poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. e-cigarety široká ponuka
  3. SmokTech Stick PRINCE Baby 1x2000mAh - 7 color

SmokTech Stick PRINCE Baby 1x2000mAh - 7 color

elektronická cigareta

Skvelá a silná, elektronická cigareta Stick Prince Baby prichádza! Ideálny spoločník na každý deň! Všetko podmienené pre pohodlný vaping Spojenie bat... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
44,00 €
Cena bez DPH
26,58 €
31,90 €
ks
Číslo produktu:CIG-SMOK-STICK-PR-BABY-7C
EAN kód:69584717048622
Farebnosť:nešpecifikovaná
Typ:PRINCE
Brand:SmokTech
Kompletné špecifikácie

Skvelá a silná, elektronická cigareta Stick Prince Baby prichádza!

Ideálny spoločník na každý deň!

Všetko podmienené pre pohodlný vaping

Inovácia neustále mení skúsenosti!

Spojenie batérie 2000mAh a tanku TFV12 Baby Prince je zaostrené pre najpočetnejšiu skupinu vaperov . Je optimalizovaná pre celodennú výdrž práve pre túto skupinu užívateľov .
Kapacita batérie je dostatočne veľká na to, aby postačila na celodenné vapovanie pri stredných výkonoch okolo 70W.

prevzaté z vacsieho modelu
Na batérií sa nachádza pentagonálny LED indikátor stavu nabitia  po obvode skvele navrhnutého tlačila štart, ktoré je prevzaté z väčšieho modelu 3000mAh, takže skvelý pocit v ruke ostáva aj pri tomto modeli.

Okrem toho používa novo navrhnutý skvelý clearomizér TFV12 Baby Prince, ktorý má kapacitu 4,5 ml, s touto veľkou kapacitou, ktorú nemusíte často naplňovať e-kvapalinou.
Navyše možnosť výberu žeraviacich hláv zo širokého portfólia  série tfv8 baby dáva obrovský priestor pre vlastné doladenie tejto nádhernej vejpky.

popis a parametre v tabulke

tabuľka technické parametre Stick Prince Baby.

Rozmery baterie83mm x 22mm
Pracovné napätie3,4V-4,2V
Kapacita baterie2000 mAh
výkon60W-100W
Závit510
Rozmery clearomizéra53,7 mm x 26 mm
objem tanku4,5 ml
žeraviace hlavyV8  baby

 

 

Batéria pracuje v štýle mechanického módu čiže nič nenastavujete ide vždy na maximum.  Mnohí túto skvelú batériu poznajú z VapePen plus, ale v tomto prípade bola vynovená a vyzerá naozaj famózne! Upúta hlavne redizajnované tlačidlo štart ktoré je hexagonálneho tvaru a olemované LED indikátorom stavu kondície batérie.

indikátor nabíjania zmení farbu a keď je batéria plne nabitá LED kontrolka zhasne.

Napríklad tento led indikátor 4 krát zažmurká pri každom potiahnutí – čo znamená, že všetko je OK. Ak však napätie poklesne pod 3,3V indikátor zabliká 15 krát.

piktogramy s vysvcetlením ochrany batérie

Samozrejme je opatrená, ako každá moderná batéria pre elektronické cigarety ,ochranou proti preťaženiu – 8 sec cut off, proti skratu, ako aj proti práci pri nízkom napätí.

V prípade že chce vaper zmeniť niektoré vlastnosti, napríklad menej výkonu, čím znižuje spotrebu alebo iné preferencie svojho vapovania,  tak toto možno ovplyvniť výberom žeraviacej hlavy a  tých je na výber niekoľko.

Ak dôjde šťava v batérií je možné ju jednoducho dobiť pomocou mikro USB konektora na tele batérie a takto ju aj pri súčasnom používaní nabiť- funkcia PASSTHROUGH

ťahákom tejto sady je samozrejme

Clearomizér  Prince Baby

kombinuje malé rozmery a veľké parametre....

Je nová vylepšená verzia veľmi populárneho tanku TFV8 big baby! Kombinuje v sebe overené technológie TFV8 big baby (veľký výber žeraviacich hláv) a navyše preberá novinky a vychytávky s najnovšieho modelu TFV12 Prince - najlepší rýchlo uzáver horného viečka –  tiež je doplnený o uzamykací mechanizmus. konvexný sklenený tank a nádherné kobra náustky.

