Novinky
14.10.2021
WOTOFO PROFILE - geniálny squonk
WOTOFO Nové genálne riešenie ťa dostane!  Jedná sa netradičné skvelé riešenie:  squonk mod s výkonom 80W môže byť transformovaný na klasický mod gri... čítať celé
04.05.2021
Smoktech Stick G15 -dokonalá náhrada klasickej cigarety
Tenká, štíhla a minimalistická elektronická cigareta Stick G15 Pod Kit je ideálnym pomocníkom pre ľudí pri prechode na elektronické cigarety, pretož... čítať celé
01.03.2021
Skvelý prístroj pre každého SWAG PX80
Nový Vaporesso SWAG PX80 skvelo kombinuje silu a prispôsobiteľnosť drahých mod gripov s používateľskou jednoduchosťou najnovších pod systémov! Tent... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. náplne, e-liquidy
  3. Liqua báza Crystal 50/50 10ml - 18mg

Liqua báza Crystal 50/50 10ml - 18mg

bázy Liqua

Báza (základ) LIQUA CRYSTAL pre svojpomocnú výrobu e-liquidu elektronický cigariet. Liqua reaguje na potreby európskeho trhu v súvislosti z legislatív... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
4,00 €
2,00 €
1,67 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:LIQ-CRYSTAL-SK-18
EAN kód:8596181101176
Typ:50/50
Brand:Liqua
objem:10ml
Kompletné špecifikácie

Báza (základ) LIQUA CRYSTAL pre svojpomocnú výrobu e-liquidu elektronický cigariet.

Liqua reaguje na potreby európskeho trhu v súvislosti z legislatívnymi zmenami a prichádza na trh s bázami pre svojpomocnú výrobu e-liquidov.
Neustále sa rozrastajúca skupina vaperov, ktorá preferuje miešanie svojich vlastných kokteilov pre vapovanie pre jedičnú chuť a vlastnosti si príde určite na svoje.

logo Liqua s talianskym motívom

Parametre bázy Liqua:

Objem: 10 ml

Fľaša 10ml s kvapkadlom a opatrená detskou poistkou

Zloženie:

propylén glykol ( PG ) E1520 – 50%
rastlinný glycerol ( VG ) E422 – 50%
Nikotín – podľa verzie produktu

Bázy Liqua su produkované talianskou spoločnosťou Ritchy a takže sú zárukou kvality a bezpečnosti. Sú plne certifikované a pod plnou kontrolou európskych dozorných orgánov.

Spoločnosť Ritchy je moderná celosvetová technologická spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva e-kvapaliny (e-liquidy) a elektronické cigarety.
Napriek pomernej mladosti, bola založená v roku 2009 , má medzinárodný tím s viac ako 200 odborníkmi z celého sveta. Spoločnosť Ritchy má 2 výrobné zariadenia a 4 distribučné centrá.

Ritchy e-liquids a e-cigarety sa predávajú a milujú vo viac ako 85 krajinách.

 

Neobsahuje cukor , lepok , GMO , diacetyl

Návod na obsluhu:

Báza LIQUA Crystal je zmes PG (propylen glykolu) a VG (rastlinného glycerínu) v pomere 50:50. Nie je určená na priame vapovanie – je nutné ju dochutiť.
Je miešateľná s inými bázami na obdobnom základe. Keďže európske normy nedovoľujú voľný predaj nikotínových roztokov v spotrebiteľskom balení väčšom ako 10 ml táto nikotínová báza veľmi dobre poslúži ako prímes do väčších-ekonomických balení báz s 0% obsahom nikotínu.

Na viečko zatlačte a povoľte . Pre dochutenie používajte aromatické koncentráty na báze propylénglykolu , alkoholu alebo vody . Nakvapkajte do zásobníka elektronickej cigarety . Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri práci používajte vhodné ochranné pomôcky . V prípade zasiahnutia očí alebo ak sa necítite dobre , okamžite vyhľadajte lekársku pomoc ( ak je k možné, ukážte označenie na fľaši ) . Tento materiál na jeho obal zneškodňujte na zbernom mieste osobitnom pre nebezpečné odpady . Zabráňte uvoľneniu robiť životného prostredia .

 

Certifikáty: CE, ROHS, SGS, ISO, MSDS, FDA

 

 

 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.