Novinky
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModMate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModNate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
23.08.2022
Elf Bar bez nikotínu
Elf Bar ZERO Obľubené "Elfbarky" bez nikotítínu so skvelou chuťou!         čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. Batérie do e-cigariet
  3. Batériové MOD gripy
  4. iSmoka - Eleaf full kit iStick Pico TC75W - čierna

iSmoka - Eleaf full kit iStick Pico TC75W - čierna

kompletná súprava

iSmoka - Eleaf   iStick Pico   Jedná sa o kit(sadu)  – inak povedané kompletnú elektronickú cigaretu zloženú s elektronického gripu a pripojeného clea... celý popis
Dostupnosť
ukončený predaj
Cena pred zľavou
48,00 €
39,99 €
33,33 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:GRIP-ISTICK-FPICO-BK
EAN kód:6971365272644
Farebnosť:čierna
Typ:Pico
Brand:Eleaf (iSmoka)
Kompletné špecifikácie

iSmoka - Eleaf   iStick Pico

 

Jedná sa o kit(sadu)  – inak povedané kompletnú elektronickú cigaretu zloženú s elektronického gripu a pripojeného clearomizéra, teda nájdete tu všetko čo potrebujete. Stačí len naplniť obľúbenú e-šťavu a oddávať sa vapingu.

farebná škála prístroja

Ide o rozšírenie ponuky v segmente strednej, najrozšírenejšej triedy elektronických cigariet doplnený o prémiovú funkciu - možnosť aktualizácie firmware.
S takouto funkciou má vaper istotu že jeho inhalátor neostane na vedľajšej koľaji v prípade vydania novej funkcionality – čo je dosť častý jav v prudko sa rozvíjajúcom svete elektronických náhrad fajčenia.

Miniaturizácia pri zachovaní obrovských možností :

IStick Pico , ako naznačuje jeho názov je malý čo do rozmerov ale veľký čo do inovácií, funkcionality, a úžitkových vlastností – skrátka ide tu o maximalizáciu úžitku pri minimálnych nákladoch.
Inhalátor poháňa jedna vymeniteľná nabíjateľná batéria typu 18650, čo dnes už bežný štandard ale pri modeloch vyššej kategórie a poskytuje maximálny výkon 75 W .
Zvládne všetky známe funkcie: prepínateľný VW / bypass / režimy TC - Ni / TC - Ti / TC - SS / TCR .
V sade je dodávaný optimalizovaný clearomizér s horným plniacim e-liquidu , so skrytým nasávaním vzduchu a plne rozoberateľnou a vymeniteľnou konštrukciou – nový clearomizér MELO III Mini je skonštruovaný práve pre iStick Pico a vyladený pre prístroj takéhoto charakteru. Bude samozrejme v ponuke aj ako samostatný produkt, pretože jeho vlastnosti sú veľmi žiadané v širokej vaperskej komunite a je použiteľný aj v iných zariadeniach pre vaping.

 

rozmery gripuMalý prístroj s veľkými vlastnosťami:

telo prístroja-grip:

veľkosť: 45mm x 23mm x 70.5mm

závit, typ: 510 thread

Akumulátor: High-rate 18650 cell

Akumulátor: (Continuous discharge current should be above 25A)

Nastaviteľný mód: VW/Bypass/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1,M2,M3) mode

výkon: 1-75W

rozsah odporu atomizérov: 0.05-1.5ohm (TC modes)

rozsah odporu atomizérov: 0.1-3.5ohm (VW/Bypass mode)

rozsah nastavenia teplôt: 100?315?/200?600? (TC modes)

farby: Hot pink, black, grey, silver, white

 

 

rozmery clearomizéruclearomizér MELO III Mini:

priemer: 22mm

výška: 55mm

objem: 2ml

závit: 510

materiál: 304 stainless steel

farba: Silver


Svieži a roztomilý vzhľad vďaka veľkosti

Vďaka rozmerom tohto inhalátora ho môžete kompletne schovať do dlane , je to veľmi pohodlné  pre používanie  a prenositeľnosť .

Pohodlný a jednoduchý zdroj energie pre inhalátor

Vaper vlastniaci tento inhalátor-elektronickú cigaretu , môže na svojich potulkách  vymeniť vybitú batériu za nabitú a to veľmi jednoducho. S krytom batérie sa veľmi ľahko manipuluje.

Úžasná inteligencia a nastavitelnost

Napriek kompaktným rozmerom inhalátora iStick Pico, je veľmi inteligentný a z výkonu 75w dokáže vaper  vyťažiť maximum  práve pre možnosť  prepínania režimov VW / Bypass / TC ( Ni , Ti , SS , TCR )
čo umožňuje využívať výhody rôznych typov žeraviacich špirálok resp. atomizérov ktorých má Ismoka-eleaf v ponuke veľmi veľa.

Inovácie v každom smere :

Ventilačné otvory v spodnej časti poskytujú lepší odvod tepla z dlane vaper a tlačidlá pre nastavenie sú umiestnené na spodnej časti inhalátora.

Clearomizér Melo lll  pre horné plnenie e-liquidom

znazornenie plneia e-liquidom

e-liquid je možné plniť zhora. Clearomizér Melo lll mini si osvojil populárny spôsob plnenia tak, že stačí  odstrániť horné viečko clearomizéra a plniť e-liquid. Tento spôsob je veľmi žiadaný najmä pre zrýchlenie a zjednodušenie plnenia, keďže vaper nemusí odskrutkovať clearomizér od tela gripu.

Plne rozoberateľný clearomizér

rozobratý na časti

Všetky súčiastky clearomizéra Melo III Mini možno oddeliť , vyčistiť, vymeniť. Toto prináša väčšie pohodlie pri údržbe a úsporu financií na udržiavanie elektronickej cigarety v činnosti.

Skryté vzduchové otvory clearomizéra

Takáto konštrukcia neviditeľného airflow je vysoko módna záležitosť prevzatá s prístrojov vyšších tried ktorá umožňuje dokonalý vzhľad zariadenia. Pravda je taká že imidž je nanič...ale každý ho chce! J

Micro USB port

pripojenie k PC

O dôležitosti micro USB portu pri  elektronických cigaretách netreba veľa diskutovať. Donedávna považovaný za zbytočný luxus - dnes nevyhnutnosť v lepšej spoločnosti.
Slúži nielen na dobíjanie  18650 batérie prostredníctvom USB kábla zo stenového adaptéra alebo vášho PC či externej nabíjačky.
V tomto prístroji má aj funkciu rozhrania pre prípadnú aktualizáciu najnovšieho firmware.

Doporučený spôsob nabíjania 18650 akumulátorov je však - nabíjať ich v externých nabíjačkách, pretože ich veľké kapacity zapríčiňujú dlhú dobu nabíjania cez USB kábel.

Obsah balenia:

1 x iSmoka - Eleaf iStick Pico grip TC75W,

1 x iSmoka - Eleaf Melo III Mini clearomizer,

1 x iSmoka - Eleaf EC atomizér (žeraviaca hlava) - 0,3 ohm,

1 x iSmoka - Eleaf EC atomizér (žeraviaca hlava) - 0,5 ohm,

1 x micro USB kábel,

4 x tesniace krúžky.

Batéria nie je súčasťou balenia..