Novinky
27.10.2020
Geekvape WENAX - vyzerá skvelo, chutí skvelo!
WENAX prekvapí svojou jednoduchosťou, nádherným vzhľadom, a skvelou chuťou. Elektronická cigareta vhodná pre každého vapera ktorý chce definití... čítať celé
07.10.2020
VooPoo V.SUIT elektronická cigareta s dušou
V.SUIT výrazný náskok pred konkurenciou! čítať celé
20.03.2020
Hand Sanitizer antibakteriálny gél na ruky
Mimoriadna ponuka V dnešnej mimoriadnej situácií Vám prinášame užitočný produkt - antibakteriálny gél. Aj keď nejde o typický vaperský produkt, te... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

 1. Úvod
 2. e-cigarety široká ponuka
 3. Joyetech batériový grip OCULAR 80W - čierna

Joyetech batériový grip OCULAR 80W - čierna

JOYETECH grip

OCULAR  80W je zmenšená verzia gripu OCULAR C pre elekronické cigarety s funkciami, ktoré by pre niekoľkými mesiacmi neočakával asi žiadny vaper a to ... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
120,00 €
99,90 €
83,25 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:GRIP-OCULAR-80-BK
EAN kód:6,96E+12
Farebnosť:čierna
Typ:OCULAR
Brand:Joyetech
Kompletné špecifikácie

OCULAR  80W
je zmenšená verzia gripu OCULAR C pre elekronické cigarety s funkciami, ktoré by pre niekoľkými mesiacmi neočakával asi žiadny vaper a to všetko bez potreby monočlánkov.

 

tri farebné modifikácie

Ide mierne zmenšenú verziu najpokrokovejšieho bateriového gripu pre elektronické cigarety OCULAR C s "poľudšteným výkonom na 80W" avšak so zachovaním ostatných vymožeností.
Znie to neskutočne ale v tomto jedinom prístroji ktorý má byť primárne silným zdrojom energie pre elektronickú cigaretu je navyše prehliadač fotografií, Mp3 prehrávač a krokomer.
Integrovaná batéria o kapacite 5000mAh zaručuje tak obrovskú kapacitu energie že v mnohých prípadoch aj prevyšuje kapacitu dvoch akumulátorov u väčšieho brata - OCULAR C.
Navýše, kedže vaper pri voľbe tejto varianty gripu OCULAR nemusí kupovať drahé monočlanky, pretože batéria je integrovaná, je dostupnosť tejto technologickej vychytávky značne lacnejšia možnosť!

gif prezentacia možností prístroja

Vďaka 43 mm TFT kapacitnému displeju máte navyše absolútny prehľad o množstve vapovania . Aj pri množstve funkcií je OCULAR  veľmi jednoducho intuitívne ovládateľný vďaka tomu že displej je dotykový, jeho obsluha je hračkou naozaj pre každého.

Neuveriteľné, že ?

Joyetech OCULAR 80W je taktiež vybavený kvalitným dotykovým TFT kapacitným displejom s mimoriadne jasným a presným zobrazením viditeľným z každého uhla a šetrič obrazovky  môžete nastaviť podľa chuti s možnosťou nastavenia rôznych typov zobrazenia.

rozne šetriče obrazovky

Jedinečnou je možnosť sledovať vaperskú aktivitu, počet šlukov, môžete nastaviť dennú dávku spotreby e-liquidu a to všetko zdieľať bezdrôtovo prostredníctvom bluetooth s mobilnými aplikáciami vášho smartfónu.

Môžete počúvať hudbu cez slúchadlá pripojiteľné cez jack konektor na boku prístroja. Taktiež si môžete do prístroja nahrať a prezerať svoje obľúbené fotografie. Aby toho nebolo dosť, môžete tu sledovať aj svoju pohybovú aktivitu pomocou pedometra.

