Novinky
01.03.2021
Skvelý prístroj pre každého SWAG PX80
Nový Vaporesso SWAG PX80 skvelo kombinuje silu a prispôsobiteľnosť drahých mod gripov s používateľskou jednoduchosťou najnovších pod systémov! Tent... čítať celé
18.02.2021
Riot Squad - séria PUNX new 2021
Nová rada od RIOT SQUAD -  PUNX predstavuje pokračovanie úspechu!Keďže Riot nikdy nespí ... PUNX BY RIOT SQUAD bude betseller v roku 2021  čítať celé
09.02.2021
VooPoo Argus - rada pre outdoorové aktivity
špičkové technológie, nádherný design a široká variabilita, to sú dominantné vlastnosti série ARGUS od VooPoo ktoré padnú vhod aktívnym vaperom. ... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. Batérie do e-cigariet
  3. Batériové MOD gripy
  4. iSmoka - Eleaf full kit iStick Pico TC75W - sivá

iSmoka - Eleaf full kit iStick Pico TC75W - sivá

kompletná súprava

iSmoka - Eleaf   iStick Pico   Jedná sa o kit(sadu)  – inak povedané kompletnú elektronickú cigaretu zloženú s elektronického gripu a pripojeného clea... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
48,00 €
42,80 €
35,67 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:GRIP-ISTICK-FPICO-GY
EAN kód:6971365272668
Farebnosť:sivá
Typ:Pico
Brand:Eleaf (iSmoka)
Kompletné špecifikácie

iSmoka - Eleaf   iStick Pico

 

Jedná sa o kit(sadu)  – inak povedané kompletnú elektronickú cigaretu zloženú s elektronického gripu a pripojeného clearomizéra, teda nájdete tu všetko čo potrebujete. Stačí len naplniť obľúbenú e-šťavu a oddávať sa vapingu.

farebná škála prístroja

Ide o rozšírenie ponuky v segmente strednej, najrozšírenejšej triedy elektronických cigariet doplnený o prémiovú funkciu - možnosť aktualizácie firmware.
S takouto funkciou má vaper istotu že jeho inhalátor neostane na vedľajšej koľaji v prípade vydania novej funkcionality – čo je dosť častý jav v prudko sa rozvíjajúcom svete elektronických náhrad fajčenia.

Miniaturizácia pri zachovaní obrovských možností :

IStick Pico , ako naznačuje jeho názov je malý čo do rozmerov ale veľký čo do inovácií, funkcionality, a úžitkových vlastností – skrátka ide tu o maximalizáciu úžitku pri minimálnych nákladoch.
Inhalátor poháňa jedna vymeniteľná nabíjateľná batéria typu 18650, čo dnes už bežný štandard ale pri modeloch vyššej kategórie a poskytuje maximálny výkon 75 W .
Zvládne všetky známe funkcie: prepínateľný VW / bypass / režimy TC - Ni / TC - Ti / TC - SS / TCR .
V sade je dodávaný optimalizovaný clearomizér s horným plniacim e-liquidu , so skrytým nasávaním vzduchu a plne rozoberateľnou a vymeniteľnou konštrukciou – nový clearomizér MELO III Mini je skonštruovaný práve pre iStick Pico a vyladený pre prístroj takéhoto charakteru. Bude samozrejme v ponuke aj ako samostatný produkt, pretože jeho vlastnosti sú veľmi žiadané v širokej vaperskej komunite a je použiteľný aj v iných zariadeniach pre vaping.

