Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

NOVINKY

arr34.12.2018 Vapor GIANT - GO ProfessionalNové RTA -čko , skvelý handling a skvelá cena! ... arr321.08 2018. Nové verzia Exceed Edge - Pod versionExceed Edge vs Exceed Edge Pod version Exceed Edge ešte poriadne nevychladla a už je tu jeho druhá... arr302.10.2018 DEVILKIN, skvelá náhrada za starý ALIENVýkon úžasných 225W v kombinácii s revolučným clearomizérom TFV12 PRINCE. Táto kompletná prinesie... arr309.10.2018 Vapor storm - nové mod gripyCelkový dojem týchto prístrojov podčiarkuje aj nekonvenčný farebný dizajn v štýle urban grafiti... arr319.09.2018 Nový full kit Smoktech SPECIES s BABY V  Nový kit Smoktech SPECIES predstavuje aj nový tank TFV8 BABY V2 ... arr3Nový firmware 2,0 pre eVic VTC mini Módny, sexi a neodolateľný Joyetech eVic-VTC Mini je ešte stále horúca novinka a už sa dočkal... arr325.04.2018 Joyetech Exceed Edge 650mAh -náhrada klasického fajčeniaExceed Edge... arr306.04.2016 Najlacnejšia elektronická cigaretaJomotech elektronická cigareta IEXPRES Pre tých čo chcú vaping najprv vyskúšať a neminúť pri tom... arr308.04.2016 neskutočná cena na iStick TC 100WiSmoka - Eleaf grip iStick TC 100W nadupaný grip so všetkými funkciami, navyše -... arr3DovolenkyVážení zákazníci, upozorňujeme na dovolenky v termíne od 24.6.2016-1.7.2016, proces vybavovania... arr3Letné dovolenky 2017Touto cestou upozorňujeme na dovolenky avizované na našej stránke - od 20.6.2017 do 3.7.2017 čerpáme... arr3Doručenie tovaru do VianocVážení zákazníci. Tovar objednaný do pondelka 21.12.2015 do 12:00 bude doručovaný do Vianoc. V... arr302.08.2018 Liqua MIX & GO - nové balenie  Nové balenie prémiového liquidu umožňuje výrazne zníženie nákladov na kúpu e-liquidu a navyše... arr322.08. 2018 nová séria aróm - Black Label od ImpérieNové, k dokonalosti vylepšené vynikajúce príchute od českej spoločnosti Imperia na miešanie... arr38.08.2016 eVic AIOEVIC -AIO all - in – one je koncepcia natoľko chytľavá a žiadaná, že v Joyetechu sa rozhodli tento... arr3Poznáte výhody jednorázoviek Milí vaperi, určite máte svoju obľúbenú elektronickú cigaretu a taktiež svoj obľúbený... arr35.5.2017 Báza (základ) LIQUA CRYSTALBáza (základ) LIQUA CRYSTAL pre svojpomocnú výrobu e-liquidu elektronických cigariet. Liqua reaguje... arr312.12.2016 Reakcia Liqua na nové smernice EU - nová rada eliquidov- NOVÁ RADA E-LIQUIDOV OD RITCHY - LIQUA Elements - NOVÁ RADA E-LIQUIDOV - VYLEPŠENÁ PÔVODNÁ... arr320.01.2016 Vaporizér elektronické "bongo" Vaporizér Dark Knight Honour Výnimočný inhalátor – vaporizér. Tento temný rytier si určite... arr310.07.2016 adapter na zvýšenie objemu Nautilus XChytrý Nautilus X však dokáže ešte viac. S novým 4 ml adaptérom pre tank clearomizéra môžete svoj... arr301.02.2016 Najuniverzálnejšiia sada elektronickej cigaretyTáto sada kompletnej elektronickej cigarety-továrenský set od Kangertechu určite vyrieši základnú... arr3Pre nových zákazníkov! Vitajte! už prvým nákupom získavate zľavu 2% pri ďalšiej objednávke a zároveň ste zaradení...