Charakteristické znaky  gripu OCULAR :

detajlný popis funkčných častí prístrojarozmery elektronickej cigarety

 

Výrobca: Joyetech

 • veľkosť: 86 x 43 x 30,5 mm
 • výkon: 1W až 80W (upgrade 150W)
 • nastaviteľná teplota - pri režimoch VT-Ni / VT-Ti / VT-SS316 / TCR - 100°C - 315°C
 • 5 módov: VT-Ti ... pre titánové špirálky (regulácia teploty a výkonu)
 • VT-Ni ... pre niklové špirálky (regulácia teploty a výkonu)
 • VW ... pre kanthalové a nerezové špirálky (regulácia výkonu)
 • VT-SS316 ... pre nerezové špirálky (regulácia teploty a výkonu)
 • TCR ... možnosť nastavenia teplotného koeficientu podľa odporu žeraviacej  hlavy atomizéra pre všetky typy (žeraviace telieska)
 • nabíjanie: micro USB vstup
 • podporovaný odpor: VT mód 0,05 ohm – 1,5 ohm, VW 0,1 ohm – 3,5 ohm
 • možnosť aktualizácie firmwaru (možnosť nahratia aktuálnej verzie po jej vydaní výrobcom)
 • pamäť: 2 GB
 • integrovaná bateria 5000mAh
 • displej: 1,68 kapacitný TFT pozorovací uhol  170°

 

Mimoriadne nízka spotreba energie

O veľký výkon z integrovanej batérie sa stará úplne nová prepracovaná riadiaca jednotka umožňujúca celý rad nastavení teplôt aj vzhľadom na material žeraviacej špirálky zvoleného atomizéru ale predovšetkým inteligentne riadi spotrebu čo umožňuje mimoriadne dlhú výdrž batérie.

spotreba energie pri stand by režime

spotreba energie pri prezeraní medií

 

OCULAR má mimoriadne stručné a prehľadné rozhranie s jednoduchou obsluhou.

ochrana proti nechcenému stlačeniu

Joyetech OCULAR  má stručné a jasné vapovacie rozhranie, ktoré je jednoduché a pohodlné obsluhovať.  Vaper môže Jednoduchým posunutím obrazovky doľava alebo doprava prepínať medzi rôznymi režimami. Kliknutím na +/- ikony nastaviť príkon alebo teploty.
Má aj ochranu proti nechcenej voľbe , a ako náhle budete držať tlačidlo štart, dotyková obrazovka sa automaticky zablokuje. Posunutie obrazovky doprava zabezpečí opätovné  odomknutie.

Prepojte OCULAR  so smartphone pomocou Bluetooth !

bluetooth rozhranie

OCULAR C je dodávaný s mobilnou APP, a tak si môžete ovládať prístroj cez Bluetooth, tiež nastavovať svoj vaping plán, kontrolovať históriu svojho vaperského správania, import fotografií do zariadenia, a dokonca aj komunikovať so svojimi vaperskými priateľmi, čo je celkom zábavná možnosť.

 

špciálny pružinový konektor / spring connector

Zvláštna pozornosť je tradične venovaná aj konektoru- spojenia s clearomizérom.

Je precízne vypracovaný z nerezovej ocele a stredový kontakt je uchytený pomocou pružinkového mechanizmu čo dáva záruku dokonalého spoja so závitmi iných výrobcov , takže nedokonalosť spoja zapríčinená rôznou dĺžkou závitou už nehrozí

 

 

Nabíjanie prístroja a upgrade pomocou micro USB

Je samozrejmosťou, že pri prístrojoch takejto kategórie je micro USB nevyhutnou záležitosťou. Port USB je umiestnený na boku prístroja. Nabíjanie je teda možné zároveň s používaním elektronickej cigarety-passthrogh.

piktogram pre nabíjanie pomocou micro USB

 

Obsah balenia:

1 x Joyetech OCULAR  VT80W grip

1 x micro USB kábel.

Nemusíte dokupovať monočlánky, batéria je integrovaná!

link na aktualizáciu firmware

 


 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.