Novinky
05.04.2022
Elf Bar FB1000 - do vrecka aj na krk!
Moderná štýlová a univerzálna elektronická cigareta. Malá, ľahká ale s veľkým potenciálom a s možnosťou nosenia na krku. Ideálny parťák pre pohod... čítať celé
31.03.2022
UWELL Popreel - cool novinka pre MTL
Jedinečný vzhľad s diamantovou štruktúrov povrchu, moderné farby a neuveriteľne nízka hmotnosť. Bezkonkurenčný prejav na najvyššej možnej úrovni... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. e-cigarety- vaporizácia bylín
  3. Jomoglobal Vaporizér DM-T 650 mAh LCD čierna 1x

Jomoglobal Vaporizér DM-T 650 mAh LCD čierna 1x

Jomogobal Vaporizér DM-T

elektronická cigareta Jomoglobal Vaporizér DM-T 650 mAh LCD čierna 1x inhalátor   Je známych veľa spôsobov inhalácie aromatických látok zo suchých by... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
50,00 €
39,00 €
32,50 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:1010112
EAN kód:101011
Farebnosť:čierna
Brand:Jomoglobal
Kompletné špecifikácie

elektronická cigareta Jomoglobal Vaporizér DM-T 650 mAh LCD čierna 1x

tri farebné možnosti

inhalátor

 

Je známych veľa spôsobov inhalácie aromatických látok zo suchých bylín.
Tento inhalátor, vaporizér, elektronická cigareta poslúži priaznivcom inhalovania hlavne na cestách ako malé pohotovostné príručné zariadenie alebo pri príležitostiach kde nie je čas ani priestor pre možno dokonalejšie, ale oveľa zdĺhavejšie spôsoby.

Vaporizér

je zariadenie, ktoré slúži na sublimáciu (čiže zmenu skupenstva tuhej látky na plynnú). Sublimujú sa väčšinou rastlinné ingrediencie, napríklad marihuanatabak, ale aj ostatné byliny a zmesi (pozri Arómoterapia). Svoje využitie má v medicíne .

Vaporizácia môže byť alternatíva fajčenia. Na rozdiel od spaľovania rastlín nevzniká veľké množstvo toxických a karcinogénnych látok.

Pri použití sa účinné látky odparujú zvyšujúcou sa teplotou, pri ktorej však nedochádza k zapáleniu zmesi. Výsledkom je inhalácia a nie fajčenie, čím sa do tela nedostáva dym, ktorý poškodzuje pľúca a dýchacie cesty.


Vaporizérov  je už na trhuniekoľko druhov. Vaporizér môže byť jednoduchý, kde sa zmes nahrieva zapaľovačom a inhaluje, ale dajú sa kúpiť aj veľké sofistikované prístroje s nastaviteľnou teplotou , ktoré však pre svoju vysokú obstrávaciu cenu nájdu skôr uplatnenie v zdravotníckych zariadeniach či iných prevádzkach s profesionálnym zameraním.

Podobné produkty:

Vaporizér Dark Knight Brave

Vaporizér Dark Knight Honour

V tomto prípade ide o revolučný malý elektrický osobný vaporizér, na rôznorodé použitie keď nie je čas a priestor pre zdĺhavé rituály :-)

Elektronická cigareta Vaporizér DM-T je napájaná 3.7 voltovou 650 mAh dobíjateľnou bateriou s LCD displejom s potrebnými informáciami Plne nabitá batéria môže nepretržite pracovať až 4 hodiny.

Celý systém je postavený na základe štandardu Joye eGo (zavit 510), takže výberom tejto cigarety  nemôže nikto spraviť chybu, lebo má možnosť v budúcnosti prejsť na celú radu rôznych kombinácií podľa ľubovôle.

vaporizer v suchých bylinách rozobratý

Balenie zobsahuje:

1 x batéria eGo LCD manuálna, (650 mAh)

1 x USB nabíjačka  ego

1 x USB-adaptér sieťový (220 voltov)

1 x komlet vaporizačný atomizér jomoglobal s keramickou vložkou a filtrom

1 x tyčka na zatláčanie rastlinnej náplne

1 x kefka na čistenie

1 x darčeková krabica

1 x návod na obsluhu

 

Certifikáty: CE RoHs SGS FCC FDA

ilustračné video (vaporizer atmosraw pre trh USA): http://www.youtube.com/watch?v=9vz5WL7mn0s

životnosť batérie: min 300 nabíjacích cyklov

životnosť atomizéra: min 10000 potiahnutí

Tovar zaradený v kategóriách