poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

pridelené logo heureka,overené zákazníkmiovereny obchod od pricemania pre e-smokes.eu

NOVINKY

arr35.5.2017 Báza (základ) LIQUA CRYSTALBáza (základ) LIQUA CRYSTAL pre svojpomocnú výrobu e-liquidu elektronických cigariet. Liqua reaguje... arr312.12.2016 Reakcia Liqua na nové smernice EU - nová rada eliquidov- NOVÁ RADA E-LIQUIDOV OD RITCHY - LIQUA Elements - NOVÁ RADA E-LIQUIDOV - VYLEPŠENÁ PÔVODNÁ... arr38.08.2016 eVic AIOEVIC -AIO all - in – one je koncepcia natoľko chytľavá a žiadaná, že v Joyetechu sa rozhodli tento... arr3Vianoce 2016 a dovolenkyVážení zákazníci, Objednávky odoslané do utorka - 20.12.2016 by mali byť doručené do Vianoc, v... arr3Letné dovolenky 2017Touto cestou upozorňujeme na dovolenky avizované na našej stránke - od 20.6.2017 do 3.7.2017 čerpáme... arr310.07.2016 adapter na zvýšenie objemu Nautilus XChytrý Nautilus X však dokáže ešte viac. S novým 4 ml adaptérom pre tank clearomizéra môžete svoj... arr301.02.2016 Najuniverzálnejšiia sada elektronickej cigaretyTáto sada kompletnej elektronickej cigarety-továrenský set od Kangertechu určite vyrieši základnú... arr320.01.2016 Vaporizér elektronické "bongo" Vaporizér Dark Knight Honour Výnimočný inhalátor – vaporizér. Tento temný rytier si určite... arr3Doručenie tovaru do VianocVážení zákazníci. Tovar objednaný do pondelka 21.12.2015 do 12:00 bude doručovaný do Vianoc. V... arr3Nový firmware 2,0 pre eVic VTC mini Módny, sexi a neodolateľný Joyetech eVic-VTC Mini je ešte stále horúca novinka a už sa dočkal... arr306.04.2016 Najlacnejšia elektronická cigaretaJomotech elektronická cigareta IEXPRES Pre tých čo chcú vaping najprv vyskúšať a neminúť pri tom... arr308.04.2016 neskutočná cena na iStick TC 100WiSmoka - Eleaf grip iStick TC 100W nadupaný grip so všetkými funkciami, navyše -... arr3DovolenkyVážení zákazníci, upozorňujeme na dovolenky v termíne od 24.6.2016-1.7.2016, proces vybavovania... arr3Poznáte výhody jednorázoviek Milí vaperi, určite máte svoju obľúbenú elektronickú cigaretu a taktiež svoj obľúbený... arr3Pre nových zákazníkov! Vitajte! už prvým nákupom získavate zľavu 2% pri ďalšiej objednávke a zároveň ste zaradení...

KONTAKTY

VAPEA s.r.o - Zdravé fajčenie
A.Kmeťa 11
budova hlavnej pošty II. poschodie
tel: 0903716843
fax: 903716843
vapeashop(a)gmail.com
pondelok - piatok 10,00 - 16,00

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Videli ste tovar ktorý ponukame inde lacnejsie?

nie 57% ano 12% Ponuka neobsahuje produkt ktorý hľadám 18% cena nerozhoduje 14%

» Typy elektronických cigariet
Typy a druhy elektonických cigariet a inhalátorov

Rôzne druhy elektronických cigariet video:

Elektronické cigarety majú mnoho rôznych tvarov, veľkostí o farebnosti nehovoriac.....

 

Stick e-cig populárna veľkosť

žena fajčiaca elektronickú cigaretu

Stick  E-Cig boli medzi prvými modelmi uvedenými na trh.
Sú dodnes žiadané pre svoju minimálnu veľkosť a veľmi sa podobaju klasickýmcigaretám.

Stick E-cig majú batérie, ktorých veľkosť sa podobá skutočnej cigarete. Na konci býva osadená LED svetlom imitujúcim horenie klasickej cigarety a zároveň plní funkciu indikátora prevádzky inhalátora - elektronickej cigarety.

S batériou je konektorom pripojený cartomizer alebo atomizér a cartridge.

V rejto kategorií rozlišujeme dva druhy:

- jednorázové: keď sa minie náplň alebo napätie v batérií, elektronická cigareta sa jednoducho zahodí. Pri tomto druhu elektronickej cigarety nie je finančný efekt pre používateľa významný, je takmer mizivý. Výhodou pre používateľa ostáva zdravšie a bezzápachové fajčenie.

