Novinky
23.08.2022
Elf Bar bez nikotínu
Elf Bar ZERO Obľubené "Elfbarky" bez nikotítínu so skvelou chuťou!         čítať celé
18.07.2022
ihave - jednorázové elektronické cigarety
jednorázové elektronické cigarety s prestížnym ocenením.ihave VAPING sa zameriava na vytváranie stabilných, módnych a živých produktov so silným ... čítať celé
05.04.2022
Elf Bar FB1000 - do vrecka aj na krk!
Moderná štýlová a univerzálna elektronická cigareta. Malá, ľahká ale s veľkým potenciálom a s možnosťou nosenia na krku. Ideálny parťák pre pohod... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. náplne, e-liquidy
  3. Liqua báza Crystal 50/50 10ml - 18mg

Liqua báza Crystal 50/50 10ml - 18mg

bázy Liqua

Báza (základ) LIQUA CRYSTAL pre svojpomocnú výrobu e-liquidu elektronický cigariet. Liqua reaguje na potreby európskeho trhu v súvislosti z legislatív... celý popis
Dostupnosť
Dočasne vypredané
Bežná cena
4,00 €
2,00 €
1,67 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:LIQ-CRYSTAL-SK-18
EAN kód:8596181101176
Typ:50/50
Brand:Liqua
objem:10ml
Kompletné špecifikácie

Báza (základ) LIQUA CRYSTAL pre svojpomocnú výrobu e-liquidu elektronický cigariet.

Liqua reaguje na potreby európskeho trhu v súvislosti z legislatívnymi zmenami a prichádza na trh s bázami pre svojpomocnú výrobu e-liquidov.
Neustále sa rozrastajúca skupina vaperov, ktorá preferuje miešanie svojich vlastných kokteilov pre vapovanie pre jedičnú chuť a vlastnosti si príde určite na svoje.

logo Liqua s talianskym motívom

Parametre bázy Liqua:

Objem: 10 ml

Fľaša 10ml s kvapkadlom a opatrená detskou poistkou

Zloženie:

propylén glykol ( PG ) E1520 – 50%
rastlinný glycerol ( VG ) E422 – 50%
Nikotín – podľa verzie produktu

Bázy Liqua su produkované talianskou spoločnosťou Ritchy a takže sú zárukou kvality a bezpečnosti. Sú plne certifikované a pod plnou kontrolou európskych dozorných orgánov.

Spoločnosť Ritchy je moderná celosvetová technologická spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva e-kvapaliny (e-liquidy) a elektronické cigarety.
Napriek pomernej mladosti, bola založená v roku 2009 , má medzinárodný tím s viac ako 200 odborníkmi z celého sveta. Spoločnosť Ritchy má 2 výrobné zariadenia a 4 distribučné centrá.

Ritchy e-liquids a e-cigarety sa predávajú a milujú vo viac ako 85 krajinách.

 

Neobsahuje cukor , lepok , GMO , diacetyl

Návod na obsluhu:

Báza LIQUA Crystal je zmes PG (propylen glykolu) a VG (rastlinného glycerínu) v pomere 50:50. Nie je určená na priame vapovanie – je nutné ju dochutiť.
Je miešateľná s inými bázami na obdobnom základe. Keďže európske normy nedovoľujú voľný predaj nikotínových roztokov v spotrebiteľskom balení väčšom ako 10 ml táto nikotínová báza veľmi dobre poslúži ako prímes do väčších-ekonomických balení báz s 0% obsahom nikotínu.

Na viečko zatlačte a povoľte . Pre dochutenie používajte aromatické koncentráty na báze propylénglykolu , alkoholu alebo vody . Nakvapkajte do zásobníka elektronickej cigarety . Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri práci používajte vhodné ochranné pomôcky . V prípade zasiahnutia očí alebo ak sa necítite dobre , okamžite vyhľadajte lekársku pomoc ( ak je k možné, ukážte označenie na fľaši ) . Tento materiál na jeho obal zneškodňujte na zbernom mieste osobitnom pre nebezpečné odpady . Zabráňte uvoľneniu robiť životného prostredia .

 

Certifikáty: CE, ROHS, SGS, ISO, MSDS, FDA