Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

NOVINKY

arr34.12.2018 Vapor GIANT - GO ProfessionalNové RTA -čko , skvelý handling a skvelá cena! ... arr321.08 2018. Nové verzia Exceed Edge - Pod versionExceed Edge vs Exceed Edge Pod version Exceed Edge ešte poriadne nevychladla a už je tu jeho druhá... arr302.10.2018 DEVILKIN, skvelá náhrada za starý ALIENVýkon úžasných 225W v kombinácii s revolučným clearomizérom TFV12 PRINCE. Táto kompletná prinesie... arr309.10.2018 Vapor storm - nové mod gripyCelkový dojem týchto prístrojov podčiarkuje aj nekonvenčný farebný dizajn v štýle urban grafiti... arr319.09.2018 Nový full kit Smoktech SPECIES s BABY V  Nový kit Smoktech SPECIES predstavuje aj nový tank TFV8 BABY V2 ... arr3Nový firmware 2,0 pre eVic VTC mini Módny, sexi a neodolateľný Joyetech eVic-VTC Mini je ešte stále horúca novinka a už sa dočkal... arr325.04.2018 Joyetech Exceed Edge 650mAh -náhrada klasického fajčeniaExceed Edge... arr306.04.2016 Najlacnejšia elektronická cigaretaJomotech elektronická cigareta IEXPRES Pre tých čo chcú vaping najprv vyskúšať a neminúť pri tom... arr308.04.2016 neskutočná cena na iStick TC 100WiSmoka - Eleaf grip iStick TC 100W nadupaný grip so všetkými funkciami, navyše -... arr3DovolenkyVážení zákazníci, upozorňujeme na dovolenky v termíne od 24.6.2016-1.7.2016, proces vybavovania... arr3Letné dovolenky 2017Touto cestou upozorňujeme na dovolenky avizované na našej stránke - od 20.6.2017 do 3.7.2017 čerpáme... arr3Doručenie tovaru do VianocVážení zákazníci. Tovar objednaný do pondelka 21.12.2015 do 12:00 bude doručovaný do Vianoc. V... arr302.08.2018 Liqua MIX & GO - nové balenie  Nové balenie prémiového liquidu umožňuje výrazne zníženie nákladov na kúpu e-liquidu a navyše... arr322.08. 2018 nová séria aróm - Black Label od ImpérieNové, k dokonalosti vylepšené vynikajúce príchute od českej spoločnosti Imperia na miešanie... arr38.08.2016 eVic AIOEVIC -AIO all - in – one je koncepcia natoľko chytľavá a žiadaná, že v Joyetechu sa rozhodli tento... arr3Poznáte výhody jednorázoviek Milí vaperi, určite máte svoju obľúbenú elektronickú cigaretu a taktiež svoj obľúbený... arr35.5.2017 Báza (základ) LIQUA CRYSTALBáza (základ) LIQUA CRYSTAL pre svojpomocnú výrobu e-liquidu elektronických cigariet. Liqua reaguje... arr312.12.2016 Reakcia Liqua na nové smernice EU - nová rada eliquidov- NOVÁ RADA E-LIQUIDOV OD RITCHY - LIQUA Elements - NOVÁ RADA E-LIQUIDOV - VYLEPŠENÁ PÔVODNÁ... arr320.01.2016 Vaporizér elektronické "bongo" Vaporizér Dark Knight Honour Výnimočný inhalátor – vaporizér. Tento temný rytier si určite... arr310.07.2016 adapter na zvýšenie objemu Nautilus XChytrý Nautilus X však dokáže ešte viac. S novým 4 ml adaptérom pre tank clearomizéra môžete svoj... arr301.02.2016 Najuniverzálnejšiia sada elektronickej cigaretyTáto sada kompletnej elektronickej cigarety-továrenský set od Kangertechu určite vyrieši základnú... arr3Pre nových zákazníkov! Vitajte! už prvým nákupom získavate zľavu 2% pri ďalšiej objednávke a zároveň ste zaradení...

KONTAKTY

VAPEA s.r.o - Zdravé fajčenie
A.Kmeťa 11
budova hlavnej pošty II. poschodie
tel: 0903716843
fax: 903716843
vapeashop(a)gmail.com
pondelok - piatok 10,00 - 16,00

ANKETA

Videli ste tovar ktorý ponukame inde lacnejsie?

nie 68% ano 18% Ponuka neobsahuje produkt ktorý hľadám 4% cena nerozhoduje 10%

POPISY A NÁVODY » popisy a návody na obsluhu » Návod na obsluhu ego-W
Návod na obsluhu ego-W

Návod na použitie (SK) Inhalátor  eGo-W

1, Stavba, montáž a návod na použitie:

Kompletný inhalátor eGo-W je zostavený z  5 častí:  batéria, cartomizér, kryt cartomizéra, náustok a kryt náustka.

Montáž a návod na použitie: Priskrutkujte batériu na cartomizér s krytkou a náustkom a následne stlačte tlačidlo umiestnené na batérii. Po stlačení tlačidla sa stačí nadýchnuť (tak isto, ako v prípade obyčajnej

cigarety) a potom uvoľniť tlačidlo.