KONTAKTY

VAPEA s.r.o - Zdravé fajčenie
A.Kmeťa 11
budova hlavnej pošty II. poschodie
tel: 0903716843
fax: 903716843
vapeashop(a)gmail.com
pondelok - piatok 10,00 - 16,00

ANKETA

Videli ste tovar ktorý ponukame inde lacnejsie?

nie 68% ano 18% Ponuka neobsahuje produkt ktorý hľadám 4% cena nerozhoduje 10%

POPISY A NÁVODY » popisy a návody na obsluhu » návod na obsluhu Pipe 601
návod na obsluhu elektronickej fajky Pipe 601

návod na obsluhu - elektronická fajka Pipe 601

  • obsah:
  1. 1. Predslov o výrobku
  2. 2. Funkcia SLB super E-pipe
  3. 3. Popis obsahu balenia
  4. 4. Funkcie a použitie výrobku
  5. 5. odporúčanie
  6. 6. Upozornenie
  7. 7. Štyri kroky k odvyknutí od
  8. 8. Komu je a nie je výrobok určený

obsah balenia elektronickej fajky Pipe 601 v distribúcií Zdravé fajčenie/e-smokes.eu

Predslov o výrobku

Použitie tabaku vyvoláva obavy týkajúce sa jeho škodlivosti na zdravie. Po štyroch rokoch diskusií sa Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) rozhodla osloviť zainteresované krajiny a bola uzavretá dohoda o kontrole tabaku. Hovorca WHO vyhlásil, že fajčenie spôsobí smrť 4,9 miliónov ľudí každý rok, ale tento počet môže byť až 10 miliónov ročne počas nasledujúcich 20 rokov. Bolo preukázané, že dym z cigariet má škodlivé vplyvy aj na nefajčiarov, najmä ženy a deti, za týchto okolností sa snažia výrobcovia zamerať výskum na využitie náhradného programu pre neškodlivé fajčenia na globálnom trhu. K tomu slúži celosvetový výskum a vývoj náhradného spôsobu fajčenia, ktorý by mal byť čo najlepším riešením pre súčasné ľudstvo.

Vedci zo skupiny HK sailebao cez technologické prekážky vynašli SLB super rozprašovanie pre elektronické fajky, vďaka ktorému je možné použiť alkaloid vysoko zriedeného čisteného tabaku pre jeho následnú atomizáciu do hustého hmlového dymu, ktorý je výsledkom fajčenie elektronickej fajky pri jeho poťahovanie cez atomizér. Vďaka tejto technológii vznikla kvapalina, ktorá obsahuje alkaloidy tabaku, tabakové esencie a normálne potravinárske prídavné látky.

Vynález "SLB super E-pipe" priniesol revolúciu v dejinách ľudskej fajčenia. Produkt je nielen medzníkom, ale tiež priniesol dobrú správu pre všetkých fajčiarov, ktorí chcú prestať fajčiť. Nie je pochýb že tabak poškodzuje ľudské zdravie, avšak keď bol objavený nikto si to nepripúšťal. Sme presvedčení, že vďaka SLB super E-pipe rozprašovanie možné zbaviť škodlivých vplyvov na človeka.

SLB super E-pipe je nehorľavý mechanizmus e-fajky, ktorý sa chová ako keď fajčíte klasickú fajku. To vytvára osviežujúci pocit a dodáva fajčiarom plné uspokojenie zmyslov a relaxácie. "SLB super E-pipe" je najlepšie náhradou za klasickéj fajky.

 

Funkcia SLB super E-pipe

1. Žiadne znečistenie životného prostredia. Pochádzajúci dym je rozprášená hmla z kvapaliny alkaloidu tabaku; teda žiadne škodlivé vplyvy na okolie. Môžete fajčiť kdekoľvek, žiadne obmedzenia pre fajčenie.

2. Žiadny zápalové alebo iné karcinogénne a škodlivé zložky. Nie je potreba zapaľovať, teda nespôsobí žiadne požiare.

3. Prístroj je navrhnutý tak, že vďaka svetelným diódam simuluje tepelný efekt dymu.

4. Bariéra elektromagnetické vlny. Žiadne elektromagnetické žiarenie.

5. Obsahuje vysoko čisté alkaloidy lekárskeho tabaku a spojené s dizajnom "náhradné nikotín terapie". Cieľom je bezbolestne prestať fajčiť.

6. Odporúčaný rozsah teplôt pre prevádzku e-pipe je od -5 ° C do 42 ° C.

 

zloženie elektronickej fajky Pipe 601, postup pri skladaní výrobku

Popis obsahu balenia

 1. Zloženie SLB Super E-pipe:

 

SLB super E-pipe sa skladá z nerezového plášťa, li-on batériového
úložisko s mikroelektrickým okruhom a vysoko citlivým senzorom,
komory s atomizer, svetelným indikátorom pre kontrolu stavu batérie.

