Novinky
20.03.2020
Hand Sanitizer antibakteriálny gél na ruky
Mimoriadna ponuka V dnešnej mimoriadnej situácií Vám prinášame užitočný produkt - antibakteriálny gél. Aj keď nejde o typický vaperský produkt, te... čítať celé
19.03.2020
Famózne a realistické príchute VINC
Nové české arómy VINC ! 10ml arómy v 60ml fľaši.   čítať celé
23.10.2019
Miniaturizácia pri zachovaní obrovských možností
eLeaf iCare Flask Tento ušľachtilý kúsok nepotrebuje žiadne tlačítka, žiadny displej, žiadny návod na obsluhu. Perfektne vyzerá a ešte lepšie posl... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

 1. Úvod
 2. e-cigarety široká ponuka
 3. Wismec full kit Sinuous V80 - čierny

Wismec full kit Sinuous V80 - čierny

mod grip + clearomizér

Jednoduché, efektívne, nádherné a cenovo dostupné - to je WISMEC SINUOUS V80 Kompaktný a prenosný, SINUOUS V80 s nevšedným polopriehľadným telom je el... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
55,00 €
39,90 €
33,25 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:GRIP-WIS-SIN-V80-F-BK
EAN kód:6971732601886
Farebnosť:čierna
Typ:SINUOUS
Brand:WISMEC
Kompletné špecifikácie

Jednoduché, efektívne, nádherné a cenovo dostupné - to je WISMEC SINUOUS V80

Kompaktný a prenosný, SINUOUS V80 s nevšedným polopriehľadným telom je elegantne navrhnutý a precízne remeselne spracovaný.  Ide o skutočne oku lahodiacu mašinku.

Z nových nádherných farebných prevedení si vyberie určite každý to svoje!

polopriehľadný dizajn a krásne farby lákajú na prvý pohľad

Je napájaný z jednej batérie 18650, dosahuje výkonný výkon 80 W o ponúka množstvo jedinečných funkcií, vrátane 510 konektora vycentrovaným v strede vrchnej časti gripu. Skvelá je možnosť rýchleho nabíjania 2A a displej OLED s uhlopriečkou 0,91 palca.
Doplnený upgradovaným atomizérom Amor NSE, ten má praktický dizajn navrhnutý tak pre MTL, ako aj pre DL, vám určite ponúkne neporovnateľné zážitky s intenzívnou chuťou a obrovskými oblakmi.

k priestoru pre jednu batériu 18650 (nie je súčasťou balenia) poskytujú dvierka v spodnej časti módu. Batéria s dostatočne vysokým vybíjacím prúdom vám umožní s vhodným tankom dosiahnuť až 80W

Sinuous V80 zbytočne neplytvá miestom a vďaka tomu si v ruke užijete pohodlný mód, ktorý sa príjemne drží a ľahko ovláda.

Jednoduchý, prehľadný. Sinuous V80 displej vám ponúka plnú moc nad všetkými režimami a nastaviteľnými parametrami. Vďaka intuitívnemu užívateľskému rozhraniu je ovládanie hračkou.

Centrálny závit Sinuous V80

s odpruženým kontaktom je ideálny pre atomizéry do priemeru 26mm

V strede módu umiestnený nerezový závit s odpruženým kontaktom je ideálny pre atomizéry do priemeru 26mm. Je to další prídavok k univerzálnosti tohoto grip modu, v prípade že budte mať záujem pripojiť k modu aj iný typ atomizéru.

Sinuous V80 - ide vlastne o pokračovateľa úspešného modelu Sinuous P80 ktorý je pre svoju univerzálnosť stále žiadaným artiklom či už MTL vapermi ale DL vapermi. Jednobatériové gripy do 80W sú proste veľmi žiadané pre praktický výkonový rozsah a príjemnú celodennú nositeľnosť.  Skvelou správou teda je vydanie novej verzie WISMEC Sinuous modu v prevedení V80. Pre jednu batériu 18650 (nie je súčasťou balenia) určený mód sa môže pochváliť krásnym, polopriehľadným telom, ktoré sa vďaka svojim zaobleným tvarom perfektne drží v ruke a pohodlne ovláda. Sinuous V80 je dokonalým stelesnením módu pre jednu batériu a skvelou voľbou pre všetkých vaperov.