-obnoviteľné: Pri tomto type vaperovi okrem zdravšieho a bezzápachového fajčenia ostáva aj značný finančný efekt. Je to jednoznačne významne lacnejší spôsob inhalácie nikotínu ako klasické fajčenie.
Batéria elektronickej cigarety sa dá opakovane nabíjať a náplň či už vo forme cartridge alebo cartomizéru môžete doplniť či vymeniť.

Tieto modely využívajú hlavne tí vaperi, ktorí chcu stick e-cig využiť len príležitostne k doplneniu dávky nikotínu...v situáciach keď nechcú zápachom otravovať okolie...či pri pozeraní filmu v svojej obývačke či hotelovej izbe.

Leonardo di caprio fajčí elektronickú cigaretu

 

Majú síce menší výkon a výdrž ale tento handicap vyvažujú ich mimoriadne malými rozmermi akcieschopnosťou.Mid-Size, Compact alebo eGo e-cigarety.

Môžete sa stretnúť s rôznym označením tejto kategórie. 
Ide najobľúbenejšiou formou elektronických cigariet- inhalátorov vôbec.

 

Sú to stále relatívne malé (asi o veľkosti kubánskej cigary) inhalátory. Oproti mini stick e-cigaretám poskytujú neporovnateľne vyšší výkon a uspokoja aj náročných vaperov.

mid size elektronická cigareta

 

Sú stavané na celodenné používanie. 
Taktiež vďaka svojej konštrukcií dosahujú dlhú životnosť.
V prevažnej väčšine (okrem dizajnových vychytávok) založené na systéme 510/ego. Ide o trojdielny- (batéria,atomizér,tank) alebo dvojdielny- (batéria,clearomizér) systém používajúci rovnaký závit pre spájanie jednotlivých komponentov inhalátora-elektronickej cigarety.
Vďaka tomu sú tieto prístroje mimoriadne variabilné a je možnosť upgradovať svoju elektronickú cigaretu podľa aktuálnej potreby, módnych trendov či finančných možností súčiastkami od rôznych výrobcov.
Finančná úspora oproti klasickému fajčeniu je pri tomto type elektronických cigariet najvýraznejšia- reálne aj 70%.

Na trhu je celá rada modelov s rôznymi funkciami -displej zobrazujúci stav batérie, počet potiahnutí, niekde aj nastavenie napätia ( označenie twist, VV, mod a pod.) či rôznych možnosti nabíjania batérie.

Aj oblasť atomizérov, tankov či kompletných clearomizérov  sa neustále vyvíja a aj tu je na výber veľa rôznych možností.

 

 

APV (Advanced Personal Vaporizer) pokročilý osobný vaporizér- aj MODs

Nie je to tak dávno čo elektronické cigarety začali masovo prenikať na trh. Ale aj za túto dobu urobili obrovský skok vo vývoji.

nastaviteľne rôzne funkcie

Máme inhalátory pre viac spôsobov použitia
od najmenších jednorázových elektronických cigariet či jednoduhších modelov nazývaných aj stick ecig, ktoré pre svoju jednoduchosť nepotrebujú žiadne osobitné zručnosti či skúsenosti používateľa
až po zložitejšie a náročnejšie elektronické inhalátory umožňujúce celý rad osobných nastavení Apv (Advanced Personal Vaporizer).

Typickým znakom pre tento druh elektonických cigariet-inhalátorov je výkonná batéria alebo batery grip:

- veľká kapacita batérie min.1600mAh

- veľký výkon, mnohé staršie modely batérií síce mali veˇký kapacitu ale možný vybíjací prúd neumožňoval výkon napr.10 W a viac. ktorý je nutný pri atomizéroch s odporom menším ako 1Ω.

- možnosť rôznych osobných nastavení. Tieto baterie či gripy pre elektronické cigarety, inhalátory sú vybavené dispejom na sledovanie týchto nastavených hodnôt či dalších pokročilých informácií.

ukážka moderných clearomizérovvymenitelné atomizéry

 

Aj "kotol" ( tank, atomizér,clearomizer ) týchto pokročilých inhalátorov prekonal prudký vývoj.

Tank týchto clearomizérov máva obrovsku kapacitu -aj 6ml.
Hlavy atomizéra sú vymeniteľné 
Sú rôznych odporov. Od 1,5Ω nižšie až po 0,5Ω čo umožňuje týmto výkonným mašinkám už pri jemnučkom potiahnutí vytvoriť oblak pary ako z dymovnice.

Atomizéry sú rozdielne nielen odporom ale aj konštrukciou:

BCC (Bottom Coil Clearomizer)

DC  ( dual coil )

OCC ( Organic Cotton Coil )

BDC ( bottom dual coil )

RBA/RDA (Rebuildable atomizer/Rebuildable Dripping atomizer)

 

Popis jednotlivých typov konštrukcií uvedieme v ďalšej kapitole