Novinky
20.03.2020
Hand Sanitizer antibakteriálny gél na ruky
Mimoriadna ponuka V dnešnej mimoriadnej situácií Vám prinášame užitočný produkt - antibakteriálny gél. Aj keď nejde o typický vaperský produkt, te... čítať celé
19.03.2020
Famózne a realistické príchute VINC
Nové české arómy VINC ! 10ml arómy v 60ml fľaši.   čítať celé
23.10.2019
Miniaturizácia pri zachovaní obrovských možností
eLeaf iCare Flask Tento ušľachtilý kúsok nepotrebuje žiadne tlačítka, žiadny displej, žiadny návod na obsluhu. Perfektne vyzerá a ešte lepšie posl... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

 1. Úvod
 2. e-cigarety široká ponuka
 3. Wismec full kit Sinuous V200 - zelená

Wismec full kit Sinuous V200 - zelená

mod grip + clearomizér

WISMEC SINUOUS V200 - vždy plný energie Pre večne „hladných“ vaperov, ktorí potrebujú mať vždy istotu dostatočnej zásoby energie pre svoju „vejpku“ j... celý popis
Dostupnosť
Dočasne vypredané
Bežná cena
55,00 €
39,20 €
32,67 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:GRIP-WIS-SIN-V200-F-GN
EAN kód:6971732601664
Farebnosť:zelená
Typ:SINUOUS
Brand:WISMEC
Kompletné špecifikácie

WISMEC SINUOUS V200 - vždy plný energie

Pre večne „hladných“ vaperov, ktorí potrebujú mať vždy istotu dostatočnej zásoby energie pre svoju „vejpku“ je tu  WISMEC  V200.

predstavenie farabných možností nového modelu sinuous v200

Wismec má takýchto modelov v ponuke viac ( výkonné dvojbatériové mod gripy) ale tento je zvlášť zaostrený na „user friedly“ používanie. Jednoduchý, no veľmi praktický dizajn s farebnými panelmi v sebe ukrýva priestor pre dve batérie typu 18650 (nie sú súčasťou balenia), s ktorými hravo dosiahnete vysoký dostupný výkon. Zaoblené tvary umožňujú pohodlné držanie i v prípade väčšieho módu, akým V200 je. Závit umiestnený v strede módu ponúka odpružený kontakt a dostatok miesta pre atomizéry do priemeru 26mm.

Pre ľahké ovládanie a nastavenie dostupných režimov slúži zrozumiteľný displej s intuitívnym užívateľským rozhraním.

Displej je  jednoduchý, prehľadný, Sinuous V200 displej vám ponúka plnú moc nad všetkými režimami a nastaviteľnými parametrami. Vďaka intuitívnemu užívateľskému rozhraniu je ovládanie hračkou.

Rýchlo tak prepnete medzi výkonom (až 200W), teplotnými režimami pre niklové, titánové a nerezové špirálky a nastavením teplotného koeficientu odporu v rámci TCR režimu, ktorý vám umožní využiť i ďalšie vhodné materiály pre reguláciu teploty. Na svoje si prídu i priaznivci priameho výstupného napätia batérie, k dispozícii je totiž tiež Bypass režim. Na rýchle nabíjanie (až 2A) a na upgrade firmwaru slúži naspodku módu umiestnený micro USB port.

magnetický bateriový kryt a dve baterie

Rýchly a pohodlný prístup k priestoru pre dve batérie (nie sú súčasťou balenia) poskytuje magnetický panel. Batérie s dostatočne vysokým vybíjacím prúdom vám umožnia s vhodným tankom dosiahnuť až 200W. Rýchle 2A nabíjanie zaisťuje micro USB port.

Je napájaný z dvoch batérií 18650, dosahuje výkonný výkon 200W o ponúka množstvo jedinečných funkcií, vrátane 510 konektora vycentrovaným v strede vrchnej časti gripu. Skvelá je možnosť rýchleho nabíjania 2A a displej OLED s uhlopriečkou 0,91 palca.

porobný popis prístroja s detajlami a rozmerami

Doplnený upgradovaným atomizérom Amor NSE, ten má praktický dizajn navrhnutý tak pre MTL, ako aj pre DL, vám určite ponúkne neporovnateľné zážitky s intenzívnou chuťou a obrovskými oblakmi.

