Novinky
23.08.2022
Elf Bar bez nikotínu
Elf Bar ZERO Obľubené "Elfbarky" bez nikotítínu so skvelou chuťou!         čítať celé
18.07.2022
ihave - jednorázové elektronické cigarety
jednorázové elektronické cigarety s prestížnym ocenením.ihave VAPING sa zameriava na vytváranie stabilných, módnych a živých produktov so silným ... čítať celé
05.04.2022
Elf Bar FB1000 - do vrecka aj na krk!
Moderná štýlová a univerzálna elektronická cigareta. Malá, ľahká ale s veľkým potenciálom a s možnosťou nosenia na krku. Ideálny parťák pre pohod... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. Clearomizéry, echomizéry
  3. aSpire Nautilus X clearomizer 2 ml 1,5 ohm - čierny

aSpire Nautilus X clearomizer 2 ml 1,5 ohm - čierny

clearomizer MTL

Mikro tank s obrovským potenciálom NAUTILUS X Aspire je synonymum pre pokrok a inovácie v oblasti MTL vapingu, pre pohodlné a bezproblémové dennodenné... celý popis
Dostupnosť
ukončený predaj
Bežná cena
40,00 €
27,80 €
23,17 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:CLEAR-NAUTILUSX-BK
EAN kód:849660011977
Farebnosť:čierna
Brand:Aspire
Kompletné špecifikácie

Mikro tank s obrovským potenciálom NAUTILUS X

Aspire je synonymum pre pokrok a inovácie v oblasti MTL vapingu, pre pohodlné a bezproblémové dennodenné používanie elektronických cigariet.

farebné možnosti

 

Clearomizér Nautilus X je najnovším prírastkom z rodiny Aspire. Je špeciálne navrhnutý pre nárast vaperského záujmu po kvalitných MTL ( spôsom najprv do ust potom do pľúc) malých clearomizéroch ( základný objem 2ml ), pretože elektronická cigareta s takýmto clearomizérom si môže zachovať naozaj malé rozmery.
Pre dosiahnutie dymivosti pri zachovaní čistej chuti tu bola vyvinutá úplne nová jedinečná technológia U - Tech cievky a nové prúdenie vzduchu. Takáto konštrukcia umožňuje dosiahnuť vynikajúce vlastnosti aj pri zníženej výške a zmenšenej konštrukcií clearomizéra pre elektronické cigarety.

špecifikácia:

rozmery: 22 x 45 mm

objem clearomizéru: 2 ml
materiál: nerezová oceľ + pyrex (laboratórne sklo)
plnenie e-liquidom: užívateľsky obľúbené vrchné plnenie (bez akéhokoľvek pretekania)
typ závitu: 510
atomizéry: Nautilus X
regulácia prívodu vzduchu

 

rozmery zariadenia

ponuka

schema u-TECH

Nová rada atomizérov na základe najnovšiej technológie U-TECH kde e-liquid prúdi komorou  v tvare písmena U cez cievky atomizéra typu Kanthal dvakrát dlhšou dráhou ako pri bežných atomizéroch, kým je inhalovaný elektronickou cigaretou. Tento úplne nový prúdiaci tok umožňuje bezkonkurenčný pôžitok z vapovania, silný objem pary pri menších energetických nárokoch.

postup pri plnení

Nautilus X používa rýchle a čisté  vrchné plnenie. Takto naplníte vašu 2 ml nádržku doslova len pár sekúnd . Jednoducho odkrútite vršok  Nautilus X a nalejete e-liquid takmer v okamihu.

 

Nautilus X je vybavený nastaviteľným hornou vzduchovou ventiláciou airflow ( AFC ) , ktoré vám umožňuje nastaviť množstvo vzduchu. Pridaná hodnota top - prúdenie vzduchu zabezpečuje že nedôjde k únikom e-liquidu cez boky ani v priebehu dlhšieho času.

Maximálna univerzálnosť  NAUTILUS X

Zatiaľ čo mnoho vaperov si užíva výhody nízkeho profilu  Nautilusu X a jeho 2ml Pyrex trubice, nájdu sa prirodzene aj takí, čo chcú zvýšiť kapacitu nádrže .  Nautilus X myslí aj na takéto prípady a ako volitelné príslušenstvo si môžete objednať pyrexovú trubicu a adaptér na jednoduché zväčšenie obsahu tanku na 4ml.

S novým 4 ml adaptérom  môžete svoj Nautilus X jednoducho zväčšiť na dvojnásobný objem.


 

postup na zváčšenie objemu clearomizéru

Balenie obsahuje:

- 1 x aSpire Nautilus X clearomizer 2 ml
- 1 x náhradné pyrex telo 2 ml,
- 1 x aSpire Nautilus X atomizér - 1,5 ohm.
- 1 x aSpire Nautilus X atomizér - 1,8 ohm.

 

Výrobca: Aspire
Tovar zaradený v kategóriách