Novinky
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModMate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
26.01.2023
Nasty Juice MODMATE -nová séria lahôdkových chutí!
  Seria ModNate je špeciálne formulované riešenie Freebase pre hotové e-liquidy, ktoré je vyladené pre optimalizovaný výkon so všetkými popredn... čítať celé
23.08.2022
Elf Bar bez nikotínu
Elf Bar ZERO Obľubené "Elfbarky" bez nikotítínu so skvelou chuťou!         čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. Batérie do e-cigariet
  3. Batériové MOD gripy
  4. Eleaf iStick Pico Mega TC80W Easy - čierny

Eleaf iStick Pico Mega TC80W Easy - čierny

Grip bez clearomizéra

Ako zostaviť hlavu Joyetech EZ RBA 01 Pred začatím práce sa uistite, že máte čisté ruky. 02 Rozoberte balíček RBA. 03 Nainštalujte a vložte vopr... celý popis
Dostupnosť
ukončený predaj
Cena pred zľavou
55,00 €
34,00 €
28,33 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:GRIP-ISTICK-E-MP-BK
EAN kód:14654666
Farebnosť:čierna
Typ:Pico
Brand:Eleaf (iSmoka)
Kompletné špecifikácie

Ako zostaviť hlavu Joyetech EZ RBA

01

Pred začatím práce sa uistite, že máte čisté ruky.

02

Rozoberte balíček RBA.

EZ RBA COIL
03

Nainštalujte a vložte vopred zabalenú cievku.

EZ RBA COIL
04

Nainštalujte adaptér 510 na jednotku RBA a aktivujte zariadenie na testovanie cievky.

EZ RBA COIL
05

Vložte bavlnu do stredu. Cievku navlhčite e-tekutinou a upravte bavlnu.

EZ RBA COIL
06

Odskrutkujte balíček RBA z adaptéra a nasaďte kryt RBA.

EZ RBA COIL

Varovanie: Cievky musia byť pred vypálením na prístroj skontrolované na odpor a musia byť pravidelne kontrolované, aby bol zaistený rovnaký odpor.

 

 

 

iStick Pico MEGA 80W

 

Jedná sa o vylepšenie posledného hitu Eleaf iStick Pico grip TC75W nepatrná zmena rozmeru umožňuje vsadiť do prístroja aj iny druh monočlánku. Vaper si môže buď zvoliť klasický 18650 monočlánok alebo monočlánok 26650. Tieto najnovšie monočlánky majú vyššiu kapacitu a disponujú aj väčšími vybíjacími prúdmi, o preto Pico MEGA môže dispnovať väčším výkonom ale samozrejme aj dlhšiou výdržou.
Pre možnosť voľby typu monočlánku dáva tento prístroj vaperovi ďalšie širšie a jedinečné spektrum možností ktoré mnohí veľmi radi využijú.

Táto verzia balenia len Mods Grip bez pripojeného clearomizéra, a batérie. Vďaka ohromnej variabilite je tento grip skombinovateľný s veľkým množstvom clearomizérov, záleží na vkuse vapera. Potom už len  naplniť obľúbenú e-šťavu a oddávať sa vapingu.

farebná škála prístroja

Ide o rozšírenie ponuky v segmente strednej, najrozšírenejšej triedy elektronických cigariet doplnený o prémiovú funkciu - možnosť aktualizácie firmware.
S takouto funkciou má vaper istotu že jeho inhalátor neostane na vedľajšej koľaji v prípade vydania novej funkcionality – čo je dosť častý jav v prudko sa rozvíjajúcom svete elektronických náhrad fajčenia.

Miniaturizácia pri zachovaní obrovských možností :

IStick Pico/Pico mega , ako naznačuje jeho názov je malý čo do rozmerov ale veľký čo do inovácií, funkcionality, a úžitkových vlastností – skrátka ide tu o maximalizáciu úžitku pri minimálnych nákladoch.
Inhalátor poháňa jedna vymeniteľná nabíjateľná batéria typu 26650 alebo 18650, čo je ojedinelá výnimočná možnosť - zmeniť typ akumulátora, a poskytuje maximálny výkon 80 W .
Zvládne všetky známe funkcie: prepínateľný VW / bypass / režimy TC - Ni / TC - Ti / TC - SS / TCR .
V sade je dodávaný optimalizovaný clearomizér s horným plniacim e-liquidu , so skrytým nasávaním vzduchu a plne rozoberateľnou a vymeniteľnou konštrukciou – nový clearomizér MELO III Mini je skonštruovaný práve pre iStick Pico a vyladený pre prístroj takéhoto charakteru. Bude samozrejme v ponuke aj ako samostatný produkt, pretože jeho vlastnosti sú veľmi žiadané v širokej vaperskej komunite a je použiteľný aj v iných zariadeniach pre vaping.