Sinuous V200 zbytočne neplytvá miestom a vďaka tomu si v ruke užijete pohodlný mód, ktorý sa príjemne drží a ľahko ovláda.

Jednoduchý, prehľadný. Sinuous V200 displej vám ponúka plnú moc nad všetkými režimami a nastaviteľnými parametrami. Vďaka intuitívnemu užívateľskému rozhraniu je ovládanie hračkou.

Centrálny závit Sinuous V200

centrálny závit s pružinovým konektorom

V strede módu umiestnený nerezový závit s odpruženým kontaktom je ideálny pre atomizéry do priemeru 26mm. Je to další prídavok k univerzálnosti tohoto grip modu, v prípade že budte mať záujem pripojiť k modu aj iný typ atomizéru.

Sada Sinuous V200 s Amor NSE - rozširuje ponuku dvojbatériových mod gripou tu však s dôrazom na prívetivosť obsluhy a  univerzálnosť či už pre MTL vaperov ako aj DL vaperovi. J

Pre ľahké ovládanie a nastavenie dostupných režimov slúži jednoduchý displej s intuitívnym užívateľským rozhraním. Rýchlo tak prepnete medzi výkonom (až 200W), teplotnými režimami pre niklové, titánové a nerezové špirálky a nastavením teplotného koeficientu odporu v rámci TCR režimu, ktorý vám umožní využiť i ďalšie vhodné materiály pre reguláciu teploty. Na svoje si prídu i priaznivci priameho výstupného napätia batérie, k dispozícii je totiž tiež Bypass režim. Na rýchle nabíjanie (až 2A) a na upgrade firmwaru slúži naspodku módu umiestnený micro USB port.

Nabíjanie pomocou  2A prúdu stále nie je celkom bežná u konkurencie a je to veľmi vítaná funkcia , pretože čas pre nabíjanie batérií v gripe je skrátený na polovicu! A prirodzene vaper môže prístroj používať aj počas nabíjania – funkcia Passtrough.

 

 

Tabuľka charakteristických vlastností sady Wismec Sinuous V200 + Amor NSE.

 

nastaviteľný výkon

3W - 200W

napájanie

2x monočlánok 18650/ 25A

rozsah podporovaného odporu

0,05ohm - 3,5ohm

Rozmery modu

53,2mm x 26   x 88,8 mm

Rozmery atomizeru

46mm x 26mm

nastavenia režimy

Všetky známe módy

konektivita

Micro USB

clearomizer

Amor NSE 3ml

 

Wismec SINUOUS V200 stavia na bohatých skúsenostiach vaperov o čom sa môžeme presvedčiť pri pohľade na parametre prístroja ale aj na jeho ovládanie.

 

Nechýba tu nič. Navyše perfektná ergonómia príznačná pre elektronické cigarety Wismec – tlačidlo štart na správnom a pohodlnom mieste, nádherne ostrý a čitateľný displej s logicky a zrozumiteľne podanými informáciami o stave gripu.

Taktiež skutočnosť že jeho elektronika podporuje rýchlo

rozmery: 88,8 mm x 53,2mm x 26mm
typ batérie: 2 x monočlánok 18650 (min.25A)
nastaviteľný výkon: 3-200W
nastaviteľná teplota - pri režimoch TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR - 100°C-315°C

5 módov:

 • TC-Ti - pre titánové špirálky (regulácia teploty a výkonu)
 • TC-Ni - pre niklové špirálky (regulácia teploty a výkonu)
 • VW - pre kanthalové a nerezové špirálky (regulácia výkonu)
 • TC-SS - pre nerezové špirálky (regulácia teploty a výkonu)
 • TCR - možnosť nastavenia teplotného koeficientu podľa odporu žeraviacej hlavy - pre všetky typy atomizérov
 • Bypass - využíva maximálny výkon gripu bez ohľadu na materiál špirálky - bez možnosti akéhokoľvek nastavenia ako pri mechanickom gripe, pre všetky typy atomizérov

podporovaný odpor:

 • TC mód 0,05–1,50ohm
 • VW mód 0,10–3,50ohm
 • nabíjanie: micro USB vstup, externá nabíjačka
 • OLED displej - zobrazenie:)
 • stav nabitia batérie,odpor atomizéru,výkon,prúd,režim,teplota,napätie.

možnosť aktualizácie firmwaru (možnosť nahratia aktuálnej verzie po jej vydaní výrobcom),

AMOR NSE – skvelý redizain populárneho atomizéru.

