Novinky
19.03.2020
iJust AIO - nový etalón "ľudovej" elektronickej cigarety
Nová šťuka v rybníku - iJust AIO ! Technologická novinka spája v sebe výhody rôznych koncepcií elektronických cigariet a takto jú dostáva na ďalší ... čítať celé
20.03.2020
Hand Sanitizer antibakteriálny gél na ruky
Mimoriadna ponuka V dnešnej mimoriadnej situácií Vám prinášame užitočný produkt - antibakteriálny gél. Aj keď nejde o typický vaperský produkt, te... čítať celé
19.03.2020
Famózne a realistické príchute VINC
Nové české arómy VINC ! 10ml arómy v 60ml fľaši.   čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

 1. Úvod
 2. e-cigarety široká ponuka
 3. Joyetech batériový grip OCULAR C 150W - strieborný

Joyetech batériový grip OCULAR C 150W - strieborný

JOYETECH grip

OCULAR C je revolučný batériový grip pre elektronické cigarety s funkciami, ktoré by pre niekoľkými mesiacmi neočakával asi žiadny vaper .   Znie to... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
130,00 €
110,00 €
91,67 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:GRIP-OCULARC-150-SR
EAN kód:6,96E+12
Farebnosť:strieborná
Typ:OCULAR
Brand:Joyetech
Kompletné špecifikácie

OCULAR C
je revolučný batériový grip pre elektronické cigarety s funkciami, ktoré by pre niekoľkými mesiacmi neočakával asi žiadny vaper .

 

tri farebné modifikácie

Znie to neskutočne ale v tomto jedinom prístroji ktorý má byť primárne silným zdrojom energie pre elektronickú cigaretu je navyše prehliadač fotografií, Mp3 prehrávač a krokomer.

gif prezentacia možností prístroja

Vďaka 43 mm TFT kapacitnému displeju máte navyše absolútny prehľad o množstve vapovania . Aj pri množstve funkcií je OCULAR C veľmi jednoducho intuitívne ovládateľný vďaka tomu že displej je dotykový, jeho obsluha je hračkou naozaj pre každého.

Neuveriteľné, že?

Joyetech OCULAR C je vybavený kvalitným dotykovým TFT kapacitným displejom s mimoriadne jasným a presným zobrazením viditeľným z každého uhla a šetrič obrazovky  môžete nastaviť podľa chuti s možnosťou nastavenia rôznych typov zobrazenia.

rozne šetriče obrazovky

Ako zdroj energie používa 2 vymeniteľné akumulátory typu 18650. Elektronická regulácia disponuje sofistikovaným riadením teploty a všetkými doteraz známymi funkciami.  Výkon prístroja je 150W avšak už je dostupný ugrade na 200W.

Celá elektronika je dômyselne uložená tak aby celý grip bol čo najmenší aj napriek tomu, že do svojich útrob pojme dva veľké monočlánky typu 18650. Ich výber už zavisí od priania majiteľa toho majstrovského gripu.  Pri výbere monočlánku dbajte na to aby mal vybíjací prúd 25A a viac.

Tento batériový grip pre elektronické cigarety má aj dômyselnú ochranu pred prípadným prepólovaním batérií


spodné víko gripu a kontaky s označením pólov batérií


Jedinečnou je možnosť sledovať vaperskú aktivitu, počet šlukov, môžete nastaviť dennú dávku spotreby e-liquidu a to všetko zdieľať bezdrôtovo prostredníctvom bluetooth s mobilnými aplikáciami vášho smartfónu.

Môžete počúvať hudbu cez slúchadlá pripojiteľné cez jack konektor na boku prístroja. Taktiež si môžete do prístroja nahrať a prezerať svoje obľúbené fotografie. Aby toho nebolo dosť, môžete tu sledovať aj svoju pohybovú aktivitu pomocou pedometra.

