Novinky
23.10.2019
Miniaturizácia pri zachovaní obrovských možností
eLeaf iCare Flask Tento ušľachtilý kúsok nepotrebuje žiadne tlačítka, žiadny displej, žiadny návod na obsluhu. Perfektne vyzerá a ešte lepšie posl... čítať celé
23.08.2019
IMPERIA CATCH A BANA
Cath a Bana séria českého výrobcu Imperia prichádza so zaujímavými mixami chutí, v ktorých si každý nájde to svoje. Shake n Vape / Longfill = dolia... čítať celé
02.08.2019
EULIQUID - nové príchute z Česka
Nové skvelé arómy českého výrobcu čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. e-cigarety široká ponuka
  3. Joyetech elektronická cigareta ATOPACK Magic 1300mAh - Phantom blue

Joyetech elektronická cigareta ATOPACK Magic 1300mAh - Phantom blue

all in one

Joyetech ATOPACK Magic - bezhraničná kreativita! Joyetech ATOPACK Magic, nový člen série Atopack. Výnimočne kreatívny kúsok nabitý novými technológiam... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
30,00 €
21,80 €
18,17 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:CIG-JOY-MAGIC-1300-PMBU
EAN kód:6569947124713
Farebnosť:modrá
Typ:POD system
Brand:Joyetech
Kompletné špecifikácie

Joyetech ATOPACK Magic - bezhraničná kreativita!

Joyetech ATOPACK Magic, nový člen série Atopack. Výnimočne kreatívny kúsok nabitý novými technológiami  zavádza inovatívny žeraviaci pásik NCFilm bez cievok do systému Pod.

dve elektronické ciarety na červenom podklade

Joyetech ako prvý na svete pridáva túto technológiu do kategórie malých prenosných zariadení určených prevažne pre MTL vaping. Pod systém bez klasickej špirálky a s vymeniteľnou vatou. Tento spôsob výrazne zlacňuje prevádzku elektronickej cigarety. Nemusíte meniť celé žeraviace teliesko v prípade že knôt už jednoducho smrdí, stačí vymeniť vatu a takto udržiavať svoju „vejpku“ vždy vo skvelej chuťovej kondícií.

NCFilm - pokrokové žeravenie

Dlhá výdrž, rovnomerné žeravenie a rýchly nábeh výkonu pri odpore 0,6Ω. Inovatívny NCFilm ponúka oproti bežným špirálkam samé výhody.

 

je to pásik s odporového materíalu kathal

Žeravič NCFilm podporuje výrazne dlhú životnosť a výrobu mohutných pár. Výdrží niekoľko násobne viac ako bežné žeraviace špirálky.

Jeho konšrukcia je zvlášť vhodná pre liquidy s vyšším obsahom nikotínu a nikotínových solí.

popis funkcie NCFilm
ATOPACk Magic stiera rozdiely medzi obyčajnými pod systémami a pokročilými atomizérmi pre motanie vlastných špirálok a ponúka jednoduché ovládanie podu, spoločne s ľahkým spôsobom výmeny organickej vaty, vďaka ktorému bude váš ATOPACK Magic neustále pripravený podávať tie najlepšie výkony. Kvalitná konštrukcia, integrovaná batéria s kapacitou 1300mAh a vysoký objem cartridge, až 7ml, robí z ATOPACK Magic perfektného spoločníka pre dlhé chvíle.

Vata - rýchla a lacná prevádzka

balenie vatových tamponov

Organickú vatu je možné pod NCFilmom v prípade potreby vymieňať. Toto je úžasná vymoženosť, hlavne pre tých čo majú radi čistú chuť. Situácia, keď musíte meniť žeraviacu špirálku keď už jednoducho smrdí aj keď je žeraviace teliesko je stále funkčné teraz úplne odpadá.

Takéto riešenie prináša skvelú prevádzkovú úsporu čo ihned pocíti aj len príležitostný vaper.

 

Pod - cartridge MAGIC

Plastová nádržka s objemom až 7ml v sebe ukrýva špeciálne žeraviace teliesko NCFilm a organickú vatu, ktorú je možné kedykoľvek v prípade potreby vymeniť.

Všetky technologické "fajnovosti" sa nachádzajú v špeciálnom pode, čo je vlastne cartridge s objemom 7ml, tá sa plní e-liquidom a zároveň je v nej pripevnené špeciálne žeraviace teliesko NCFilm spoločne s organickou vatou. Zatiaľ čo NCFilm je v pode napevno, vatu je možné ľubovoľne vymieňať. Joyetech ATOPACK Magic naviac potrebuje na rozžeravenie špeciálneho NCFilmu len 2,3V. Batéria s kapacitou 1300mAh teda vydrží omnoho dlhšie než pri iných e-cigaretách. Na vás tak čaká i vďaka veľkému objemu nerušené vapovanie bez nutnosti častého dopĺňania e-liquidu alebo nabíjania batérie.

Konštrukcia Magic

odobratie cartridge z tela baterie

Jednoduchá a praktická konštrukcia objemnej cartridge s nastaviteľným prívodom vzduchu, čo je v tejto triede výnimočné!
Žiadne skrutkovanie, pod do batérie jednoducho zasuniete a môžete vapovať. Pre rozžeravenie NCFilmu je potrebné podržať tlačítko, pomocou ktorého možno Magic tiež uzamknúť v prípade nosenia vo vrecku alebo v taške.

 

Atopack Magic ponúka skvelé rozmery, s ktorými krásne sedí v ruke, neprekáža v taške a ľahko sa zmestí i do vrecka.

 

tabuľka technických údajov ATOPACK MAGIC:

rozmery MAGIC Atopack

18mm 38mm x 101 mm

Objem cartridge

2/ 7ml

Kapacita integrovanej batérie

1300 mAh

Max výkon

12 W

Spôsob plnenia

Opakovane plniteľná cartridge Atopack Magic

atomizéry

NCFilm

hmotnosť

65 g

pripojitelnosť

micro USB

Batéria Magic

Integrovaná batéria s kapacitou 1300mAh sa nabíja pomocou micro USB portu. Magic pracuje v režime konštantného napätia a na rozžeravenie špeciálneho NCFilmi potrebuje iba 2,3V, čo zaručuje dlhšiu výdrž batérie. Ostávajúca kapacita batérie je indikovaná LED diódou. Podsvietenie je navyše možné nastaviť v 7 rôznych odtieňoch.

nabíjanie prístroja cez USB port

Elektronickú cigaretu môžete nabíjať súčasne s používaním prístroja-funkcia passtrough

obsah balenia sady Atopack MAGIC:

  • 1x ATOPACK Magic
  • 1x ATOPACK Magic pod 7ml
  • 1x micro USB kábel
  • Náhradné súčiastky

 

 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.