Rýchly a pohodlný prístup k priestoru pre jednu batériu 18650 (nie je súčasťou balenia) poskytujú dvierka v spodnej časti módu. Batéria s dostatočne vysokým vybíjacím prúdom vám umožní s vhodným tankom dosiahnuť až 80W. Rýchle, 2A nabíjanie zaisťuje micro USB port.

kompaktný, prenosný a ekonomický , skutočne lákavý prístroj pre vaping

Pre ľahké ovládanie a nastavenie dostupných režimov slúži jednoduchý displej s intuitívnym užívateľským rozhraním. Rýchlo tak prepnete medzi výkonom (až 80W), teplotnými režimami pre niklové, titánové a nerezové špirálky a nastavením teplotného koeficientu odporu v rámci TCR režimu, ktorý vám umožní využiť i ďalšie vhodné materiály pre reguláciu teploty. Na svoje si prídu i priaznivci priameho výstupného napätia batérie, k dispozícii je totiž tiež Bypass režim. Na rýchle nabíjanie (až 2A) a na upgrade firmwaru slúži naspodku módu umiestnený micro USB port.

Nabíjanie pomocou  2A prúdu stále nie je celkom bežná u konkurencie a je to veľmi vítaná funkcia , pretože čas pre nabíjanie batérií v gripe je skrátený na polovicu! A prirodzene vaper môže prístroj používať aj počas nabíjania – funkcia Passtrough.

 

 

Tabuľka charakteristických vlastností prístroja Wismec Sinuous V80.

 

nastaviteľný výkon

1W -80 W

napájanie

1x monočlánok 18650

Výstupný prúd

Až 25A

Rozmery modu

34 x 27   x 81 mm

Rozmery atomizeru

46mm x 26mm

nastavenia

Všetky známe módy

konektivita

Micro USB

clearomizer

Amor NSE 3ml

 

Wismec SINUOUS V80 stavia na bohatých skúsenostiach vaperov o čom sa môžeme presvedčiť pri pohľade na parametre prístroja ale aj na jeho ovládanie.

 

Nechýba tu nič. Navyše perfektná ergonómia príznačná pre elektronické cigarety Wismec – tlačidlo štart na správnom a pohodlnom mieste, nádherne ostrý a čitateľný displej s logicky a zrozumiteľne podanými informáciami o stave gripu.

Taktiež skutočnosť že jeho elektronika podporuje rýchlo

rozmery: 125mmx33,5mm x 28,5mm
typ batérie: monočlánok 18650 (min.25A)
nastaviteľný výkon: 1-80W
nastaviteľná teplota - pri režimoch TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR - 100°C-315°C

5 módov:

 • TC-Ti - pre titánové špirálky (regulácia teploty a výkonu)
 • TC-Ni - pre niklové špirálky (regulácia teploty a výkonu)
 • VW - pre kanthalové a nerezové špirálky (regulácia výkonu)
 • TC-SS - pre nerezové špirálky (regulácia teploty a výkonu)
 • TCR - možnosť nastavenia teplotného koeficientu podľa odporu žeraviacej hlavy - pre všetky typy atomizérov
 • Bypass - využíva maximálny výkon gripu bez ohľadu na materiál špirálky - bez možnosti akéhokoľvek nastavenia ako pri mechanickom gripe, pre všetky typy atomizérov

podporovaný odpor:

 • TC mód 0,05–1,50ohm
 • VW mód 0,10–3,50ohm
 • nabíjanie: micro USB vstup, externá nabíjačka
 • OLED displej - zobrazenie:)
 • stav nabitia batérie,odpor atomizéru,výkon,prúd,režim,teplota,napätie.

možnosť aktualizácie firmwaru (možnosť nahratia aktuálnej verzie po jej vydaní výrobcom),

AMOR NSE – skvelý redizain populárneho atomizéru.

