Novinky
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModMate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModNate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
23.08.2022
Elf Bar bez nikotínu
Elf Bar ZERO Obľubené "Elfbarky" bez nikotítínu so skvelou chuťou!         čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. Clearomizéry, echomizéry
  3. SmokTech Spirals clearomizer 2ml - zlatý

SmokTech Spirals clearomizer 2ml - zlatý

SmokTech

Spirals špičkový univerzálny clearomizér pre elektronické cigarety Doposiaľ neprekonaný prístroj pre nádhernú intenzívnu chuť - ktorá ťa kopne! Ďalší ... celý popis
Dostupnosť
Dočasne vypredané
Cena pred zľavou
35,00 €
21,60 €
18,00 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:CLEAR-SMOK-SPIR-2-GD
EAN kód:962742032178
Farebnosť:zlatá
Typ:Spirals
Brand:SmokTech
Kompletné špecifikácie

Spirals špičkový univerzálny clearomizér pre elektronické cigarety

Doposiaľ neprekonaný prístroj pre nádhernú intenzívnu chuť - ktorá ťa kopne!

Ďalší skvelý skvelý clearomizér z dielne Smoktech . Narastajúca vlna záujmu o kvalitné subohmové dymiče s menším tankom je prirodzená. Skvele vyzerajú a sú odolnejšie proti rozbitiu pri neopatrnešiom zachádzaní.

Spirals Tank je ďalšou novinkou spoločnosti SmokTechprichádza v siedmich farbách

Taktiež nová legislatíva EU nariaďuje, že nádržky ktoré sú určené pre nikotínové náplne nesmú byť väčšie oko 2 ml. Takže aj keď je v tomto segmente teraz tlačenica, Spirals od Smoktechu je excelentný kus ktorý svojou dymivosťou predbieha konkurenciu celkom jednoznačne.

výber náhradných atomizérov

Nové široké atomizéry (žeraviace hlavy) sú precízne spracované, konštruované pre presné a mohutné prietoky vzduchu . 3iroká odparovacia plocha zabezpečuje nádherne presnú chuť a zároveň mohutné množstvo pary. Dôležitá pozornosť je venovaná aj výberu vaty pre knôt – ide o dokonale triedenú 100% prírodnú japonskú bavlnu.

Vaper má veľmi veľa možností pre ladenie svojej elektronickej cigarety. Samozrejmosťou je aj možnosť výroby vlastných RBA žeraviacich teliesok.

technické udaje a parametre clearomizéru

Technické parametre:

Priemer 22mm , objem 2ml, jednoduché vrchné plnenie len povytiahnutím vrchnej časti, spodné masívne nasávanie a plná rozoberateľnosť sú zárukov kvalitnej prevádzky a dlhej životnosti clearomizéru.

Svojimi vlastnosťami je kompatibilný so všetkými modernými MOD gripmi  a na kvalitu e-liquidu si nepotrpí , na rozdiel od rozmaznaných vaperov – „spracuje všetko“ Embarassed

Vrchný systém doplňovania e-liquidu

Vrchný plniaci systém robí plnenie tak jednoduché a zábavné, ako je len možné. vyťahovací systém umožňuje veľmi jednoducho pripraviť tank pre plnenie. Nemusíte nič skrutkovať  a pre otvorenie a zatvorenie horného viečka vám stačí vrch povytiahnuť. Končtrukcia je funkčná a  precízna, nemajte žiadny strach z nechceného otvorenia.

postup pri plnení e-liquidu

Porovnanie modelov Spirals a Spirals Plus

rozdiel modelov spiras a spirals plus

Spirals Tank Plus je k dispozícií pre tých ktorí predsa len nechcú poľaviť v požiadavkach na objem tanku. Je šírší avšak parametricky identický a používa tie isté atomizéry-žeraviace hlavy.

Široký náustok z materiálu DELRIN

Luxusný delrinový náustok prispieva k pôžitku z vapovania  hlavne pre príjemný dotyk pier s materiálom ktorý nemá takmer žiadny prestup tepla. Široký prierez otvoru spraví radosť hlavne tým vaperom ktorí praktizujú ľahké nadýchnutie priamo do pľúc. Avšak použitím priloženého adaptéra je možné nasadiť aj klasický 510 náustok.

znázornenie prudenia vzduchu náustkom DELRIN

Obsah balenia:

  • 1 x SmokTech Spirals Tank clearomizer 2,0 ml
  • 1 x SmokTech Spirals Dual Core žeraviaca hlava - 0,6 ohm (18W-35W, odporúča sa 28W)
  • 1 x SmokTech Spirals Dual Core žeraviaca hlava - 0,3 ohm (20W-45W, odporúča sa 35W)
  • 1 x SmokTech Spirals RBA žeraviaca hlava - 0,55 ohm (predinštalovaná)
  • 1 x náhradné pyrex telo
  • 1 x príslušenstvo
  • 1 x skrutkovač
Tovar zaradený v kategóriách