 

rozmery gripuMalý prístroj s veľkými vlastnosťami:

telo prístroja-grip:

veľkosť: 45mm x 23mm x 70.5mm

závit, typ: 510 thread

Akumulátor: High-rate 18650 cell

Akumulátor: (Continuous discharge current should be above 25A)

Nastaviteľný mód: VW/Bypass/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1,M2,M3) mode

výkon: 1-75W

rozsah odporu atomizérov: 0.05-1.5ohm (TC modes)

rozsah odporu atomizérov: 0.1-3.5ohm (VW/Bypass mode)

rozsah nastavenia teplôt: 100?315?/200?600? (TC modes)

farby: Hot pink, black, grey, silver, white

 

 

rozmery clearomizéruclearomizér MELO III Mini:

priemer: 22mm

výška: 55mm

objem: 2ml

závit: 510

materiál: 304 stainless steel

farba: Silver


Svieži a roztomilý vzhľad vďaka veľkosti

Vďaka rozmerom tohto inhalátora ho môžete kompletne schovať do dlane , je to veľmi pohodlné  pre používanie  a prenositeľnosť .

Pohodlný a jednoduchý zdroj energie pre inhalátor

Vaper vlastniaci tento inhalátor-elektronickú cigaretu , môže na svojich potulkách  vymeniť vybitú batériu za nabitú a to veľmi jednoducho. S krytom batérie sa veľmi ľahko manipuluje.

Úžasná inteligencia a nastavitelnost

Napriek kompaktným rozmerom inhalátora iStick Pico, je veľmi inteligentný a z výkonu 75w dokáže vaper  vyťažiť maximum  práve pre možnosť  prepínania režimov VW / Bypass / TC ( Ni , Ti , SS , TCR )
čo umožňuje využívať výhody rôznych typov žeraviacich špirálok resp. atomizérov ktorých má Ismoka-eleaf v ponuke veľmi veľa.

Inovácie v každom smere :

Ventilačné otvory v spodnej časti poskytujú lepší odvod tepla z dlane vaper a tlačidlá pre nastavenie sú umiestnené na spodnej časti inhalátora.

Clearomizér Melo lll  pre horné plnenie e-liquidom

znazornenie plneia e-liquidom

e-liquid je možné plniť zhora. Clearomizér Melo lll mini si osvojil populárny spôsob plnenia tak, že stačí  odstrániť horné viečko clearomizéra a plniť e-liquid. Tento spôsob je veľmi žiadaný najmä pre zrýchlenie a zjednodušenie plnenia, keďže vaper nemusí odskrutkovať clearomizér od tela gripu.

Plne rozoberateľný clearomizér

rozobratý na časti

Všetky súčiastky clearomizéra Melo III Mini možno oddeliť , vyčistiť, vymeniť. Toto prináša väčšie pohodlie pri údržbe a úsporu financií na udržiavanie elektronickej cigarety v činnosti.

Skryté vzduchové otvory clearomizéra

Takáto konštrukcia neviditeľného airflow je vysoko módna záležitosť prevzatá s prístrojov vyšších tried ktorá umožňuje dokonalý vzhľad zariadenia. Pravda je taká že imidž je nanič...ale každý ho chce! J

Micro USB port

pripojenie k PC

O dôležitosti micro USB portu pri  elektronických cigaretách netreba veľa diskutovať. Donedávna považovaný za zbytočný luxus - dnes nevyhnutnosť v lepšej spoločnosti.
Slúži nielen na dobíjanie  18650 batérie prostredníctvom USB kábla zo stenového adaptéra alebo vášho PC či externej nabíjačky.
V tomto prístroji má aj funkciu rozhrania pre prípadnú aktualizáciu najnovšieho firmware.

Doporučený spôsob nabíjania 18650 akumulátorov je však - nabíjať ich v externých nabíjačkách, pretože ich veľké kapacity zapríčiňujú dlhú dobu nabíjania cez USB kábel.

Obsah balenia:

1 x iSmoka - Eleaf iStick Pico grip TC75W,

1 x iSmoka - Eleaf Melo III Mini clearomizer,

1 x iSmoka - Eleaf EC atomizér (žeraviaca hlava) - 0,3 ohm,

1 x iSmoka - Eleaf EC atomizér (žeraviaca hlava) - 0,5 ohm,

1 x micro USB kábel,

4 x tesniace krúžky.

Batéria nie je súčasťou balenia..

 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.