva e-liquid s intenzitou nikotínu 16mg.

6) Nemusím sa obávať, že je e-liquid viac škodlivý ako tabaková cigareta?

Uričtě nie, naše  e-liquidy sú nositeľmi všetkých potrebných a veľmi prísnych certifikátov, ktoré poukazujú na kvalitu výrobku. Je potrebné si ale uvedomiť, že inhalujete  nikotín vo forme pary, ktorý je návykový. Avšak nezanášate si svoje pľúca dechtom a dalšími jedovatými látkami , ktoré sa tvoria pri spaľovaní tabakovej cigarety (v elektronickej cigarete sa nič nespaľuje, ale iba odparuje -vdychujete paru).

7) Objednal / a som si e-liquid, ale nechutí mi / nepotrebujem ho, môžem ho vrátiť?

E-liquid bohužiaľ nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť späť do predaja, a preto ani nie je možné nám ich zaslať späť ako vrátený tovar do 14 dní. Ak si teda objednávate príchuť, ktorú nepoznáte, odporúčame si objednať len malé balenie, aby ste tak predišli prípadným stratám, ak vám e-liquid nebude vyhovovať ..

8) Aká je spotrebná lehota a ako mám e-liquid skladovať?

Dátum spotreby je u e-liquidov uvedený na štítku na fľaši. Spotrebná lehota je vždy 24 mesiacov od vyrobenia. E-liquid skladujte v chlade a suchu. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu ani príliš veľkému teplu, pretože môže dôjsť k samovoľnému odpareniu alebo strate príchuti.

 

Otázky na nás:

 

1) Aká je doba dodania?

U výrobkov ihneď skladom je v prípade objednávky do 16:00 tovar doručovaný hneď na druhý deň dopoludnia. Čo sa týka výrobkov na objednávku, dodanie je podrobne popísané v sekcii O Nás - termíny dodania produktov

2) Aká je výška poštovného?

Poštovné a balné je 2,20 Eur s DPH, čo zahŕňa bezpečný prepravný obal a doručenie k vám domov 1.triedou Slovenskej pošty. V prípade, že nakupujete na dobierku, účtujeme si poplatok podľa sadzobníka slovenskej pošty, ktorý v roku 2015 činí 0,80 Eur s DPH.

3) Poskytujete doručenie zdarma pri väčšom odbere?

Áno, pri nákupe nad 60 Eur je doručenie slovenskou poštou zdarma (nezahŕňa dobierku). 60 Eur preto, lebo je to približná suma na nákup elektronickej cigarety s príslušenstvom, alebo zásoby e-liquidov a žhaviče na niekoľko týždňov.