Nové žeraviace hlavy V8 - Baby

pribudli dalšie žeraviace telieska

Je prirodzené že dokáže pracovať so skvelými V8 Baby - žeraviacimi cievkami, navyše s príchodom tejto novinky bolo celé portfólio žeraviacich cievok V8-BABY doplnené o viac nových modelov , ktoré ponúkajú najnovšie pokročilé technológie.

POWERFUL & SHINING COIL – výkonné a svietiace

svetelné žeravie hlavy - červená , zelená , oranžová

Nové žeraviace cievky ktoré okrem úctyhodného výkonu dokážu pri vapovaní produkovať farebné svetlo a tak vykúzliť atmosféru ktorá chytí za srdce. Okrem cievky s červeným svetlom je k dispozícii tiež zelená a oranžová svetelná cievka.

STRIP COIL - ADSORPČNÝ PÁS.

Žeraviacou cievkou je adsorpčný pás - je to nová revolučná technológia od SMOK, ktorá je vyrobená z materiálu Kanthal. Je to Inovatívna porézna tepelná membrána, ktorá dokáže naviazať e-liquid na veľkú plochu pri rovnomerne rozloženej teplote.

nová technologia žeraviacej cievky pre lepšie podanie chuti

Je to spôsob ako môže dôjsť ku konzistentnému vyparovaniu v extrémne rýchlejšom čase a dokonca pri nižšej teplote.  Má väčšiu vykurovaciu plochu a oblasť vyparovania, čím sa vykurovanie rovnomernejšie a pomáha e-liquidu rýchlo zahriať. V porovnaní s inými tradičnými žeraviacimi materiálmi, pásová cievka môže byť skonštruovaná pre väčší výkonový rozsah. Viac tenkých vrstiev vytvorených v póroch dokáže rýchlo a spoľahlivo uvoľňovať aromatické zlúčeniny a podanie mimoriadne konzistentnej a plnej chuti  tak dosahuje doteraz nepoznané rozmery.

MESH COIL - SIEŤKA

Sieťová cievka je revolučná nová cievka v podstate podobná ako Strip coil avšak jej konštrukcia v tvare sieťky je zameraná v plnej miere na veľkú odparovaciu plochu aby bola zabezpečená obrovská produkcia pary.

technologická novinka pre rýchlu výrobu obrovského množstva pary

Pri jej použití nebudete prekvapení len bezprecedentnou dymivosťou ale hlavne neskutočne rýchlou reakciou a okamžitým nábehom výkonu. Neuverí kto nevyskúša!.

Samozrejme prichádza aj s množstvom omladzujúcich vylepšení!

množstvo náustkov v štýle kobra

Má tiež novo navrhnutý dizajn v štýle Prince a farebný náustok s dizajnom  Cobra. Okrem toho používa konvexnú sklenenú trubicu (tank) ktorá pojme 4,5 ml e-liquidu.

porovnanie velkostí dvoch variant smoktech

Okrem prednastaveného konvexného tanku o objeme 4,5ml dostanete v balení aj klasické náhradné sklenené telo tanku o objeme 3ml.

Celá konštrukcia je tak ako sme pri Smoktechu zvyknutí , s kvalitného nerezového materiálu a spracovanie je na najvyššej úrovni.

znázornenie zámknutia horného viečka
Ako najväčší bonus a pikoška je pri Princovi vylepšený, už aj tak najlepší rýchlo uzáver horného viečka –  tu je doplnený o uzamykací mechanizmus

 

 

Na detailoch záleží!

Má tiež novo navrhnuté mega štýlové a farebné náustky s dizajnom  Cobra.

dizajnové farebne prevedenie a štýl cobra

Možno sa to niekomu zdá nedôležité ale outfit tohto 810 širokého  náustku je skvelý. A nie len to , ide o materiál s takmer žiadnym prestupom tepla, takže tepelnú nepohodu z prehriateho náustka neucítite.

 

Obsah balenia:

  • 1x Stick Prince Baby batéria 2000mAh
  • 1x Baby Prince clearomizer
  • 1x Žeraviaca hlava V8 Baby - M2 0.25Ω
  • 1x Žeraviaca hlava V8 Baby - Mesh 0.15Ω
  • 1x Micro USB kábel
  • Náhradné príslušenstvo

 

 

 

 


google-site-verification: googlea6547f75933da786.html
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.