Novinky
23.10.2019
Miniaturizácia pri zachovaní obrovských možností
eLeaf iCare Flask Tento ušľachtilý kúsok nepotrebuje žiadne tlačítka, žiadny displej, žiadny návod na obsluhu. Perfektne vyzerá a ešte lepšie posl... čítať celé
23.08.2019
IMPERIA CATCH A BANA
Cath a Bana séria českého výrobcu Imperia prichádza so zaujímavými mixami chutí, v ktorých si každý nájde to svoje. Shake n Vape / Longfill = dolia... čítať celé
02.08.2019
EULIQUID - nové príchute z Česka
Nové skvelé arómy českého výrobcu čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. náplne, e-liquidy
  3. e-liquid Emporio Salt Red Baron 10ml - 20mg

e-liquid Emporio Salt Red Baron 10ml - 20mg

salt e-liquid

Emporio e-liquid s vysokým obsahom nikotínu a nikotínovou soľou. RED BARON - červená a čierna ríbezľa zmiešaná s jahodou - doplnené o tóny hrozienok... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
4,00 €
2,46 €
2,05 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:LIQ-EM-LS-RDBARON-20
EAN kód:8594173569027
Typ:Tabakové variácie
Brand:Emporio
objem:10ml
Kompletné špecifikácie

Emporio

e-liquid s vysokým obsahom nikotínu a nikotínovou soľou.

RED BARON - červená a čierna ríbezľa zmiešaná s jahodou - doplnené o tóny hrozienok, anízu a mentolu.

Emporio Salt sa od bežných e-liquidov odlišujú tým, že majú nižšie PH a obsahujú stále viac obľúbenú a žiadanú nikotínovú soľ, vďaka ktorej dochádza k rýchlejšej a kvalitnejšej vstrebateľnosti = bez dráždivého pocitu v krku na rozdiel od klasických e-liquidov.

logo emporio e-liquid

Parametre e-liquidu:

Fľaša 10ml s kvapkadlom a bezpečnostným uzáverom

Pomer VG/PG  50 : 50PG

potravinárska/medicínska aróma – podľa zvoleného variantu

nikotínová soľ  (podľa zvoleného variantu).

 

Liquidy s nikotínovou soľou sú najviac vhodné pre zariadenia s vyšším odporom (1ohm a viac), POD systémy a štýl poťahovanie ústa-pľúca, ako u klasického fajčenia (MTL).

Aj keď sa jedná o liquid s obsahom nikotínu 20mg, tak uspokojí celú škálu užívateľov, ktorí u bežných liquidov používajú rôzne intenzity nikotínu, a to práve vďaka nikotínové soli, ktorá umožňuje hladký poťah bez dráždivých pocitov a vnímanie intenzity nikotínu je odlišné, než u bežných liquidov. 

Prečo nikotínová soľ?

 V prírode sa nikotínové soľ voľne vyskytuje v tabakových listoch ..... vďaka tomu tieto liquid obsahujú prirodzenú formu nikotínu, ktorý je pre telo lepšie vstrebateľný a neskresľuje chuť liquidu. Veľkou výhodou je rýchlejší proces odparovania (nikotínová soľ sa odparuje pri nižších teplotách) a ďaleko lepší vstrebateľnosť, vďaka ktorej je intenzita vapovaní nižšia, takže spotreba týchto liquidov s nikotínovou soľou je nižšia, než u klasických liquidov na rovnakom zariadení. Tiež sa tým predlžuje životnosť žeraviacich hláv a znižuje spotreba batérie.

Kvalitné spracovanie vysokého obsahu nikotínu kladie zvláštne nároky na e-liquid. Ide o PH a nikotínovú soľ a práve e-liquidy SALT sa od bežných liquidov odlišujú tým, že majú nižšiu PH a obsahujú čoraz viac obľúbenou a žiadanou nikotínovú soľ, vďaka ktorej dochádza k rýchlejšej a kvalitnejšie vstrebateľnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidom.

Tieto liquidy sú primárne určené vaperom resp. fajčiarom ktorí prechádzajú z klasických cigariet na elektronické cigarety, teda ako náhradu za klasické cigarety. Pre poťahovanie MTL spôsobom kde sa predpokladá,že nový e-fajčiar - vaper  bude používať atomizéry s vyšším odporom a chce dostať do tela dostatočné množstvo nikotínu, bez akéhokoľvek dráždivého pocitu (škrabanie, kašľanie).

EMPORIO je ďalšia obchodná značka renomovaného českého výrobcu BOUDOIR SAMADHI ktorého produkty pod násvom Impéria pozná celý svet. 
Kvalita e-liquidov EMPORIO je daná vstupnými kontrolami kvality surovín pre výrobu, dodržaním medzinárodných štandardov podľa ISO 9001 prí výrobe, ale aj v neposlednom rade unikátnym technologickým postupom pri výrobe. 
Taktiež všetky e-liquidy EMPORIO prechádzajú kontrolovaným procesom zrenia, ktorý trvá 3 až 40 dní podľa typu produktu. 
Ušľachtilá plná chuť a nadherné smotanové mračná dymu – to je EMPORIO.

Zloženie:

  • PG propylénglykol,

  • VG glycerol,

  • demineralizovaná voda,

  • prírodná identická aróma,

  • nikotínová soľ (podľa zvoleného variantu).

 

Optimálne dávkovanie e-liquidu:

Neprekračujte maximálnu dennú dávku náplne (e-liquid).

strong 18 mg - max. 10 až 12 kvapiek denne.

Pri nedodržaní doporučeného dávkovania predajca nenesie zodpovednosť za možné zdravotné komplikácie užívateľa.

Výrobok nie je určený:

ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky,

ľuďom so srdcovými problémami, osobám trpiacim hypertenziou,

tehotným a dojčiacim ženám,

nefajčiarom,

užívateľom mladším ako 18 rokov.

 

Kompletne vyrábané v Českej republike. Pomer 50VG / 50PG

 

Certifikáty: CE, ROHS, SGS, ISO, MSDS, FDA

- obsah nikotínu:

  • 20mg

Dôležité informácie:

Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. E-liquid je určený výlučne na inhalovanie pomocou elektronických inhalátorov od našej spoločnosti. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.