Novinky
20.03.2020
Hand Sanitizer antibakteriálny gél na ruky
Mimoriadna ponuka V dnešnej mimoriadnej situácií Vám prinášame užitočný produkt - antibakteriálny gél. Aj keď nejde o typický vaperský produkt, te... čítať celé
19.03.2020
Famózne a realistické príchute VINC
Nové české arómy VINC ! 10ml arómy v 60ml fľaši.   čítať celé
23.10.2019
Miniaturizácia pri zachovaní obrovských možností
eLeaf iCare Flask Tento ušľachtilý kúsok nepotrebuje žiadne tlačítka, žiadny displej, žiadny návod na obsluhu. Perfektne vyzerá a ešte lepšie posl... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. e-cigarety široká ponuka
  3. Vaporesso Aurora Play 650 mAh Silver

Vaporesso Aurora Play 650 mAh Silver

elektronická cigareta

elektronická cigareta Vaporesso AURORA Play – v štýle ZIPPO AURORA je elektronická cigareta typu tzv. POD systém. Tieto su v ponuke takmer každého vý... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
29,00 €
27,90 €
23,25 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:CIG-VAPO-AURORA-PLAY-SR
EAN kód:6943498644506
Farebnosť:strieborná
Typ:Aurora
Brand:Vaporesso
Kompletné špecifikácie

elektronická cigareta Vaporesso AURORA Play – v štýle ZIPPO

aurora play v ruke - spôsob vapovania

AURORA je elektronická cigareta typu tzv. POD systém. Tieto su v ponuke takmer každého významného výrobcu. Táto je však v praktickom a populárnom dizajne v štýle zapaľovača ZIPPO.


Ich popularita výrazne stúpa pre ich jednoduchú obsluhu a pohodlie pri výbere náhradných súčiastok. Komponenty  pre daný model sú sice uzavreté, nič od iného výrobcu tam neosadíte,  ale dokonale vyladené, takže starosť s voľbou napr. tej správnej žeraviacej hlavy úplne odpadá.
Uživateľ si proste nemôže zvoliť zle – čo je asi hlavný argument , prečo neustále stúpa záujem o podobné modely.

Automatický chod - bez stláčania tlačítka

Pri vapovaní sa e-cigareta spúšťa automaticky. Nič nestláčate, len potiahnete a elektronická cigareta sa spustí okamžite. Je to pohodlné a neskutočne autentické!

Nastavenie výkonu - chip setv OMNI BOARD

Teraz Vaporesso prináša svoju POD elektronickú cigaretu AURORA , která oproti konkurenčným modelom disponuje reguláciou výkonu na 9W, 10,5W a 12,5W.
Má len jediné tlačidlo, ktoré je určené na zapnutie/vypnutie elektronickej cigarety, no zároveň ním meníte jednotlivé režimy výkonu.

Informácie o nastavení

Každý režim sa na tlačidle prejaví inou farbou, predvolený je 10,5W - modrá farba, ďalšie sú 12,5W - zelená farba a 9W - červená farba. Režim sa mení stlačením tlačidla 3x v priebehu 2 sekúnd. Podržaním tlačidla dlhšie si viete overiť, ktorý režim je aktuálne nastavený.

Tlačidlo pri používaní zároveň farbou signalizuje stav batérie, zelená farba 70-100%, modrá farba 30-70%, a červená farba pod 30%.

 Vaporesso ako jeden z popredných výrobcov zariadení pre vaping nezostáva ani v segmente miniatúrnych POD systémov a svoj posledný kúsok poteší práve vyznávačov MTL teda klasického šlukování ústa-pľúca.

Je úplne jedno, či ste začiatočník alebo skúsený vaper – tento prístroj vám dokonale nahradí páchnuce klasické fajčenie. Je ideálny pre ľudí ktorí si nechcú odopierať pôžitok z inhalovania nikotínu ale nechcú obťažovať svoje okolie zápachom. Naopak, pri použití toho správneho e-liquidu viete priestor okolo vás naplniť skvelou vôňou!

Nabíjanie AURORA pass - through

Ak ste silný vaper a musíte mať „vejpku“ sústavne pri ústach – nevadí ! AURORA Play  môžete používať aj počas nabíjania napr. s Vášho PC

V spodnej časti umiestnený micro USB port slúži na nabíjanie.

Batéria s kapacitou 650mAh podporuje rýchlonabíjacie cykly a v priebehu 45 minút je úplne nabitá. Má zabudovaný najpokročilejší regulovaný chip Omni Board Mini zabezpečujúci perfektný výkon a bezpečnosť elektronickej cigarety

 Žeraviaca hlava - atomizér

Žeraviace teliesko je integrované do cartridge. Vymeniteľný cartridge (POD) so žhaviacou hlavou s odporom 1,3ohm má kapacitu 2ml e-liquidu. Inovatívny Press to Fill (PTF) systém uľahčuje plnenie e-liquidu do cartridge a tým zabraňuje pretekaniu. Pomocou automatickej detekcie teploty sa vyhnete nepríjemným dry hitom, a vďaka tomu má žhaviaca hlava dlhšiu výdrž.

PTF filling systém - Push to fill

Skrytý prívod vzduchu je príjemne naladený, presne pre poťahovanie spôsobom , najprv do úst-potom do pľúc (MTL).

All - in- One POD systém Vaporesso AURORA

tabuľka technických údajov:

rozmery POD AURORA

13,5mm x 31mm x 80,2 mm

Objem tanku

2,0ml

Kapacita integrovanej batérie

650 mAh

Max výkon

9W - 12,5W

Spôsob plnenia

Opakovane plniteľná cartridge

atomizéry

integrovaný

hmotnosť

60 g

pripojitelnosť

micro USB

 

Na prvý pohľad zaujme provokujúcim dizajnom v štýle ZIPPO ale v praxi prekvapí inovatívny systém jednoduchosťou, pohotovosťou a autentickým zážitkom z elektronického fajčenia.

Balenie Vaporesso AURORA Play kit obsahuje:

  • 1 x Vaporesso AURORA Play grip 650mAh
  • 1 x Vaporesso Aurora Play cartridge
  • 1 x prázdna plniaca fľaštička 10ml
  • 1 x micro USB kábel
  • 1x manual v anglickom jazyku + preklad

 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.