Novinky
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModMate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModNate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
23.08.2022
Elf Bar bez nikotínu
Elf Bar ZERO Obľubené "Elfbarky" bez nikotítínu so skvelou chuťou!         čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. e-cigarety široká ponuka
  3. iSmoka - Eleaf grip iStick TC 100W - biely

iSmoka - Eleaf grip iStick TC 100W - biely

GRIP ismoka eleaf

iSmoka - Eleaf grip iStick TC 100W prepracovaný pôvodný iStick 100 W - výrazný upgrade. Hlavné znaky modelu: Výkonný a ešte inteligentnejší nový iSti... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Cena pred zľavou
67,00 €
39,90 €
33,25 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:GRIP-ISTICKTC100W-WE
EAN kód:11453285466
Farebnosť:biela
Typ:iStick
Brand:Eleaf (iSmoka)
Kompletné špecifikácie

iSmoka - Eleaf grip iStick TC 100W

výber farieb

prepracovaný pôvodný iStick 100 W - výrazný upgrade.

Hlavné znaky modelu:

Výkonný a ešte inteligentnejší nový iStick TC100W . Doplnený o žiadanú funkciu TC ( temperature control). Tu je  šikovne implementovaná aj s najnovším systémom riadenia teploty.
Nielen to, je tu viac významných inovácií. iStick TC100W má magnetické kryty pre ľahkú a rýchlu  výmenu akumulátorov typu 18650. Významným počinom je aj možnosť nahrávania a aktualizácie firmware, ktoré umožňuje ovládať mnohé funkcie a nastavenia TC (Ni / Ti / SS / TCR) režimy / VW / bypass. Taktiež je prepracované tlačidlo štart podľa najnovších ergonomických skúseností, takže ovládanie je ešte pohodlnejšie a pohotovejšie.

hlavné parametre:

rozmery: 94 mm x 52 mm x 23 mm
nastaviteľný výkon: 1 W - 100 W
nastaviteľná teplota: 100°C - 315°C (200°F - 600°F)
podporované režimy: VW / TC-Ni / TC-Ti / Bypass / TC-SS a TCR
podporovaný odpor: 0,05 Ω - 1,5 Ω v teplotných režimoch / 0,1 Ω - 3,5 Ω v režime výkonu
batérie: 2 x 18650 (aspoň 25 A)
závit: 510 a odpružený kontakt

rozmery

Skryté tlačidlo štart: toto jedinečné riešenie napomáha krásnemu čistému vzhľadu , dáva vyniknúť minimalisticky jednoduchým moderným líniám prístroja. Na vrchnej časti je umiestnený zámok pre ochranu tlačidla pred nechceným spustením.

ukážka funkcie tlačidla štart

Nový TC-SS / TCR Mód: Nový režim TC-SS môže ovládať aj lacnejšie žeraviace cievky z nerezovej ocele a režim TCR môže podporovať rôzne TC cievky pri rôznych hodnotách TCR.
S voliteľným TC (Ni / Ti / SS / TCR) / VW režimy / Bypass, si môžete vychutnať najrôznejšie pokročilé vaperské vychytávky v rámci rôznych režimov a nastavení.

zobrazenie nastavení

Vymeniteľné monočlánky a vymeniteľné kryty: Magnetické kryty na oboch stranách sú vyvinuté pre ľahkú výmenu akumulátorov typu 18650 a navyše sú k dispozícií kryty v rôznych farebných prevedeniach , takže si svoju elektronickú cigaretu, inhalátor môžete vyšperkovať podľa vlastného vkusu.

výmena krytov a akumulátora

Paralelná štruktúra napájania: v  iStick TC100W môžu byť použité 2 možnosti zásobovania energiou, a to buď s jedným akumulátorom typu 18650 s vysokým vybíjacím prúdom  alebo dvoch takýchto akumulátorov. Pri inštalácii s jedným akumulátorom, môže byť výstupný výkon 75W alebo  100 W, pokiaľ sú inštalované dva akumulátory.

piktogram o napájaní

Pružinkový závit 510: Kontrolná hlava je osadená dômyselným pružinkovým konektorom z kvalitných materiálov, čo je zárukou kompatibility clearomizérov od rôznych výrobcov.
Výrobcovia si často prispôsobujú dĺžku 510 závitu čo v mnohých prípadoch spôsobuje problémy s konektivitou.

detail závitu 510

Nabíjanie: 18650 akumulátory môžu byť nabíjané v iStick TC100W cez USB port na spodnej strane prístroja cez USB adaptér, a to  buď s vášho počítača alebo zo stenového adaptéru. Keďže však 2 akumulátory disponujú veľkou kapacitou, tak pre skrátenie nabíjacieho procesu  je vhodné tieto akumulátory nabíjať s oddelenou nabíjačkou, výrazne sa tak skráti čas potrebný k ú plnému nabitiu batérií.

porovnanie času nábíjania

Firmware aktualizácia: Veľmi inovatívnou novinkou v ramci modelu je možnosť rozšíriť firmware gripu pripojením zariadenia k počítaču cez USB port pomocou mikro USB kábla.

aktualizácia firmware

Stiahnite najnovší software pre navýšenie výkonu na 120 W.
Súbor na upgrade svojho iStick TC100W od v1.00 verzie na v1.10 verziu.

ikona pre downloadupgrade software

Obsah balenia:

1 x iSmoka - Eleaf grip iStick TC100W (bez akumulátorov),
1 x micro USB kábel,
1 x manuál.

Batérie nie sú súčasťou balenia.