Charakteristické znaky  gripu OCULAR C:

detajlný popis funkčných častí prístrojarozmery elektronickej cigarety

 

Výrobca: Joyetech

 • veľkosť: 91,5 x 45 x 32 mm
 • výkon: 1W až 150W (upgrade 200W)
 • nastaviteľná teplota - pri režimoch VT-Ni / VT-Ti / VT-SS316 / TCR - 100°C - 315°C
 • 5 módov: VT-Ti ... pre titánové špirálky (regulácia teploty a výkonu)
 • VT-Ni ... pre niklové špirálky (regulácia teploty a výkonu)
 • VW ... pre kanthalové a nerezové špirálky (regulácia výkonu)
 • VT-SS316 ... pre nerezové špirálky (regulácia teploty a výkonu)
 • TCR ... možnosť nastavenia teplotného koeficientu podľa odporu žeraviacej  hlavy atomizéra pre všetky typy (žeraviace telieska)
 • nabíjanie: micro USB vstup
 • podporovaný odpor: VT mód 0,05 ohm – 1,5 ohm, VW 0,1 ohm – 3,5 ohm
 • možnosť aktualizácie firmwaru (možnosť nahratia aktuálnej verzie po jej vydaní výrobcom)
 • pamäť: 2 GB
 • monočlánky: typ 18650 (2ks, min. 25A)
 • displej: 1,68 kapacitný TFT pozorovací uhol  170°

 

Mimoriadne nízka spotreba energie

O veľký výkon z dvoch monočlánkov sa stará úplne nová prepracovaná riadiaca jednotka umožňujúca celý rad nastavení teplôt aj vzhľadom na material žeraviacej špirálky zvoleného atomizéru ale predovšetkým inteligentne riadi spotrebu čo umožňuje mimoriadne dlhú výdrž batérií.

spotreba energie pri stand by režime

spotreba energie pri prezeraní medií

 

OCULAR má mimoriadne stručné a prehľadné rozhranie s jednoduchou obsluhou.

ochrana proti nechcenému stlačeniu

Joyetech OCULAR C má stručné a jasné vapovacie rozhranie, ktoré je jednoduché a pohodlné obsluhovať.  Vaper môže Jednoduchým posunutím obrazovky doľava alebo doprava prepínať medzi rôznymi režimami. Kliknutím na +/- ikony nastaviť príkon alebo teploty.
Má aj ochranu proti nechcenej voľbe , a ako náhle budete držať tlačidlo štart, dotyková obrazovka sa automaticky zablokuje. Posunutie obrazovky doprava zabezpečí opätovné  odomknutie.

Prepojte OCULAR  so smartphone pomocou Bluetooth !

bluetooth rozhranie

OCULAR C je dodávaný s mobilnou APP, a tak si môžete ovládať prístroj cez Bluetooth, tiež nastavovať svoj vaping plán, kontrolovať históriu svojho vaperského správania, import fotografií do zariadenia, a dokonca aj komunikovať so svojimi vaperskými priateľmi, čo je celkom zábavná možnosť.

 

špciálny pružinový konektor / spring connector

Zvláštna pozornosť je tradične venovaná aj konektoru- spojenia s clearomizérom.

Je precízne vypracovaný z nerezovej ocele a stredový kontakt je uchytený pomocou pružinkového mechanizmu čo dáva záruku dokonalého spoja so závitmi iných výrobcov , takže nedokonalosť spoja zapríčinená rôznou dĺžkou závitou už nehrozí

 

 

Nabíjanie prístroja a upgrade pomocou micro USB

Je samozrejmosťou, že pri prístrojoch takejto kategórie je micro USB nevyhutnou záležitosťou. Port USB je umiestnený na boku prístroja. Nabíjanie je teda možné zároveň s používaním elektronickej cigarety-passthrogh. Doba nabíjania je závislá od kapacity akumulátorov. Kedže táto kapacita je dosť veľká, tak pri vybitých akumulátoroch by zabralo nabitie cez USB kábel, či už z PC alebo stenového adaptéru dosť veľa času . V takomto prípade je vhodné použiť externú nabíjačku na 18650 monočlánky.

piktogram pre nabíjanie pomocou micro USB

 

Obsah balenia:

1 x Joyetech OCULAR C VT150W grip

1 x micro USB kábel.

Batérie-monočlánky 18650 nie sú súčasťou balenia!

link na aktualizáciu firmware

 


 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.