V sade nájdete okrem módu tiež univerzálny tank Amor NSE.  Z atomizéru AMOR NS prevzal vysúvateľné horné plniace riešenie a inovatívny uzamykací systém pre deti: Odpojte iba náustok, môžete posúvať horný kryt a dokončiť doplňovanie. Inovatívny systém detskej poistky zabraňuje neúmyselnému stlačeniu. Plnenie je s Amor NSE tankom absolútne jednoduché, hornú časť stačí len odsunúť, už teda nemusíte nič skrutkovať.

Nerezová konštrukcia spolu so skleneným telom tvoria kvalitný atomizér, ktorý ponúka ľahký prístup k plneniu i výmene žeraviacej hlavy

Atomizér AMOR NSE oproti modelu NS zjemnel, skrásnel a schudol čo do objemu ale jeho farebné telo i náustok krásne dopĺňajú mód. Nerezová konštrukcia spolu so skleneným telom tvoria kvalitný atomizér, ktorý ponúka ľahký prístup k plneniu i výmene žeraviacej hlavy. Dve žeraviace hlavy v balení vám umožnia vychutnať si dva spôsoby poťahovania. Pre klasiku v podobe poťahovania ústa-pľúca využijete hlavu WS04 s odporom 1,3Ω. Naopak druhá hlava WS-M s odporom 0,27Ω je určená pre priame poťahovanie do pľúc.

nové farby a celkovú redizajn vzkľadu

Technické udaje atomizéru:

 • rozmery: 46mm x 26mm
 • objem clearomizéru: 3,0ml
 • materiál: nerezová oceľ a pyrex (laboratórne sklo)
 • regulácia prívodu vzduchu: spodná
 • plne rozoberateľný: áno (ľahká údržba)
 • plnenie e-liquidom: užívateľsky obľúbené vrchné plnenie (bez akéhokoľvek pretekania).

ovládanie je maximálne prívative rýchle a bezpečné

Vysúvateľné horné plniace riešenie a inovatívny uzamykací systém pre deti: Odpojte iba náustok, môžete posúvať horný kryt a dokončiť doplňovanie. Inovatívny systém detskej poistky zabraňuje neúmyselnému stlačeniu.

Vysúvateľné horné plniace riešenie a inovatívny uzamykací systém pre deti

objem clearomizéru: 3 ml
plnenie e-liquidom: vrchné
vyrobený z nerezovej ocele a Pyrexu (laboratórne sklo)
regulácia prívodu vzduchu: na vrchnej časti
typ závitu: 510

atomizéry :

Amor NSE pracuje so všetkými atomizérmi rady WS. S príchodom AMOR NSE prichádza do ponuky aj nová hlava WS - M 0,27 ohm pre výkonový rozsah 30W - 60W zamená na DL vaperov.

nova cievka pre dl vapinng s technologiou mesh

Nastavenie prietoku vzduchu

v spodnej časti atomizéra sa nachádza otočný krúžok ktorým môže vaper nastaviť prietok privádzaného vzduchu do komory atomizéra

 

Kompletná sada SINUOUS V80 obsahuje:

 • 1 x Wismec Sinuous V200 mod grip ( bez monočlánkov)
 • 1 x Wismec AMOR NSE 3ml
 • 1x žeraviaca hlava WS04 MTL 1,3Ω (8W-14W)
 • 1x žeraviaca hlava WS-M DL 0,27Ω (30W-60W)
 • 1x QC USB kábel
 • Náhradné súčiastky

Batérie 18650 nie sú súčasťou balenia!

 

Tím e-smokes.eu Vám praje spokojné a ničím nerušené vapovanie :-)

 

 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.