V sade nájdete okrem módu tiež univerzálny tank Amor NSE.  Z atomizéru AMOR NS prevzal vysúvateľné horné plniace riešenie a inovatívny uzamykací systém pre deti: Odpojte iba náustok, môžete posúvať horný kryt a dokončiť doplňovanie. Inovatívny systém detskej poistky zabraňuje neúmyselnému stlačeniu. Plnenie je s Amor NSE tankom absolútne jednoduché, hornú časť stačí len odsunúť, už teda nemusíte nič skrutkovať.

Nerezová konštrukcia spolu so skleneným telom tvoria kvalitný atomizér, ktorý ponúka ľahký prístup k plneniu i výmene žeraviacej hlavy

Atomizér AMOR NSE oproti modelu NS zjemnel, skrásnel a schudol čo do objemu ale jeho farebné telo i náustok krásne dopĺňajú mód. Nerezová konštrukcia spolu so skleneným telom tvoria kvalitný atomizér, ktorý ponúka ľahký prístup k plneniu i výmene žeraviacej hlavy. Dve žeraviace hlavy v balení vám umožnia vychutnať si dva spôsoby poťahovania. Pre klasiku v podobe poťahovania ústa-pľúca využijete hlavu WS04 s odporom 1,3Ω. Naopak druhá hlava WS-M s odporom 0,27Ω je určená pre priame poťahovanie do pľúc.

nové farby a celkovú redizajn vzkľadu

Technické udaje atomizéru:

 • rozmery: 46mm x 26mm
 • objem clearomizéru: 3,0ml
 • materiál: nerezová oceľ a pyrex (laboratórne sklo)
 • regulácia prívodu vzduchu: spodná
 • plne rozoberateľný: áno (ľahká údržba)
 • plnenie e-liquidom: užívateľsky obľúbené vrchné plnenie (bez akéhokoľvek pretekania).

ovládanie je maximálne prívative rýchle a bezpečné

Vysúvateľné horné plniace riešenie a inovatívny uzamykací systém pre deti: Odpojte iba náustok, môžete posúvať horný kryt a dokončiť doplňovanie. Inovatívny systém detskej poistky zabraňuje neúmyselnému stlačeniu.

Vysúvateľné horné plniace riešenie a inovatívny uzamykací systém pre deti

objem clearomizéru: 3 ml
plnenie e-liquidom: vrchné
vyrobený z nerezovej ocele a Pyrexu (laboratórne sklo)
regulácia prívodu vzduchu: na vrchnej časti
typ závitu: 510

atomizéry :

Amor NSE pracuje so všetkými atomizérmi rady WS. S príchodom AMOR NSE prichádza do ponuky aj nová hlava WS - M 0,27 ohm pre výkonový rozsah 30W - 60W zamená na DL vaperov.

nova cievka pre dl vapinng s technologiou mesh

Nastavenie prietoku vzduchu

v spodnej časti atomizéra sa nachádza otočný krúžok ktorým môže vaper nastaviť prietok privádzaného vzduchu do komory atomizéra

 

Kompletná sada SINUOUS V80 obsahuje:

 • 1 x Wismec Sinuous V80 mod grip
 • 1 x Wismec AMOR NSE 3ml
 • 1x žeraviaca hlava WS04 MTL 1,3Ω (8W-14W)
 • 1x žeraviaca hlava WS-M DL 0,27Ω (30W-60W)
 • 1x QC USB kábel
 • Náhradné súčiastky

Batéria 18650 nie je súčasťou balenia!

 

Tím e-smokes.eu Vám praje spokojné a ničím nerušené vapovanie :-)

 

 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.