Novinky
19.03.2020
iJust AIO - nový etalón "ľudovej" elektronickej cigarety
Nová šťuka v rybníku - iJust AIO ! Technologická novinka spája v sebe výhody rôznych koncepcií elektronických cigariet a takto jú dostáva na ďalší ... čítať celé
20.03.2020
Hand Sanitizer antibakteriálny gél na ruky
Mimoriadna ponuka V dnešnej mimoriadnej situácií Vám prinášame užitočný produkt - antibakteriálny gél. Aj keď nejde o typický vaperský produkt, te... čítať celé
19.03.2020
Famózne a realistické príchute VINC
Nové české arómy VINC ! 10ml arómy v 60ml fľaši.   čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. e-cigarety široká ponuka
  3. EGO eGO-T , 650 mAh čierna 2x

EGO eGO-T , 650 mAh čierna 2x

EGO

EGO Elektronicka cigareta eGO-T T- znamená TANK SYSTÉM   Osvedčený a najrozšírenejší model elektronickej cigarety na svete! je určená pre e-fajčiarov... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
56,00 €
15,90 €
13,25 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:1011
EAN kód:1011
Farebnosť:čierna
Brand:EGO
Kompletné špecifikácie

EGO Elektronicka cigareta eGO-T

T- znamená TANK SYSTÉM

rozložená elektronická cigareta eGoT, jej jednotlivé časti

 

Osvedčený a najrozšírenejší model elektronickej cigarety na svete! je určená pre e-fajčiarov ktorí už definítívne klasické fajčenie zavrhli. Elektronická cigareta eGo-T je väčšia ako klasická cigareta ale výmenou za jej robusnosť zabudnetete na to, čo je vybitá bateria alebo prázdna náplň !

Elektronická cigareta eGo-T je napájaná 3.7 voltovou 650 mAh dobíjateľnou bateriou. Plne nabitá batéria môže nepretržite pracovať až 8 hodín.

Napriek tomu, že je na trhu už dávnejšie, nespočetné vylepšenia, univerzálnosť, spolahlivosť ju posunuli na neotrasiteľné pozície rebríčka popularity medzi elektronickými fajčiarmi.

Celý systém je postavený na základe štandardu Joye eGo (zavit 510), takže výberom tejto cigarety  nemôže nikto spraviť chybu, lebo má možnosť v budúcnosti prejsť na celú radu rôznych kombinácií podľa ľubovôle.

Tank systém je na báze prihľadného tanku-bombičkovej náplne, zasunutej do atomizéra ( v niektorých zdrojoch - tankomizéra). Tank je priehľadný, takže fajčiar vidí koľko e-liquidu má ešte k dispozícií.

postup plnenia tanku pre elektronickú cigaretu eGo T

Tank sa dá opakovane naplniť, je to veľmi jednoduchý, rýchly, pohodlný a čistý proces ktorý Vám nezaberie viac ako niekoľko sekúnd času

 

Balenie zobsahuje:


2 x batéria eGo manuálna, (650 mAh)

1 x USB nabíjačka  ego

1 x USB-adaptér sieťový (220 voltov)

5 x kapsľa Tank

1 x darčeková krabica

1 x návod na obsluhu

 

Certifikáty: CE RoHs SGS FCC FDA

 

 

Batéria:

batéria je vybavená - 5-click protection: Stlačte 5 x rýchlo za sebou (do 2 sekúnd) spínacie tlačidlo a batéria sa uzamkne, nemôže sa tak stať, že sa Vám batéria sama zapne napríklad vo vrecku. Pre odomknutie batérie opäť stlačte 5 x tlačidlo do 2 sekúnd.

životnosť batérie: min 300 nabíjacích cyklov

životnosť atomizéra: min 10000 potiahnutí

Tovar zaradený v kategóriách

 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.