 

 

popis cartridge pre elektronickú fajku Pipe 601

2. Kontajner pre úschovu náplne e-liquidu (cartridge)

 

Cartridge obsahuje zriedenou kvapalinu alkaloidu tabaku, ktorá je


pripravená pre
použitie v atomizer; táto kvapalina neobsahuje decht
a karcinogénne náhrady, ktoré sú škodlivé pre ľudské telo.

 

 

 

 

vyobrazenie nabíjačky pre elektronickú fajku Pipe  601 v ponuke Zdravé fajčenie e-smokes.eu

3. "SLB super E-pipe", elektronická fajka je limitovaná len pre
napätie 3.5V a špecifické Li-On batérie. Batérie a nabíjačku
nemožno nahradiť inými Li-On batériami alebo inú nabíjačku.
Vždy je potrebné použiť originál dodávané príslušenstvo.
V opačnom prípade hrozí nenávratné poškodenie E-pipe.

 

 

 

Funkcie a použitie výrobku

 

1. Postup pre zloženie E-pipeako postupovať pri zavedení cartidge do elektronickej fajky Pipe 601

 

Držte sa nasledujúcich pokynov, vložte
správnou stranou batériu do úložisko. tzn. že
kladný pól smerom nahor (kladný pól má
uprostred bodku), ľahko zatlačte až na dno a
otočným gombíkom pripevnite do stredu
batérie, aby sa kontakt spojil s batériou.

Vyberte náustok z cartridge a vložte ho
otvorenou stranou do atomizer fajky, potom
nasuňte inhalátor na atomizér. Týmto je
zariadenie pripravené na použitie.

postup pri zložení elektronickej fajky Pipe 601

2. Pohotovostný režim

Po vložení plne nabité batérie, zaskrutkovanie uzáveru fajky a vloženie náplne s e-liquid je zariadenie pripravené do pohotovostného stavu.

3. Režim sprevádzkovanie

Akonáhle začneme poťahovať z fajky spustí sa automaticky proces inhalácie. Toto indikuje rozsvietenie červeného svetlo, ktoré sa zobrazí okamžite pri začatí inhalácie a zhasne okamžite po ukončení potiahnutí z inhalátora.

4. Oživenie výrobku

Potom, čo je výrobok používať po dobu 20 až 30 dní a používate nový náustok naplnený e-liquid a batéria je nabitá a pritom sa stane, že sa zníži objem pary, ktorú vydychujete, potom vyberte náustok s e-liquid. Použite kovový predmet a spojte kovový závit s medenou tyčinkou. Túto operáciu opakujte kým svetelný indikátor nebude súvisle svieti po dobu desiatich až dvadsiatich sekúnd. Potom je obnovená správna funkčnosť výrobku a môže byť opäť normálne používaný. Túto operáciu, ale nie je nutné vykonávať často.

5. Ako používať batériu a nabíjačku

Ak pri používaní výrobku svetelný indikátor začne očividne tmavnúť je potrebné dať batériu nabiť pomocou nabíjačky k tomu určené. Pre správne nabíjanie musí byť kladný pól správne umiestnený do nabíjačky. Batéria sa nabije cca za 3-4 hodiny. Pri nabíjaní je stav indikovaný červeným svetlom, ak sa rozsvieti zelené svetlo je možné batériu vybrať z nabíjačky, batéria je nabitá.

Pri prvých troch nabíjaniach je vhodné nechať batériu nabíjať aspoň 12 hodín, aby sa dosiahlo maximálnej kapacity batérie.

Odporúčanie

• Pri nabíjaní neumiestňujte batériu v oblasti vysokých teplôt.

• Nevkladajte batériu do výrobku alebo nabíjačky opačným pólom, ako je určené.

• Nespájajte kladný a záporný pól s kovovými predmetmi, môže dôjsť ku skratu a zničeniu batérie.

• Pozor na zvary batérie, aby nedošlo k porušeniu klincom alebo iným ostrým kovovým predmetom.

• V prípade, že dôjde k úniku elektrolytu a dostane sa do očí, prosím netrieť si oči, okamžite umyť čistou vodou a vyhľadať lekársku pomoc.

• Ak pri nabíjaní dôjde k nestandartnímu stave ako napr smrad, meniace sa farba, deformácia batérie alebo iný neobvyklý prípad je potrebné ihneď odpojiť od napájania, vybrať batériu z nabíjačky a ďalej už batériu nepoužívať.