 

rozmery gripuMalý prístroj s veľkými vlastnosťami:

telo prístroja-grip:

veľkosť: 53mm x 31mm x 730.5mm

závit, typ: 510 thread

Akumulátor: High-rate 18650 cell alebo tzp 26650

Akumulátor: (Continuous discharge current should be above 18650/25A pre 75W  26650/35A pre 80W

Nastaviteľný mód: VW/Bypass/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1,M2,M3) mode

výkon: 1-80W

rozsah odporu atomizérov: 0.05-1.5ohm (TC modes)

rozsah odporu atomizérov: 0.1-3.5ohm (VW/Bypass mode)

rozsah nastavenia teplôt: 100C315C/200F600F (TC modes)

farby: Hot pink, black, grey, silver, white

Možnosť voľby typu akumulátora

volba typu akumulátora

Jedinečná je možnosť zvoliť si typ akumulátora podľa vlastných preferencií. Typ 26650 sa vloží do tela prístroja priamo. S týmto akumulátorom pri vybíjaciom prúde viac ako 35A bude prístroj pracovať až do výkonu 80W.
Môžete však použiť aj klasický 18650 akumulátor s vybíjacím prúdom 25A a prístroj bude pracovať do výkonu 75W. Navloženie tohoto akumulátora je nutné použiť priloženú redukciu.

 

Široké možnosti voľby clearomizéra.

Vďaka pokročilým funciám MOD gripu iStick Pico je výkonu a závitu 510 može majiteľ tohoto inhalátora zvoliť ktorýkoľvek zo širokej ponuky clearomizérov rôznych výrobcov. V tomto smere má vaper takmer neobmedzené možnosti.


Doporučujeme však, pre tento grip "vyladené" clearomizéry  MELO III -4ml a MELO III mini 2ml . Tieto v kombinácií s gripom iStick Pico MEGA tvoria skvelú elektronickú cigaretu full kit iStick Pico MEGASvieži a roztomilý vzhľad vďaka veľkosti

Vďaka rozmerom tohto inhalátora ho môžete kompletne schovať do dlane , je to veľmi pohodlné  pre používanie  a prenositeľnosť .

Pohodlný a jednoduchý zdroj energie pre inhalátor

Vaper vlastniaci tento inhalátor-elektronickú cigaretu , môže na svojich potulkách  vymeniť vybitú batériu za nabitú a to veľmi jednoducho. S krytom batérie sa veľmi ľahko manipuluje.

Úžasná inteligencia a nastavitelnost

Napriek kompaktným rozmerom inhalátora iStick Pico, je veľmi inteligentný a z výkonu 75w dokáže vaper  vyťažiť maximum  práve pre možnosť  prepínania režimov VW / Bypass / TC ( Ni , Ti , SS , TCR )
čo umožňuje využívať výhody rôznych typov žeraviacich špirálok resp. atomizérov ktorých má Ismoka-eleaf v ponuke veľmi veľa.

Inovácie v každom smere :

Ventilačné otvory v spodnej časti poskytujú lepší odvod tepla z dlane vaper a tlačidlá pre nastavenie sú umiestnené na spodnej časti inhalátora. 

Micro USB port

pripojenie k PC

O dôležitosti micro USB portu pri  elektronických cigaretách netreba veľa diskutovať. Donedávna považovaný za zbytočný luxus - dnes nevyhnutnosť v lepšej spoločnosti.
Slúži nielen na dobíjanie  18650 batérie prostredníctvom USB kábla zo stenového adaptéra alebo vášho PC či externej nabíjačky.
V tomto prístroji má aj funkciu rozhrania pre prípadnú aktualizáciu najnovšieho firmware.

 

ako správne prístroj nabíjať?

Doporučený spôsob nabíjania 18650 akumulátorov je však - nabíjať ich v externých nabíjačkách, pretože ich veľké kapacity zapríčiňujú dlhú dobu nabíjania cez USB kábel.

Obsah balenia:

1 x iSmoka - Eleaf iStick Pico Mega grip TC80W,

 

1 x redukcia pre akumulátor

 

1 x micro USB kábel,

 

1 X manual

Batéria nie je súčasťou balenia..

výrobca: iSmoka - eLeaf