Novinky
27.10.2020
Geekvape WENAX - vyzerá skvelo, chutí skvelo!
WENAX prekvapí svojou jednoduchosťou, nádherným vzhľadom, a skvelou chuťou. Elektronická cigareta vhodná pre každého vapera ktorý chce definití... čítať celé
07.10.2020
VooPoo V.SUIT elektronická cigareta s dušou
V.SUIT výrazný náskok pred konkurenciou! čítať celé
20.03.2020
Hand Sanitizer antibakteriálny gél na ruky
Mimoriadna ponuka V dnešnej mimoriadnej situácií Vám prinášame užitočný produkt - antibakteriálny gél. Aj keď nejde o typický vaperský produkt, te... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

poštovné neplatíte!

pri objednávkach s hodnotou nad 60€

  1. Úvod
  2. e-cigarety široká ponuka
  3. Aspire elektronická cigareta Nautilus AIO - Black

Aspire elektronická cigareta Nautilus AIO - Black

all in one

ASPIRE pod system Nautilus AIO Skvelý prístroj pre MTL vaperov. Túžite po maličkom prenosnom POD systéme s vymeniteľným žeraviacim telieskom, silnou b... celý popis
Dostupnosť
ihneď
Bežná cena
30,00 €
22,65 €
18,88 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:CIG-ASPIRE-NAUTILUSAIO-BK
EAN kód:6958947124713
Farebnosť:čierna
Typ:Nautilus AIO
Brand:Aspire
Kompletné špecifikácie

ASPIRE pod system Nautilus AIO

Skvelý prístroj pre MTL vaperov.

Túžite po maličkom prenosnom POD systéme s vymeniteľným žeraviacim telieskom, silnou batériou s mechnickým tlačidlom štart - a veľkým tankom?
Áno?
Potom ste taký istý ako 99,9% MTL vaperov.

 Cartridge (POD) s vymeniteľnou žeraviace hlavou a jednoduchým vrchným plnením pojme až 4,5ml liquidu.

ASPIRE Nautilus AIO všetky tieto požiadavky s prehľadom spĺňa!

Jedná sa o exkluzívne zariadeie pre vaping v segmente miniatúrnych POD systémov ( navyše s vymeniteľným  žeraviacim telieskom ) lahôdku pre vyznávačov MTL-teda klasického šlukování ústa-pľúca.

Aspire teraz Nautilus zabudoval do konštrukcie všetko v jednom a k nám tak prichádza malá, kompaktná sada Nautilus AIO, ktorú najviac ocenia MTL vaperi, teda tí, ktorí hľadajú niečo malé, čo ľahko schovajú vo vrecku alebo v taške.

popis dielov prístroja v rozobratom stave

 

 

Vtip je v tom, že žeraviace teliesko a tank (nádržka na e-liquid) sú zabudované v jednom celku. Na rozdiel od iných POD systémov tu nemusíte meniť celý tank ale žeraviace teliesko sa dá vymontovať a vymeniť.

Jednoduchá a praktická konštrukcia objemnej cartridge a skrutkovaciej základne s nastaviteľným prívodom vzduchu, čo je v tejto triede výnimočné!konštrukcia objemnej cartridge a skrutkovaciej základne s nastaviteľným prívodom vzduchu

Nautilus AIO ponúka skvelé rozmery, s ktorými krásne sedí v ruke, neprekáža v taške a ľahko sa zmestí i do vrecka. Ideálny ako hlavné i záložné zariadenie.  Skvelá a praktická súčasť  Nautilusu AIO je tiež šikovná krytka na náustok.

Netradičný dizajn sa vyznačuje kompaktnými rozmermi, integrovanou batériou s vysokou kapacitou 1000mAh, veľkým objemom 4,5ml a jednoduchým používaním.