• Nabíjačku možno použiť len pre batérie určené na "SLB super E-pipe". Prosím nepokúšajte sa použiť túto nabíjačku pre iné batérie podobného typu.

• Ak nebudete batérie dlhšiu dobu používať v zariadení alebo nabíjačke, potom je majte uložené v priestore s nízkou teplotou a suché oblasti.

• Nominálne napätie batérie je 3.7 V a maximálne nabíjacie napätie je 4.2 V.

• Pri používaní výrobku je minimálna napätie 2.75 V.

• Počet cyklov pre nabíjanie by nemalo byť menšie ako 300x.

• Pre tento výrobok sa smie používať iba batérie a nabíjačka dodané výrobcom.

• Pri prvom nabíjaní sa odporúča nabíjať batériu 12 hodín; normálne doba nabíjania je potom medzi 3-4 hodiny, nie však dlhšie ako 8 hodín.

• SLB super E-pipe a e-liquid držte mimo dosahu detí.

• Obsah e-liquidu sa nesmie dostať do ústnej dutiny alebo nosa.

• U tohto výrobku je použitá vysoká úroveň mikro-elektronickej technológie. Kolízie sú vylúčené.

• Zvoľte pre seba rôzny obsah nikotínu (0, low, medium, high) pri použití cartridge.

 

Upozornenie

Indikácia stavu fajčenia a stavu batérie:

Túto funkciu zabezpečuje svetelná dióda zobrazujúci dve farby - červená a zelená.

1. Ak zariadenie pracuje správne svieti načerveno.

2. Ak dôjde k zníženiu napätia pod 3.3V, potom začne dióda blikať zelene, čo upozorňuje na nutnosť dobitia batérie (interval je každú sekundu).

3. Ak je napätie medzi 2.9V-2.5V, upozorňujúce začne dióda blikať zelene rýchlejšie a ak napätie klesne pod 2.2V zariadenie prestane pracovať úplne.

4. Akonáhle je svetlo temné alebo bliká zelene je to varovanie, že je znížené napájanie, elektrický obvod nemôže pracovať naplno a preto je nutné vybrať batériu as pomocou nabíjačky dobiť na plnú kapacitu.

 

Upozornenie pre Fajkárov: elektronická fajka je obdobou el.cigarety, teda zvyky fajkárov ako stále zakuřování apod je neprípustné pretože dôjde k silnému prehriatiu a deformácii fajky. Táto fajka sa fajčí ako klasická cigareta (iba vzhľadovo je vyvedená ako fajka).

 

 

Štyri kroky k odvyknutí od fajčenia

 

SLB Atomizing Tobacco Akaloid Liquid (ATAL) je navrhnutý podľa Nicotine Replacement Therapy (NRT). Táto metóda pomáha fajčiarom prestať s fajčením vďaka znižovaniu vdychovaného nikotínu. Osoby, ktoré chcú prestať fajčiť to môžu skúsiť v štyroch krokoch:

 

Krok 1: Začneme od high obsahu nikotínu SLB (ATAL) a normálne fajčíme ako sme boli zvyknutí po dobu štyroch týždni;

Krok 2: Potom prejdeme na medium obsah nikotínu SLB (ATAL) a normálne fajčíme ako sme boli zvyknutí po dobu ôsmich týždňov;

Krok 3: Potom prejdeme na striedanie medium nikotínu SLB (ATAL) a 0 nikotínu na dobu troch týždňov pri bežnom fajčení;

Krok 4: Nakoniec použijeme 0 nikotín SLB na dobu jedného týždňov pri bežnom fajčení a sme na dobrej ceste prestať fajčiť.

 

 

Komu je a nie je výrobok určený

 

Pre koho áno:

1. Ľudia, ktorí fajčia už dlhú dobu a majú silný návyk na nikotín.

2. Fajčiari, ktorí pracujú v oblasti, kde je fajčenie zakázané.

3. Fajčiari, ktorí chcú prestať fajčiť môžu prijať túto degresívne metódu, aby prestali fajčiť bezbolestivým spôsobom.

 

Pre koho nie:

1. Dospievajúcu mládež.

2. Pre nefajčiarov a ľudí, ktorí sú alergickí na nikotín.

3. Tehotné ženy.

4. Pacienti, ktorí by sa mali vyvarovať fajčenia.