Novinky
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModMate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModNate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
23.08.2022
Elf Bar bez nikotínu
Elf Bar ZERO Obľubené "Elfbarky" bez nikotítínu so skvelou chuťou!         čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. Clearomizéry, echomizéry
  3. Joyetech clearomizér CUBIS D19 2,0 ml - biely

Joyetech clearomizér CUBIS D19 2,0 ml - biely

CUBIS D19

Joyetech CUBIS D 19 ....niekto to rád mini! ešte zoštíhlená verzia nového CUBIS PRO mini v rodine CUBIS už tu máme novú verziu určenú pre elektronické... celý popis
Dostupnosť
ukončený predaj
Cena pred zľavou
26,00 €
22,00 €
18,33 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:CLEAR-CUBISD19-2-WE
EAN kód:4,55266+11
Farebnosť:biela
Typ:CUBIS
Brand:Joyetech
Kompletné špecifikácie

Joyetech CUBIS D 19

....niekto to rád mini!

ešte zoštíhlená verzia nového CUBIS PRO mini

v rodine CUBIS už tu máme novú verziu určenú pre elektronické cigarety s priemerom 19mm. Konštrukčne ide o identický kus ako CUBIS PRO avšak zmenený je rozmeroch. Takže vaperi 19mm elektronických cigariet sa dočkali skvelého clearomizéra ktorý dizajnovo zapadne naštíhlejšie kúsky.


ponuka nových farieb zmenšenej verzie Cubis D19

CUBIS D19 si zachováva inovácie staršieho brata, stavia na nich a dopĺňa o nové parametre. Jedinečné spracovanie výmeny atomizéra a horného plnenia e-liquidom maximalizuje pohodlie pre vapera a zabezpečuje nový komfort proti úniku e-liquidu.  Celý systém  Airflow  ( prietoku vzduchu) je nový prepracovaný a pevne spojený s telom clearomizéra , nový prietokový a vzduchový systém zase znižuje možnosti pretekania e-liquidu a tak výrazne posúva latku v tejto oblasti oproti konkurenčným značkám

Cubis PRO / Cubis D19 je kompatibilný s väčšinou elektronických cigariet na trhu a patrí do kategórie high-end zariadení pre vaping.

Módne farby a skvelý dizajn podčiarkujú kvality tohto clearomizéra a dávajú vaperovi pocit výnimočnosti.

Nový redizajn konštrukcie clearomizéra pre elektronické cigarety Joyetech CUBIS PRO umožnil mierne zmenšenie celkových rozmerov ale podstatný nárast objemu tanku. Teraz pojme až 4,0 ml e-liquidu čo ocenia hlavne vaperi s väčšou spotrebou šťavy pri subohmových atomizéroch. Taktiež nový tvar celkovej konštrukcie a nové farby zvýrazňujú dominatnosť toho nádherného kusu.

 

 

 

rozmery jednotlivých častí a celku D190

Parametre/obsah:

Priemer: 19.0mm


Dĺžka: 50mm


Capacita: 2,0 ml


Farba: white/black/burgundy/orange/blue/silver/


atomizéry: Qcs Coil,LVC Clapton, Notchoil

BF SS316-0.5ohm, BF SS316-1.0ohm, BF Clapton-1.5ohm, BF RBA


Náustok: 11.5 mm x 16.0 mm

 

Clearomizér Joyetech  CUBIS PRO pátrí do kategórie APV (Advanced Personal Vaporizer) pokročilý osobný vaporizér aj MODs teda pre náročných užívateľov elektronických cigariet.

Ma voliteľný druh atomizéra a  samozrejmý je závit 510 pre spojenie s batériou. Vďaka týmto vlastnostiam je použiteľný takmer  v každej zostave elektronickej cigarety.

Zmeny v konštrukcií Joyetech CUBIS PRO

 

rozložené na jednotlivé diely

detail plnenia e-liquidom

Horné plnenie e-liquidom aj vrchná regulácia vzduchu-jednoduchá obsluha elektronickej cigarety.

Systém plnenia liquidom je prepracovaný úplne. Je pohodlnejší. Odkrútite horné víčko a e-liquid lejete  veľkými otvormi popri stenách tanku ( pozor, nie menšími vzduchovými prieduchmi ) Oproti predošlému modelu sa už nevyberá celý vzduchový a atomizačný systém spolu s vrchnou základňou.
Prepracovaný je aj systém prúdenia vzduchu, ktorý umožňuje väčšie prúdenie vzduchu , vstup priamo z oboch strán .
Stačí točiť krúžkom ovládania vzduchu  v smere hodinových ručičiek alebo proti smeru hodinových ručičiek pre dokonale plynulé nastavenie.

Nová rada atomizérov Joyetech

S príchodom CUBIS PRO prichádzajú aj úplne nové atomizéry ktoré podčiarkujú celkový dojem a prinášajú kvalitatívne vylepšenia pri podaní chuti, dymivosti a hlavne životnosti hláv atomizéra.

nove atomizéry od Joyetech

Balenie obsahuje:

1 x Joyetech CUBIS PRO clearomizer 4,0 ml

1 x Joyetech NotchCoil TM atomizér - 0,25 ohm

1 x Joyetech atomizér LVC Clapton - 1,5 ohm

1 x Joyetech atomizér BF SS316 - 0,5 ohm

1 x náustok so špirálovým prieduchom


V jednoduchosti je krása, tak možno charakterizovať riešenie zostavenia clearomizéra Cubis PRO. Pre vapera je veľmi dôležité keď je jeho elektronická cigareta v dobrej kondícií. Je veľmi dôležité aby čas strávený rozoberaním, čistením a výmenou častí bol čo najmenší. Každý úkon-najmä ak je zložitý- je nežiaduci a nepohodlný. S clearomizérom Cubis PRO  je táto činnosť úplne jednoduchá a zábavná vďaka geniálnej konštrukcií


 

Výmena hlavy atomizéra.

schema výmeny hlavy atomizéra

Odskrutkujte vrchnú časť clearomizéra od tanku. Potom stačí atomizér jednoducho odskrutkovať a vymeniť. Poznámka : Prosím , neumývajte hlavu atomizéra vodou!

Jednoducho ho utrite čistou suchou  handričkou prípadne navlhčenou v alkohole . 

Doporučenie: pred prvým použitím atomizéru doporučujeme vždy nakvapkať niekoľko kvapiek liquidu do hlavy atomizéra aby boli knôty vlhké nasiaknuté e-liquidom.

Dbajte na dobrý výber kvalitného e-liquidu kde pri vysokom výkone nedochádza k prepaľovaniu.

Doporučujeme liquidy od výrobcov: Joyetech alebo Ruyan


Tovar zaradený v kategóriách