Novinky
25.05.2023
FOGGY FROG xPura
x PURA prémiová jednorázová elektronická cigareta od Foggy Frog  Kvalitný mini prístroj vyniká designom, príjemným mäkčeným náustkom a najmä výnimo... čítať celé
23.02.2023
Eleaf IORE LITE 2 elektronická cigareta 490mAh
Jednorázovkám odzvonilo? Skvelá vec ktorá intenzívne šetrí peňaženku! Malá šikovná elektronická cigareta pripomínajúca veľkosťou jednorázovú cig... čítať celé
23.02.2023
DORIC Q - revolúcia vapingu
Najnovšie technológie, mini rozmery, skvelé parametre... Táto novinka z dielne VOOPOO tvrdo valcuje konkurenciu cenou porovnateľnou z jednorázovk... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. e-cigarety široká ponuka
  3. nastavitelné, MOD, výkon
  4. Joyetech eGo AIO Pro BOX 1 x 2100 mAh Resin

Joyetech eGo AIO Pro BOX 1 x 2100 mAh Resin

Elektronická cigareta grip  eGo AIO PRO BOX Už druhá generácia populárneho a cenovo lákavého gripu AIO BOX . Zdanlivo zanedbateľné vylepšenia v diz... celý popis
Dostupnosť
ukončený predaj
Cena pred zľavou
39,00 €
31,80 €
26,50 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:GRIP-EGOAIOPROBOX-RN
EAN kód:253331147856
Farebnosť:čierna
Typ:AIO
Brand:Joyetech
Kompletné špecifikácie

Elektronická cigareta grip  eGo AIO PRO BOX

Už druhá generácia populárneho a cenovo lákavého gripu AIO BOX .

Zdanlivo zanedbateľné vylepšenia v dizajne ktoré dávajú gripu ešte sviežejší look však nie sú všetko. Pre lepšiu dymivosť aj podanie chuti preberá tento šikovnú prístroj vzduchové potrubie z osvedčeného clearomizéra Cubis PRO

 

All-in-one elektronickej cigarety- malé ale výkonné modely elektronických cigariet s minimálnymi požiadavkami pre nastavenie a jednoduchou obsluhou zaznamenávajú medzi vapermi obrovský boom. Výrobcovia sa tomuto trendu prispôsobili a ponúkajú čoraz viac modelov v tejto kategórií.
Po mega úspechu (ktorý mimochodom stále trvá)  eGo AIO prišli v Joyetech s dalším upgradom.

 

2,generácia výber modelov-farby

eGo AIO Box presne pokračuje v štýle eGO AIO až na dizajn. Má telo kvadratického tvaru a podarilo sa do neho umiestniť  integrovaný akumulátor s väčšiou kapacitou -2100 mAh.

 

Pravdou je, že výberom ktorejkoľvek elektronickej cigarety eGo AIO sa nemôžete pomýliť.

detail elektronickej cigarety

eGo AIO je originálny kúsok od Joyetech, špičková technológia a nádherný minimalistický dizajn opäť posúvajúci latku vyššie v kategórií all-in elektronických cigariet. Clearomizér o objeme 2ml s veľmi pohodlným vrchným plnením, s unikátnym riešením proti unikaniu e-liquidu do úst vapera a detskou poistkou pred náhodným otvorením. To sú nové vlastnosti ktorými AIO zatiaľ prekonáva konkurenciu avšak originálnych riešení tu nájdete omnoho viac.

All - in- One formát je originálny

...v tom, že batéria aj tank clearomizéru (nádržka na e-liquid) sú zabudované v jednom celku. Jediná odoberateľná časť elektronickej cigarety je vrchná časť s náustkom v ktorom je umiestnený atomizér (žeraviaca špirálka)

Elegantné farebné prevedenia, možnosť výberu farebného podsvietenia tlačidla štart, pohodlná a intuitívna obsluha a príťažlivý vzhľad elektronickej cigarety – jednoducho Joyetech.

popis jednotlivých častí elektronickej cigarety

 

 

 

Parametre elektronickej cigarety eGo AIO Box

 

kóty-rozmery

Priemer:16,5mm

Dĺžka: 158,0mm

Kapacita batérie:1500mAh ( 0.2C standard discharging )

Objem tanku: 2.0ml

USB port

Color:Black,White, Red,Silver,Blue,Orange

farebné podsvietenie priezoru clearomizéra

 

 

informácia o použití detskej poistky

Bezpečná detská poistka

Vrchná čiapka clearomizéra je odnímateľná . Proti náhodnému odskrutkovaniu je zabezpečená tak, že pre odskrutkovanie je potrebné viečko zatlačiť. Vo vrchnej časti, pod náustkom je umiestnený vymeniteľný atomizér.

 

 

 

Atomizéry(žeraviace telieska)- pre každého.

Jediné čo budete v svojej AIO BOX PRO meniť sú žeraviace telieska. eGo AIO používa najmodernejšie atomizéry rady BF SS316 .V ponuke je celý rad atomizérov od subohmových o impedancii 0,2Ω až po klasické 1,5Ω a rôznych konštrukcií - NotchCoil, Clapton, Kanthal či s možnosťou použitia vlastných žeraviacich špirálok - typ RBA.
Takže vyladiť  svoju AIO Box k absolutnej dokonalosti môže skutočne každý vaper.

V sade je pribalený úplne nový BF SS316 MTL 0,6ohm atomizér.

Duálna elektronická ochrana

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO je opatrená novými ochrannými obvodmi batérie. Duálna ochrana obvodov znamená viac bezpečnosti proti poškodeniu batérie prebíjaním, skratom ale aj zvýšeným prietokom nadmerného prúdu napr. pri zlom atomizére.

 

Špirálová štruktúra náustku.

špirálová štruktúra

Vzduchovod náustku je vybavený špirálovým prierezom, ktorý zvyšuje komfort pri ťahaní a tiež zamedzuje potiahnutiu e-liquidu do úst.

Výber si svoju farbu podsvietenia.

vyber si svoju farbu podsvietenia

v režime off-teda pri vypnutej elektronickej cigarete, dlhým podržaním tlačidla zvolíte farbu podsvietenia priezoru podľa vlastného vkusu....a všetkým naokolo z toho „padne sánka“ :-)

 

Nastavenie prietoku vzduchu

nastavovanie mnošstva vzduchu

 

 

jednoduchý a intuitívny spôsob nastavenia prietoku vzduchu do systému nastavíte otáčaním viečka clearomizéru je výnimočný.

nabíjanie

spôsob nabíjania

pre moderné elektronické cigarety je už samozrejmosťou funkcia passtrough - teda možnosť nabíjania aj počas pužívania inhalátora. Jednoducho pripojíte inhalátor prostrdníctvom Usb kábla k počítaču alebo do stenového usb adaptéra.

 

  • Sada obsahuje:
  • 1 x Joyetech eGo AIO Box grip,
  • 2 x Joyetech BF SS316 atomizér - 0,6 ohm,
  • 2 x  náustok,
  • 1 x micro USB kábel.
  • vyrobca: Joyetech

 

Skvelý darček fajčiarovi !