Postup naplnenia: Priloženú flaštičku s ihlou naplňte liquidom. Na cartomizéri sa nachádza dierka (pri

okraji vrchnej tesniacej gumovej krytky). Cez túto plniacu dierku naplňte cartomizér do 2/3 tretín

liquidom. Po naplnení priskrutkujte cartomizér na batériu, nasuňte späť kryt cartomizéra a náustok a môžete začať inhalovať.

UPOZORNENIE! Batéria má zabudovanú ochranu proti nechcenému používaniu. Táto ochrana sa

aktivuje stlačením tlačidla 5x za sebou v intervale 2s. Podobne stlačením 5x za sebou v inervale 2s sa táto

funkcia deaktivuje. V prípade použitia nového cartomizéra sa niekoľkokrát nadýchnite, aby vykurovací prvok zohrial tekutinu v cartomizéri do požadovanej teploty. Vykonávajte dlhé a pomalé nádychy, čím získate lepšiu chuť a väčšie množstvo pary.

2, Sposob využitia inhalátora

2.1 Cartomizér predstavuje spojenie moderného atomizéru (vykurovací prvok)  a zásobníka s nikotínovou náplňou. Cartomizér je možné opätovne napĺňať až do uplynutia jeho životnosti. Cartomizér treba naplniť, keď sa množstvo pary zníži, alebo sa zmení chuť. Odporúčame používanie len značkových liquidov pre naplňovanie cartomizéra. V našej ponuke nájdete originálne náplne značiek Dekang, Ruyan, Liqua. Životnosť cartomizéra je 30-40ml e-liquidu – u bežného fajčiara asi mesiac.

2.2 Nabíjanie  batérie Batéria je vybitá, keď dióda na tlačidle po stlačení začne blikať. Pre nabitie batérie ju naskrutkujte do USB nabíjačky (nachádza sa v sade). Batériu môžete nabíjať aj bezprostredne z USB portu Vášho počítača alebo napojiť na sieť prostredníctvom adaptéra 230V (je súčasťou sady). Po napojení batérie na nabíjanie dióda batérie blikne 3 krát a rozsvieti sa na modro, svetielko na USB nabíjačke bude svietiť stálym červeným svetlom. Keď sa svetielko na nabíjačke zmení na stále zelené alebo modré, znamená to, že batéria je úplne nabitá. Môžete ju vykrútiť z nabíjačky a začať inhalovať.

UPOZORNENIE! Čas nabíjania je cca 3-4 hodiny. Prvé nabíjanie by malo trvať cca 8 hodín aj v prípade, že batéria je už úplne nabitá. Životnosť batérie je 300 dobíjacích cyklov.

2.3 eGo-W – pokyny

Veľmi dôležitý je spôsob inhalovania. Vykonávajte  dlhé a pomalé nádychy, čím získate lepšiu chuť

a väčšie množstvo pary. Po niekoľkých nádychoch urobte prestávku, aby sa atomizér schladil a liquid mal čas splynúť smerom k vykurovaciemu prvku. Je to veľmi dôležité, lebo v prípade, že nebudete dodržiavať tento postup, môžete pocítiť nepríjemnú chuť (horúcej špirály), prípadne úplne vypáliť cartomizér.

UPOZORNENIE! Používajte len originálne produkty a príslušenstvo zakúpené na www.e-smokes.eu, prípadne u predajcov našich produktov uvedených na našej webovej stránke. Nenesieme zodpovednosť za

kvalitu iných náhradných dielov. Neoriginálne produkty môžu spôsobiť pokles efektivity zariadenia alebo jeho úplné poškodenie. Môžu byť tiež nebezpečné pre zdravie. Pamätajte! Len originálne príslušenstvo (cartomizéry, tanky, batérie, a pod.) je 100% kompatibilné a zaručuje správne a dlhodobé fungovanie zariadenia.

3. Bezpečnostné pokyny a záruka

Nikdy nepoužívajte inhalátor s prázdnym cartomizérom.  Vždy dbajte o to, aby závit batérie,

cartomizéra bol čistý. Počas inhalovania nedržte batériu smerom hore. Ak batéria produkuje zápach alebo sa

nadmerne zahrieva NEPOUŽÍVAJTE JU! Na čistenie používajte vreckové alebo vatové tyčinky. Reklamácie

nebudú riešené v prípade, že produkt bol používaný v rozpore s týmto návodom na použitie alebo v prípade, že boli použité iné náhradné diely ako originálne. Aby ste sa vyhli vzniku jamiek, úlomkov alebo úplnému

poškodeniu prvkov sady eGo uschovávajte tieto ďalej od predmetov ako kľúče. Produkt uschovávajte ďalej od vysokej teploty a vlhkého prostredia. V prípade akýchkoľvek problémov s produktom, bezodkladne kontaktujte predajcu. Nepokúšajte sa opravovať žiadnu súčiastku sady, tým sa môže zaoberať len oprávnený servis. Poškodenie produktu, ktoré vzniklo v dôsledku jeho otvorenia nebude riešené ako reklamácia.