Novinky
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModMate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModNate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
23.08.2022
Elf Bar bez nikotínu
Elf Bar ZERO Obľubené "Elfbarky" bez nikotítínu so skvelou chuťou!         čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

 1. Úvod
 2. Clearomizéry, echomizéry
 3. Joyetech clearomizer eCom- strieborný lesklý

Joyetech clearomizer eCom- strieborný lesklý

Joyetech

Joyetech clearomizer eCom eCom - exkluzívne prináša nový závit, . Každopádne vzhľadom k tomu je nutné povedať, že eCom  nie je kompatibilná s inými za... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Cena pred zľavou
14,00 €
12,90 €
10,75 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:CLEAR-ECOM-SI
EAN kód:3056001
Farebnosť:strieborná lesklý
Brand:Joyetech
Kompletné špecifikácie

Joyetech clearomizer eCom

eCom - exkluzívne prináša nový závit, . Každopádne vzhľadom k tomu je nutné povedať, že eCom  nie je kompatibilná s inými zariadeniami ( eCom BT a aComC maju štandardný eGo zavit)

 

 

eCom - exkluzívne prináša nový závit, . Každopádne vzhľadom k tomu je nutné povedať, že eCom batéria nie je kompatibilná s inými atomizérmi. ( eCom BT a aComC maju štandardný eGo zavit)  eCom je novou generáciou produktov od spoločnosti Joyetech. Táto e-cigareta ponúka dva režimy: VV aVW, môžete si teda ľahko nastavovať buď volty alebo watty a tým ovplyvňovať, aké množstvo pary bude cigareta tvoriť a aký bude dávať „hit“.  width= Vďaka hornému prívodu vzduchu je eliminovaná možnosť akéhokoľvek zatekania. eCom používa nové žhaviace hlavy C2, ktoré umožňujú inhalovanie aj pri vyššom výkone, aby bol váš zážitok čo najlepší a chuť používanej náplne čo najvýraznejšia. Joyetech eCom sada obsahuje: 2x náustok 1x telo atomizéra 2x žhaviaca hlava C2 1x batéria eCom 650 mAh 1x USB kábel 1x sieťový adaptér 1x špeciálny nástroj na úpravu prívodu vzduchu 3x kryt USB portu 1x konektor pre náustok 1x manuál v slovenskom jazyku Okrem tejto varianty 650 mAh je k dispozícii aj set s batériou 1000 mAh.  width=  Funkcie a hlavné prednosti Joyetech eCom 650 mAh  eCom atomizér je jadrom tohto modelu. Umožňuje nastavenie vysokého napätia i výkonu a teda krásnu a veľkú dymivosť, a to vďaka novým žhaviacim hlavám C2. Ostáva tu priehľadné okienko pre kontrolu náplne, horný prívod vzduchu a nehrozí žiadne zatekanie. Parametre : Priemer 14 mm Dĺžka 76 mm (vrátane náustka) Kapacita náplne cca 1,5 ml  width=  Vďaka prepracovanému prívodu vzduchu v hornej časti atomizéra tu nehrozí žiadne zatekanie náplne.Navyše sami si pomocou špeciálneho nástroja môžete upraviť to, ako veľa vzduchu atomizér nasáva. Tým získate úplne odlišný typ inhalovania a každý si môže nájsť takú polohu prívodu vzduchu, ktorá mu bude najviac vyhovovať .  Jednoduché dopĺňanie náplne - stačí odskrutkovať náustok a cez jednu postrannú dierku môžete priamo z fľaštičky dolievať náplň. Na opačnej strane potom môžete pomocou špeciálneho nástroja upravovať množstvo nasávaného vzduchu .  Nový atomizér Joyetech C2 má odpor 2,4 ohm a maximálne nastaviteľné napätie pre jeho fungovanie je 4,5 V. Samozrejme to záleží tiež na tom, akú náplň používate. Pri vyššom napätí produkuje atomizér veľa dymu aj počas krátkeho potiahnutia. Vždy ale musíte dávať pozor, aby ste mali doplnené dostatočné množstvo náplne - pretože nasucho by ste si mohli atomizér poškodiť alebo úplne prepáliť.  width= O poriadny výkon a výdrž na jedno nabitie sa stará kvalitná a dizajnovo moderná batéria eCom. Jej kapacitu si môžete zvoliť - 650/1000 mAh. Priemer batérie je 14 mm , dĺžka 95,5 mm/117,5 mm.  eCom exkluzívne prináša nový závit, ktorý sa stane určite samozrejmosťou aj do budúcnosti. Každopádne vzhľadom k tomu je nutné povedať, že eCom batéria nie je kompatibilná s inými atomizérmi.

Vďaka hornému prívodu vzduchu je eliminovaná možnosť akéhokoľvek zatekania. eCom používa nové žhaviace hlavy C2, ktoré umožňujú inhalovanie aj pri vyššom výkone, aby bol váš zážitok čo najlepší a chuť používanej náplne čo najvýraznejšia.
eCom clearomizér umožňuje nastavenie vysokého napätia i výkonu a teda krásnu a veľkú dymivosť, a to vďaka novým žhaviacim hlavám C2. Ostáva tu priehľadné okienko pre kontrolu náplne, horný prívod vzduchu a nehrozí žiadne zatekanie.

Parametre :

Priemer 14 mm

Dĺžka 76 mm (vrátane náustka)

Kapacita náplne cca 1,5 ml

časti clearomizera,atomizer naustok eCom


Vďaka prepracovanému prívodu vzduchu v hornej časti atomizéra tu nehrozí žiadne zatekanie náplne.Navyše sami si pomocou špeciálneho nástroja môžete upraviť to, ako veľa vzduchu atomizér nasáva. Tým získate úplne odlišný typ inhalovania a každý si môže nájsť takú polohu prívodu vzduchu, ktorá mu bude najviac vyhovovať .


Jednoduché dopĺňanie náplne - stačí odskrutkovať náustok a cez jednu postrannú dierku môžete priamo z fľaštičky dolievať náplň. Na opačnej strane potom môžete pomocou špeciálneho nástroja upravovať množstvo nasávaného vzduchu .


Nový atomizér Joyetech C2 má odpor 2,4 ohm a maximálne nastaviteľné napätie pre jeho fungovanie je 4,5 V. Samozrejme to záleží tiež na tom, akú náplň používate. Pri vyššom napätí produkuje atomizér veľa dymu aj počas krátkeho potiahnutia. Vždy ale musíte dávať pozor, aby ste mali doplnené dostatočné množstvo náplne - pretože nasucho by ste si mohli atomizér poškodiť alebo úplne prepáliť.

 width=

 

Tovar zaradený v kategóriách