Novinky
23.02.2023
DORIC Q - revolúcia vapingu
Najnovšie technológie, mini rozmery, skvelé parametre... Táto novinka z dielne VOOPOO tvrdo valcuje konkurenciu cenou porovnateľnou z jednorázovk... čítať celé
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModNate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
18.07.2022
ihave - jednorázové elektronické cigarety
jednorázové elektronické cigarety s prestížnym ocenením.ihave VAPING sa zameriava na vytváranie stabilných, módnych a živých produktov so silným ... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. e-cigarety široká ponuka
  3. RELX Essential elektronická cigareta 350 mAh Black

RELX Essential elektronická cigareta 350 mAh Black

elektronická cigareta - POD systém

RELX Essential -nová generácia elektronických cigariet. Generačná výmena vo vapingu prináša elektronickú cigaretu ktorá je vďaka svojim vlastnostiam... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Cena pred zľavou
11,20 €
11,20 €
9,33 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:CIG-RELX-ESSENTIAL-E-BK
EAN kód:6972890390957
Farebnosť:čierna
Brand:RELX
Kompletné špecifikácie

RELX essential logo

RELX Essential -nová generácia elektronických cigariet.

RELX elektronické cigarety

Generačná výmena vo vapingu prináša elektronickú cigaretu ktorá je vďaka svojim vlastnostiam najlepšou náhradou klasických cigariet.

Nič sa nenapĺňa, nič nenastavuje, nič netečie!
Vymieňate hotové naplnené cartridge podľa vlasnej chuti!
Len radosť z vapingu - žiadne starosti!

Vstavaná batéria s kapacitou 350mAh disponuje LED indikátorom stavu nabitia, automatickým spínačom a USB-C portom pre rýchle nabíjanie iba za 40min.
Naplnené cartridge obsahujú 1,9ml liquidu s nikotínovou soľou o sile nikotínu 18mg. 

RELX essential v ruke


Ideálny prístroj pre každodenný vaping,oproti obdobným zariadením sa elektronická cigareta RELX Essential prezentuje kompaktnou veľkosťou, akurátnou dymivosťou a autentickú chuťou liquidu.

Ide o dokonale naladený prístroj pre celodenný vaping aktívneho MTL vapera ktorý nehľadá obrovské mračná pary ale neskreslený gurmánsky chuťový zážitok s dávkou nikotínu.

Batéria 350mAh v kombinácií s Podom RELX ( má vysoký odpor ) vydrží celý deň vaperovi ktorý bol zvyknutý vyfajčiť 1 krabičku klasických cigariet denne.

Nič tu nechýba a nič tu nie je navyše, všetko dokonale sedí, všetko dokonale ladí!

RELX essetnial funkcie

Na rozdiel od iných POD systémov RELX pracuje s jednorázovými tobolkami ( POD, Cartridge) ktoré okrem špeciálneho žeraviaceho telieska obsahujú aj náplň e-liquidu.

Naplnené cartridge obsahujú 1,9ml liquidu s nikotínovou soľou o sile nikotínu 18mg čo vystačí na približne 600 šlukov ( ekvivalent 2 krabičky krátkych cigariet)

Oproti obdobným zariadením sa elektronická cigareta RELX Essential prezentuje kompaktnou veľkosťou, skvelú dymivosťou a autentickú chuťou liquidu. Liquidy SALT sa od bežných liquidov odlišujú tým, že majú nižšiu PH a obsahujú čoraz viac obľúbenou a žiadanou nikotínovú soľ, vďaka ktorej dochádza k rýchlejšej a kvalitnejšie vstrebateľnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidum. V prírode sa táto soľ voľne vyskytuje v tabakových listoch ..... vďaka tomu tieto liquid obsahujú prirodzenú formu nikotínu, ktorý je pre telo lepšie vstrebateľný a neskresľuje chuť liquidu.

Veľkou výhodou je rýchlejší proces odparovania (nikotínová soľ sa odparuje pri nižších teplotách) a ďaleko lepší vstrebateľnosť, vďaka ktorej je intenzita vapování nižšia, takže spotreba týchto liquidov s nikotínovou soľou je nižšia, než u klasických liquidov na rovnakom zariadení.

Nič nepreteká, všetko tesní!

Má moderný USB-C port pomocou ktorého veľmi rýchlo nabiješ batériu-40min.

Vlastnosti POD elektronickej cigarety RELX essential

  • Rozmery: 112mm x 23mm x 10mm
  • Kapacita batérie: 350mAh
  • Nabíjanie: USB-C port

V balení nájdete:

  • 1x RELX Essential
  • 1x USB-C kábel
  • návod na obsluhu
Tovar zaradený v kategóriách