poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. e-cigarety široká ponuka
  3. Joyetech eGo AIO D22 1x1500 mAh biela

Joyetech eGo AIO D22 1x1500 mAh biela

elektronická cigareta

Elektronická cigareta eGo AIO D22 Malé ale výkonné modely elektronických cigariet s minimálnymi požiadavkami pre nastavenie a jednoduchou obsluhou ... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
35,00 €
Cena bez DPH
18,75 €
22,50 €
ks
Číslo produktu:CIG-EGOAIO22-1500-WE
EAN kód:276218847856
Farebnosť:biela
Typ:AIO
Brand:Joyetech
Kompletné špecifikácie

Elektronická cigareta eGo AIO D22

farebný výber modelov

Malé ale výkonné modely elektronických cigariet s minimálnymi požiadavkami pre nastavenie a jednoduchou obsluhou zaznamenávajú medzi vapermi obrovský boom. Výrobcovia sa tomuto trendu prispôsobili a ponúkajú čoraz viac modelov v tejto kategórií.
Po mega úspechu (ktorý mimochodom stále trvá) all-in-one elektronickej cigarety eGo AIO prišli v Joyetech prirodzene s upgradom.

Nová eGo AIO je ponúkaná hneď v dvoch verziách eGo AIO D16 a eGo AIO D22. Prívlastok v názve znamená priemer elektronickej cigarety. Jedna je užšia a dlhšia, druhý model je tučnejší a kratší. Výkon a použitie atomizérov sú rovnaké avšak rozdiel je v dizajne. Ten si musí vaper vybrať podľa svojej chuti. Keďže ide o nádherné kúsky a na výber je aj 6 farieb – rozhodovanie nebude jednoduché J

Pravdou je, že výberom ktorejkoľvek elektronickej cigarety eGo AIO sa nemôžete pomýliť.

detail elektronickej cigarety

eGo AIO je originálny kúsok od Joyetech, špičková technológia a nádherný minimalistický dizajn opäť posúvajúci latku vyššie v kategórií all-in elektronických cigariet. Clearomizér o objeme 2ml s veľmi pohodlným vrchným plnením, s unikátnym riešením proti unikaniu e-liquidu do úst vapera a detskou poistkou pred náhodným otvorením. To sú nové vlastnosti ktorými AIO zatiaľ prekonáva konkurenciu avšak originálnych riešení tu nájdete omnoho viac.

All - in- One štýl je originálny

...v tom, že batéria aj tank clearomizéru (nádržka na e-liquid) sú zabudované v jednom celku. Jediná odoberateľná časť elektronickej cigarety je vrchná časť s náustkom v ktorom je umiestnený atomizér (žeraviaca špirálka)

Elegantné farebné prevedenia, možnosť výberu farebného podsvietenia tlačidla štart, pohodlná a intuitívna obsluha a príťažlivý vzhľad elektronickej cigarety – jednoducho Joyetech.

popis jednotlivých častí elektronickej cigarety

koty-rozmery-velkosť

 

 

Štandardná konfigurácia

1 x eGo AIO D22 bateria

2 x BF SS316-0.6ohm atomizér

1 x eGo AIO náustok

1 x USB kabel na nabíjanie

1 x Manual v anglickom jazyku a garančná karta

 

Parametre elektronickej cigarety

Priemer:22,0mm

Dĺžka: 106,5mm

Kapacita batérie:1500mAh

Objem tanku: 2.0ml

USB port

Color:Black,White, Red,Silver,Blue,Orange

farebné podsvietenie priezoru clearomizéra

 

 

 

 

Bezpečná detská poistka

Vrchná čiapka clearomizéra je odnímateľná . Proti náhodnému odskrutkovaniu je zabezpečená tak, že pre odskrutkovanie je potrebné viečko zatlačiť. Vo vrchnej časti, pod náustkom je umiestnený vymeniteľný atomizér.

 


informácia o použití detskej poistky

 

Atomizéry(žeraviace telieska)- pre každého.

Jediné čo budete v svojej AIO D22 meniť sú žeraviace telieska. eGo AIO používa najmodernejšie atomizéry rady BF SS316 .V ponuke je celý rad atomizérov od subohmových o impedancii 0,2Ω až po klasické 1,5Ω a rôznych konštrukcií - NotchCoil, Clapton, Kanthal či s možnosťou použitia vlastných žeraviacich špirálok - typ RBA.
Takže vyladiť  svoju AIO D 22 k absolutnej dokonalosti môže skutočne každý vaper.

V sade je pribalený úplne nový BF SS316 MTL 0,6ohm atomizér.

Duálna elektronická ochrana

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO je opatrená novými ochrannými obvodmi batérie. Duálna ochrana obvodov znamená viac bezpečnosti proti poškodeniu batérie prebíjaním, skratom ale aj zvýšeným prietokom nadmerného prúdu napr. pri zlom atomizére.

 

Špirálová štruktúra náustku.

špirálová štruktúra

Vzduchovod náustku je vybavený špirálovým prierezom, ktorý zvyšuje komfort pri ťahaní a tiež zamedzuje potiahnutiu e-liquidu do úst.

Výber si svoju farbu podsvietenia.

vyber si svoju farbu podsvietenia

v režime off-teda pri vypnutej elektronickej cigarete, dlhým podržaním tlačidla zvolíte farbu podsvietenia priezoru podľa vlastného vkusu....a všetkým naokolo z toho „padne sánka“ :-)

 

Nastavenie prietoku vzduchu

nastavovanie mnošstva vzduchu

 

 

jednoduchý a intuitívny spôsob nastavenia prietoku vzduchu do systému nastavíte otáčaním viečka clearomizéru je výnimočný.

nabíjanie

pre moderné elektronické cigarety je už samozrejmosťou funkcia passtrough - teda možnosť nabíjania aj počas pužívania inhalátora. Jednoducho pripojíte inhalátor prostrdníctvom Usb kábla k počítaču alebo do stenového usb adaptéra.

 

Sada obsahuje:

1 x Joyetech eGo AIO D22 batéria, 1500mAh

2 x Joyetech BF SS316 MTL atomizér - 0,6 ohm,novinka

1 x eGo AIO špirálovitý náustok,

1 x micro USB kábel.

1 x Quick Start & Warranty Card

vyrobca: Joyetech


Skvelý darček fajčiarovi !

google-site-verification: googlea6547f75933da786.html

 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.