Najmä použité kvalitné žeraviace hlavy Nautilus BVC zaraďujú Aspire Nautilus AIO medzi najlepšie zariadenia tohto typu. Rovnako ako pri podobných modeloch má Nautilus AIO cartridge pre plnenie e-liquidu. Do nej sa vkladá základňa s naskrutkovanou žeraviacou hlavou. Základňa sa môže pochváliť presným ovládaním prívodu vzduchu, takže si krásne prispôsobíte voľnosť potiahnutia. Vysoký odpor žeraviacich hláv 1,8Ω poskytuje perfektne utiahnuté potiahnutie, ktoré uspokojí i tých najnáročnejších fajčiarov.

populárne cievky Nautilus BVC

Tento prístroj je skvelý najmä pre použiteňosť osvedčených a kvalitných žeraviacich teliesok Nautilus BVC. Samozrejme táto skvelá rada bola doplnená aj o nové BVC cievky pre vyšší obsah nikotínových solí s označením NS.

Balenie naviac obsahuje dve žeraviace hlavy. A zatiaľ čo jedna sa hodí skôr pre klasické e-liquidy, druhá je najlepšia v kombinácii s náplňou obsahujúcou vyšší obsah nikotínových solí.

 

tabuľka technických údajov Nautilus AIO:

rozmery Nautilus AIO

21mm 37mm x 87,5 mm

Objem tanku

2/ 4,5ml

Kapacita integrovanej batérie

1000 mAh

Max výkon

12 W

Spôsob plnenia

Opakovane plniteľná cartridge Nautilus AIO

atomizéry

Nautilus BVC

hmotnosť

65 g

pripojitelnosť

micro USB

 

Výmena žeraviaceho telieska v Nautilus AIO

popis postupu pri manení atomizéru

Bez ohľadu na to, aký druh cievky používate, sú štandardné Nautilus BVC alebo Nicotilus BVC, oba, ľahko inštalovateľné. Jednoducho odstráňte panvicu stlačením bočných tlačidiel na zariadení, potom odstráňte panvicu a otočte ju hore dnom, vyberte komínovú komoru a zaskrutkujte vybranú cievku. Vymeňte komínovú jednotku za pripojenú cievku a vložte ju späť do podstavca. Zatlačte podstavec späť do AIO Aspire Nautilus, až kým nezacvakne.

Poznámka: pri vkladaní novej cievky a pri naplnení nádoby nechajte prístroj vždy 3 minúty stáť, aby sa cievka mohla nasýtiť. To pomôže zabrániť suchým zásahom a poškodeniu cievky.

Dopĺňanie e-liquidu do Nautilus AIO

postup pri plneni e-liquidu do cartridge

Naplnenie cartridge e-liquidom je veľmi jednoduché. Vytiahnite POD cartridge  z prístroja stlačením dvoch bočných gombíkov, prevráťte hore dnom a odstráňte silikónovú zátku z plniaceho otvoru. Naplňte nádobku e-kvapalinou a bezpečne nahraďte silikónovú zátku. Nasaďte POD cartridge do zariadenia tak, že zatlačíte nadol, až kým nezacvakne. Teraz je zariadenie pripravené.

Nabíjanie batérie Nautilus AIO

Pri pripojení k USB s napájaním na LED diódy trikrát blikne modro a oranžovo, po úplnom nabití LED blikne modro a oranžovo dvadsaťkrát

Nabíjanie zariadenia Aspire Nautilus AIO pracuje podobne ako je v tomto segmente bežné. Jednoducho zapojte dodaný kábel micro usb do boku zariadenia, pripojte druhý koniec k vhodnému zdroju napájania na nabíjanie. Maximálny nabíjací prúd môže dosiahnuť až 1A. Pri pripojení k USB s napájaním na LED diódy trikrát blikne modro a oranžovo, po úplnom nabití LED blikne modro a oranžovo dvadsaťkrát a zostane vypnuté.
Elektronickú cigaretu môžete nabíjať súčasne s používaním prístroja-funkcia passtrough

 

Balenie Nautilus AIO obsahuje:

  • 1 x Nautilus AIO zariadenie
  • 2 x žeraviace teliesko 1,8Ω cievky (1 bežný BVC a 1 pre Nic Salt)
  • 2 x Extra O krúžky
  • 1 x Silikónové tesnenie
  • 1 x Mikro USB kábel
  • 1 x Záručná karta

 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.