Novinky
04.05.2021
Smoktech Stick G15 -dokonalá náhrada klasickej cigarety
Tenká, štíhla a minimalistická elektronická cigareta Stick G15 Pod Kit je ideálnym pomocníkom pre ľudí pri prechode na elektronické cigarety, pretož... čítať celé
01.03.2021
Skvelý prístroj pre každého SWAG PX80
Nový Vaporesso SWAG PX80 skvelo kombinuje silu a prispôsobiteľnosť drahých mod gripov s používateľskou jednoduchosťou najnovších pod systémov! Tent... čítať celé
18.02.2021
Riot Squad - séria PUNX new 2021
Nová rada od RIOT SQUAD -  PUNX predstavuje pokračovanie úspechu!Keďže Riot nikdy nespí ... PUNX BY RIOT SQUAD bude betseller v roku 2021  čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. e-cigarety široká ponuka
  3. EGO eGo-T LCD 1100 mAh strieborná 2x

EGO eGo-T LCD 1100 mAh strieborná 2x

EGO

elektronická cigareta eGo T LCDštartovací balíček 2ks eGo-T 2 ks 1100mA LCD     Rôzne farebné prevedenia:      vyberte v roletke eGo T - farebnosť ... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Ego farebnost
Bežná cena
70,00 €
31,90 €
26,58 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:1018
EAN kód:1018
Farebnosť:strieborná
Brand:EGO
Kompletné špecifikácie

elektronická cigareta eGo T LCD
štartovací balíček 2ks eGo-T2 ks 1100mA LCD

 

 

Rôzne farebné prevedenia:      vyberte v roletke eGo T - farebnosť

biele prevededie elektronickej cigarety eGo t lcd width=cierne prevedenie elektronickej cigarety eGo T LCD

módna biela                        luxusná antikor                      klasik čierna

 

Osvedčený a najrozšírenejší model elektronickej cigarety vylepšený o LCD displej!

je určená pre e-fajčiarov ktorí už definítívne klasické fajčenie zavrhli. Elektronická cigareta eGo-T je väčšia ako klasická cigareta ale výmenou za jej robusnosť zabudnetete na to, čo je vybitá bateria alebo prázdna náplň !

Elektronická cigareta eGo-T LCD je napájaná 3.7 voltovou 1100mAh  bateriou s LCD diplejom. Plne nabitá batéria môže pracovať až 6 hodín, alebo je ekvivalentom na vyfajčenie cca 40 cigariet.
Veľká dýmivosť a veľký zásobník na e-kvapalinu ( eliquid - až 1,5ml) spolu s výdržou batérie zaistia maximálne pohodlie a spokojnosť .
Táto e-cigareta dokáže uspokojiť aj silných fajčiarov, ktorí fajčia aj 60 cigariet denne.

T - znamená TANK SYSTÉM

Prevratný tank atomizér s kapsľami, ktoré už nepotrebujú k plneniu ŽIADNE VATIČKY! stačí jednoducho naliať e-liquid priamo do prázdnej tank kapsle a naraziť ju na atomizér, ktorý si bude sám postupne odoberať požadované  množstvo e-liquidu. Kapsľu je samozrejme možné opakovane doplňovať  viac krát .Vždy je okamžite k dispozícii viditeľný stav e-liquidu bez nutnosti vysunutia kapsle z atomizéru (kapsľa je priehladná).
Veľmi jednoduché a čisté plnenie tank kapsle. Jednoducho se vysunie z atomizéru, odklopí viečko a doplní e-liquid. Po doplnení "zacvakneme" viečko späť a kapsľu opäť narazíme na atomizér. Celé plnenie Vám nezaberie viac ako 30 sekúnd času.

Napriek sympatickým snahám o dalšie vylepšovanie systému pri iných modeloch je Tank systém pre svoju praktičnosť stále neprekonaný systém!

pozri ukážku:

http://www.youtube.com/watch?v=UkIrLiRCSR4

Štartovací balíček elektronickej cigarety eGo-T obsahuje všetko čo potrebujete, aby ste mohli pohodlne vychutnávať všetky výhody elektronickej cigarety eGo-T

2 x atomizér eGo  T
2 x batéria eGo manuál, LCD diplej (1100 mAh)
1 x USB nabíjačka QUICK ego
1 x USB-adaptér sieťový (220 voltov)
5 x kapsľa Tank
1 x puzdro
1 x návod

Výdrž potiahnutí na batériu min. 500
životnosť batérie min 300 dobíjacích cyklov 
životnosť atomizéra 20000 ptiahnutí
Doba nabíjania batérie 1 až 2 hod.

Certifikáty: CE RoHs SGS FCC FDA

 

** NOVINKA: 5-click protection: Stisknite 5x rýchlo za sebou (do 2 sekúnd) spínacie tlačíko a batéria sa  uzamkne, nemôže sa tak stať, že sa Vám batéria sama zapne napríklad vo vrecku. Pre odomknutie batérie opäť stisknite 5x tlačítko do 2 sekúnd.
Elektronická cigareta eGo-T, štartovací balíček 2ks je vo vkusnom darčekovom balení, takže je vhodná aj ako darček pre fajčiara na ktorého zdraví Vám záleží!
Tovar zaradený v kategóriách

 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.